Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateoos

Albo się starzeję, albo wcale nie jest tak łatwo wymienić głośniki w A4 B5.

Kupiłem sobie dzisiaj zestaw 13cm Magnata i 10cm Blaupunkta (nie mam pojęcia czemu, ale założyłem, że tak będzie dobrze). Okazało się, że z przodu mam coś pomiędzy 10 a 13 cm z kompletnie niestandarowymi punktami mocowania i bez konkretnej rzeźby nieoryginalny głośnik po prostu nie zagra. Z kolei z tyłu w drzwiach mam 16cm, które grają przyzwoicie.

Summa summarum jutro jadę oddać głośniki do sklepu (opakowanie nie zostało uszkodzone) i zaczynam poszukiwania oryginalnego głośnika prawy przód do A4 z 2000 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo się starzeję, albo wcale nie jest tak łatwo wymienić głośniki w A4 B5.

Kupiłem sobie dzisiaj zestaw 13cm Magnata i 10cm Blaupunkta (nie mam pojęcia czemu, ale założyłem, że tak będzie dobrze). Okazało się, że z przodu mam coś pomiędzy 10 a 13 cm z kompletnie niestandarowymi punktami mocowania i bez konkretnej rzeźby nieoryginalny głośnik po prostu nie zagra. Z kolei z tyłu w drzwiach mam 16cm, które grają przyzwoicie.

Summa summarum jutro jadę oddać głośniki do sklepu (opakowanie nie zostało uszkodzone) i zaczynam poszukiwania oryginalnego głośnika prawy przód do A4 z 2000 roku.

szukaj. bylo na forum jak zalozyc nie ori glosniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna a ja dziś o 5 rano puknąłem sarne na szosie stargardzkiej. Ehhh może się uda coś z ubezpieczenia skubnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mateoos

Kurna a ja dziś o 5 rano puknąłem sarne na szosie stargardzkiej. Ehhh może się uda coś z ubezpieczenia skubnąć :)

Jeśli był tam znak ostrzegający o zwierzętach, to raczej nic nie skubniesz. Przynajmniej kiedyś tak mi wyjaśniono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było znaku. Poza tym mam mini AC i to uwzglednia kolizje ze zwierzyną. Na szczęscie jest tylko lekko pekniety zderzak ale zobaczymy jak bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze swojego ubezpieczenia mozesz jedynie skubnac. od Lasów nic nie uzyskasz - jedyny wyjatek to polowanie. wtedy jest szansa - to ludzie sprowokowali zwierzeta do ucieczki. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no od lasow nic nie chce. Sproboje to zalatwic z mini AC w koncu to obejmuje wiec powinno byc dobrze.

Najciekawsze ze nawet po takim w sumie nie duzym incydencie przychodzi chwila refleksji i daje do myslenia heh. Noga z gazu automatycznia opadla w dalszej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musi noga odpuścic bo jak zderzak ma oslabione mocowania to trzeba zwolnic zeby wiatr go nie wyrwał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów , czy mozecie polecic konkretnego lakiernika w szczecinie lub okolicach ... w Świnoujściu sami partacze po garazach :thumbdown: masakra ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów , czy mozecie polecic konkretnego lakiernika w szczecinie lub okolicach ... w Świnoujściu sami partacze po garazach :thumbdown: masakra ....

http://www.a4-klub.pl/smf/blacharstwo_lakiernictwo-t57427.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów , czy mozecie polecic konkretnego lakiernika w szczecinie lub okolicach ... w Świnoujściu sami partacze po garazach :thumbdown: masakra ....

http://www.a4-klub.pl/smf/blacharstwo_lakiernictwo-t57427.0.html

Podziekował .... jutro zdzwonie i obgadam temat ... tak czy siak musze jechac na szczecin , jakis spocik pzy okazji moze sie skroi ???

[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 22:15_________________________________________________w sprawie lakierowania dodzwonilem sie na ul szeroką ... poczekamy , zobaczymy , ustawiony jestem na poniedzialek .Mam nadzieje ze i ja bede mogl polecic komus ten zaklad .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce ktośz was guzika podłokietnika do b5 nowego za 25 zł kupic? nie taki mi przyslali ;/

i jeszcze takie pytanko komu sie nudzi czwartek w godzinach powiedzmy koło południa , ma Vaga i chce wpaśc powalczyc zemną i z autem :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jakies problemy z komunikacja np modułu komfortu wiec zamierzam rozbroic drzwi i ogarnac oco tam chodzi bo bylo cos grzebane przez poprzednika i tam z komunikacja zegarów i radyjka powalczyc i ogolnie poswiece chyba caly dzien autku wiec jak ktos chce coś porobić to zapraszam i razem powalczymy :) nawet jakiegoś grila mozna zrobić przy tym , w razie czego adres na PW podam lub numer tel tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ktoś napewno sie zglosi z laptopem bo ja mam viste i problemy z vagiem :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...