Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W podkładzie jeździ i trochęe tak pojezdzi , cobi nie zdążył koloru położyć :facepalm:

Bez klamek i prawej listwy dolnej :kox:

Kolor dostanie chyba jak cobi znowu do polski zawita bo nie oddam mu na kolejny miesiąc fury, potzrebna mi jest.

k**wa koszty rosną, wahacze u góry się posypały po 20 tyś :facepalm:

Muszę dokupić pod wzór tylna kanape do kubełków, zastanawiam się nad pelnym fisem , czy naprawiać pol fis jaki mam bo nie działa wskazanie paliwa

Muszę dokupić listwę PP , ale sprężyny pęknięte juz wymieniłem , przegub kracze , koszty rosną a święta ida :facepalm:

Chyba znowu po nowym roku cala trzynastka i mindurowka w auto :banan::facepalm:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja czekam na 13stke i zmieniam auto ;D a z innej beczki wie ktoś gdzie dobrze płacą za aluminium w ZS ?? mam 4alumki od kumpla w spadku po jego audi ale do mojej a4 nie założę bo to na 4 śrubki :wink: to chyba ori z 80tki B 4 na allegro tylko jedną taką znalazłem :grin: moje 4 ale do renowacji by się nadawały więc nawet nie wystawiam :a4fan:

Opublikowano

k**wa 13 :facepalm:

Dopiero za 3 miesiące a juz wiem ze polowa w auto pojdzie na bieżące naprawy :polew:

Mundorowka w kwietniu a też juz podzielona jak skora na niedźwiedziu :facepalm:

Opublikowano

to jest właśnie nasz piękny polski kraj i szara rzeczywistość ile by nie było zawsze brakuje.. ale z kolei polak musi czuć że żyje bo nie był by sobą haha no cóż oby nowy rok był lepszy :wink:

Opublikowano

zawsze można zmienić zawód lub prace na lepsza...

jesli te alu to sa 14C to podeslij mi fotke na maila. kolega szuka 14C/4x100/fi piasty 57,1mm

Opublikowano

Ja podpisałem cyrograf wiec :kwasny:

Zresztą przywileje bezcenne :banan:

Opublikowano

CHŁOPAKI JAK BĘDZIE KTOŚ POTRZEBOWAŁ NOWE OPONKI ( ZIMA LUB LATO ) TO MOGĘ ZAŁATWIĆ W BARDZO DOBRYCH CENACH (CENY HURTOWE dla Klubowiczów A4).

Opublikowano

Nie krzycz :D co to znaczy dobre ceny :D ja szukam do swojej lochy 225/45/17 oraz 225/55/17 zimowki w obu przypadkach

Opublikowano
CHŁOPAKI JAK BĘDZIE KTOŚ POTRZEBOWAŁ NOWE OPONKI ( ZIMA LUB LATO ) TO MOGĘ ZAŁATWIĆ W BARDZO DOBRYCH CENACH (CENY HURTOWE dla Klubowiczów A4).

http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/nowe-opony-renomowanych-marek-sprawdz-160477/index40.html

Opublikowano

dEv a Ty co jakiś sentyment masz chyba do pomorza co ? Czy co turobisz ? :banan:

Opublikowano

a jak myslisz skąd jestem, hm ?

Opublikowano

Powiedz ze z Choszczna:-D:decayed:

Opublikowano

.

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

Nie krzycz :D co to znaczy dobre ceny :D ja szukam do swojej lochy 225/45/17 oraz 225/55/17 zimowki w obu przypadkach

Cena zaczyna się w rozmiarze 225/45/17:

od 261,00zł (opony chińskie) do 799,00 zł (za oponki z lepszej półki).

np. :

Sailun 225/45/17 Sailun Ice Blazer WSL2 [H] 275,00 zł

Nexen 225/45/17 Winguard Sport V XL 314,00 zł

Barum 225/45/17 Polaris 3 [H] 477,00 zł

Goodyear 225/45/17 Ultra Grip Performance 2 [H] 625,00 zł

Dunlop 225/45/17 SP Winter Sport 3D [H] 630,00 zł

Continental 225/45/17 TS830 [H] FR MO (AS) 665,00 zł

Michelin 225/45/17 Alpin A4 [H] 680,00 zł

Bridgestone 225/45/17 LM35 BLIZZAK [H] 614,00 zł

Podaj jakie opony chciałbyś to wtedy podam Ci cenę bo mam 35rodzaji opon w tym rozmiarze, więc nie będę wszystkich wypisywał. :D

Cena w rozmiarze 225/55/17:

od 364,00 zł do 924,00 zł

Opublikowano

225/40/18 toyo t1 badz podobnej jakości przyczepnosci ?? indeks predkosci 260mininum ;)

Opublikowano
225/40/18 toyo t1 badz podobnej jakości przyczepnosci ?? indeks predkosci 260mininum ;)

Toyo nie mam, ale mam coś innego w tym rozmiarze:

ZIMOWKI 225/40/18

INDEKS: W

VREDESTEIN 225/40 R18 WINTRAC XTREME [92] W XL 630,00 ZŁ

MICHELIN 225/40 R18 PILOT ALPIN PA3 [92] W XL 900,00 ZŁ

INDEKS: V

NEXEN 225/40 R18 WINGUARD SPORT [92] V XL 350,00 ZŁ

MATADOR 225/40 R18 MP59 [92] V XL 505,00 ZŁ

MICHELIN 225/40 R18 PILON ALPIN PA3 [92] V XL 660,00 ZŁ

CONTINENTAL 225/40 R18 ContiWinterContact TS830 P V XL 750,00 zł

Dunlop 225/40 R18 SP Winter Sport 3D [92] V XL 760,00 zł

Dunlop 225/40 R18 SP Winter Sport 4D [92] V XL 762,00 zł

Goodyear 225/40 R18 Ultra Grip Performance 2 V XL 750,00 zł

Opublikowano

nie nie mi chodziło o lato ;) zima jest stalufelga mniejsza

Opublikowano
nie nie mi chodziło o lato ;) zima jest stalufelga mniejsza

w letnich toyo tez nie mam.

Mam np. Michelin, Dunlop, Continental, Goodyear, Bridgestone, Pirelli, Vredestein, Uniroyal, Fulda, Nexen, Wanli, Sailun.

INDEKS: Y

np.

Nexen 225/40 R18 [Y] XL 395,00 zł

Fulda 225/40 R18 [Y] XL Sportcontrol MFS 460,00 zł

Uniroyal 225/40 R18 [Y] Rainsport2 490,00 zł

Vredeistein 225/40 R18 [Y] Ultrac Cento XL ZR 500,00 zł

Goodyear 225/40 R18 [Y] XL Eagle F1 Asymmetric 2 [Y] 539,00 zł

Dunlop 225/40 R18 [Y] XL Sport Maxx TT 555,00 zł

Continental 225/40 R18 [Y] ContiSportContact 5 XL FR MO 585,00 zł

Michelin 225/40/ R18 [Y] Pilot Sport PS2 XL MO ZR 599,00 zł

Opublikowano

jesli te alu to sa 14C to podeslij mi fotke na maila. kolega szuka 14C/4x100/fi piasty 57,1mm

to były 15C poszły na złomie za 160 i wydaje się że drożej bym nie puścił bo do malowania i bez opon były
Opublikowano

yhym ale dzieki za wycene mam rozeznanie w cenach :) jak sie nigdzie toyo nie znajdzie to możliwe że bede sie kontaktować :)

Opublikowano

i to sa ceny za które tylko brac panowie i nie szukac dalej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.