Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

moze koszt przeczyszczenia to około 200-300 zł bo tak kiedys slyszalem a regeneracji 700..? bo o regeneracji slyszalem około 1tys..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wiecie czy ktos w Szczecinie lub niedaleko wcmacnia sprzegla? wiem ze w Wawie robi to Radzikowski http://www.sprzegla.com/ no ale jechac do wawy mi sie nie chce jeszcze po polskich drogach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze koszt przeczyszczenia to około 200-300 zł bo tak kiedys slyszalem a regeneracji 700..? bo o regeneracji slyszalem około 1tys..

też tak pomyślałem i od razu ponowiłem pytanie, czy aby na pewno rozmawiamy tylko o przeczyszczeniu na co Pan, z którym rozmawiałem powiedział, że 700zł u nich trzeba zapłacić za demontaż, montaż i przeczyszczenie turbiny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie czy ktos w Szczecinie lub niedaleko wcmacnia sprzegla? wiem ze w Wawie robi to Radzikowski http://www.sprzegla.com/ no ale jechac do wawy mi sie nie chce jeszcze po polskich drogach :wallbash:

wątpię zebys w szczecinie kogos takiego znalazl..

moze koszt przeczyszczenia to około 200-300 zł bo tak kiedys slyszalem a regeneracji 700..? bo o regeneracji slyszalem około 1tys..

też tak pomyślałem i od razu ponowiłem pytanie, czy aby na pewno rozmawiamy tylko o przeczyszczeniu na co Pan, z którym rozmawiałem powiedział, że 700zł u nich trzeba zapłacić za demontaż, montaż i przeczyszczenie turbiny :tongue4:

to ciekawe ile w takim razie regeneracja ale wydaje mi sie to dość drogo;p

kiedys z forum a6 człowiek z naszych okolic chwalił jakąś firme nawet filmiki na youtubie powsadzal ale na szybko teraz tego nie znalazlem a dzisiaj nie bardzo mam czas zeby to szukac :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe ile w takim razie regeneracja ale wydaje mi sie to dość drogo;p

kiedys z forum a6 człowiek z naszych okolic chwalił jakąś firme nawet filmiki na youtubie powsadzal ale na szybko teraz tego nie znalazlem a dzisiaj nie bardzo mam czas zeby to szukac :no:

Gdybyś dowiedział się czegoś więcej daj znać bo z chęcią przeczyszczę tę turbinę ale nie wiem gdzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

najprawdopodobniej będę pozbywał się swoich alusów 16" z oponami letnimi. Opony wystarczą jeszcze na jeden sezon (chociaż pewnie u niektórych polatałyby jeszcze dwa lata), felgi w stanie średnim. Zdjęcia zrobię wieczorem. Będzie ktoś chętny?

Jednocześnie, jak sprzedam 16", będę zainteresowany zakupem ładnych 15" (same felgi, opony na zimę/lato już mam) i dojazdówki 15".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mateoos ale wiem na którym lotnisku można usmażyć kiełbaskę :) na spocie Audi, to jak kiedy KULIG???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulig na lotnisku ?? Hmm :P Marcin a rok temu gdzie robiliście kulig ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...