Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj na kremie byłem z urządzonkiem do pomiaru przyspieszenia i wypadło tak:

1. Civic 5d 1.4 90 KM man 0-60 km/h: 5.3s 0-100 km/h: 11.8s CORN

2. Civic 4d 1.4 90 KM man 0-60 km/h: 5.0s 0-100 km/h: 11.4s CORN tatowe auto

3. BMW 318 1.8 115 KM man 0-60 km/h: 4.8s 0-100 km/h: 11.4s Wiecko

4. BMW 325tds 2.5 143 KM aut 0-60 km/h: 4.5s 0-100 km/h: 10.8s TheChosen

5. BMW 320 2.0 150 KM man 0-60 km/h: ??s 0-100 km/h: 10.8s Czołg

6. Audi A4 2.0 131 KM aut 0-60 km/h: 4.6s 0-100 km/h: 10.0s Konrad Quattro

7. Leon 1.9tdi 140 KM man 0-60 km/h: 4.5s 0-100 km/h: 9.8s CORN

8. BMW X5 3.0 231 KM man. 0-60 km/h: 3.9s 0-100 km/h: 9.5s Scooby

9. Audi A4 1.8T 165 KM man 0-60 km/h: 4.1s 0-100 km/h: 9.0s Galec

10. Octavia RS 2.0 TDI 170 KM aut 0-60 km/h: 3.8s 0-100 km/h: 8.3s CORN

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cornek musisz nas informować o takich zabawach przed a nie po :D kurde a byłem w tym dniu na krema ehh

Opublikowano

Cornek masz g-techa :D i jak nic o tym nie wiem ?? w maju na sniatowo prosze pamietac o tym sprawdzimy eSke :)

Opublikowano

gdzie chlopaki w Szczecinie zakladacie opony na felgi i wywazacie? ustawianie geometrii? kola 18

Opublikowano
  • Autor

auto-plus na wernychory http://www.autoplus-szczecin.com/ bardzo duzo rzeczy tam robie:)

Opublikowano

to nie g tech ;) i nie mam go już niestety

Opublikowano

ale zapewne cos na podobnej zasadzie dzialania ;P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś z Was tokarkę i był by chętny wytoczyc mi pare elementów :banan:?

Opublikowano

co potrzebujesz ?

Opublikowano
  • Autor

z wałka poliamidowego wytoczyc tulejki np jak tu http://img199.imageshack.us/img199/8070/20110211002.jpg i te inne elementy.. i kształtkę(kamień) do giętarki do rur 1" chyba że znajdę kogoś kto mi rury pognie to odpadnie zapotrzebowanie na kształtkę:decayed:

Opublikowano

dasz dokładne rysunki to Ci zrobie

Opublikowano
  • Autor

wspaniale :) powiedz mi tylko jak możemy się spotkac i obgadac temat do końca bo będą to materiały do troche nie typowej zabawki i chętnie zrobił bym najpierw 4 szt zeby sprawdzić czy pasuje wszystko itp a potem resztę ale to chyba na pw dokończymy żeby tu nie zmuszac innych do czytania :wink:

Opublikowano

Spiidy :D czyzby buggy ?:DD

Opublikowano
wspaniale :) powiedz mi tylko jak możemy się spotkac i obgadac temat do końca bo będą to materiały do troche nie typowej zabawki i chętnie zrobił bym najpierw 4 szt zeby sprawdzić czy pasuje wszystko itp a potem resztę ale to chyba na pw dokończymy żeby tu nie zmuszac innych do czytania :wink:

dawaj dokładne rysunki, z okresleniem chropowatości powierzchni, jaki ma być materiał itd itp

Opublikowano
  • Autor

w tej chwili mam tylko poglądowe rysunki bo narazie tylko szukam kogos kto mieszka niedaleko i mi to wytoczy, niedaleko bo bede mial jeszcze więcej elementów do toczenia , moze jak zorganizujemy jakieś ognicho lub spota to się spotkamy i wezmę plany na kartce i obgadamy konkretnie już temat ?

dokładne wymiary będę znał za około dwa/trzy tyg jak wszystko pójdzie zgodnie z planem ale chciałem już wczesniej ogarnąć gdzie robić zeby potem nie szukac :)

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Spiidy :D czyzby buggy ?:DD

jak się zmontuje całość to zobaczymy co wyjdzie i jak nazwac hah :D

Opublikowano

Chetnie zobacze te plany ;P na najblizszym spocie ;)

Opublikowano
w tej chwili mam tylko poglądowe rysunki bo narazie tylko szukam kogos kto mieszka niedaleko i mi to wytoczy, niedaleko bo bede mial jeszcze więcej elementów do toczenia , moze jak zorganizujemy jakieś ognicho lub spota to się spotkamy i wezmę plany na kartce i obgadamy konkretnie już temat ?

dokładne wymiary będę znał za około dwa/trzy tyg jak wszystko pójdzie zgodnie z planem ale chciałem już wczesniej ogarnąć gdzie robić zeby potem nie szukac :)

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Spiidy :D czyzby buggy ?:DD

jak się zmontuje całość to zobaczymy co wyjdzie i jak nazwac hah :D

a co ty chcesz gadac ?????

dawaj to co potrzebuje i za kilka dni masz co trzeba

Opublikowano
  • Autor

to powiedz gdzie podjechac z materiałem :) pogadać o tych rzeczach które będę potrzebował, co byś za to chciał itp :)

Opublikowano

Panowiewie jakiej cenie mogę sprzedać Głowice , wał korbowy i pompe oleju od B7 2.0 TDI ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.