Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To gites majones. Wpadne na chwilę. bo będę przelotem. Wiec jak będziecie widzieć gdzieś przejeżdżającą moją audi to mignijcie światłami gdybym nie rozpoznał (bo nikogo nie kminie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podjechać i ja, poznać Panów i Panie...ale niestety autko odmówiło posłuszeństwa - szarpie, prycha, ledwo da się jechać...Świece wymienione, był olej na świecach i fajce przy cewce /2 i 3 cylinder/- mechanik mówi uszczelka pod pokrywą przepuszcza - wymieniłem. Dojechałem do roboty i zostawiłem na parkingu w centrum, na prawobrzeże do domu bałem się jechać, moje odczucia - niepali na wszystkie cylindry. Jutro jadę sprawdzić kompresję. Cewki wydają się ok, na vag-u błędów brak, może to moduł zapłonowy, przepływka? Jutro będę walczyć dalej...

Macie jakieś opinie o mechaniku za platanem? Car service na dąbrowskiego ok ale ceny i masę roboty mają...Więc może platan jak ten mechanik sobie nie poradzi...

Pozdro i do zobaczenia na następnym spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podjechać i ja, poznać Panów i Panie...ale niestety autko odmówiło posłuszeństwa - szarpie, prycha, ledwo da się jechać...Świece wymienione, był olej na świecach i fajce przy cewce /2 i 3 cylinder/- mechanik mówi uszczelka pod pokrywą przepuszcza - wymieniłem. Dojechałem do roboty i zostawiłem na parkingu w centrum, na prawobrzeże do domu bałem się jechać, moje odczucia - niepali na wszystkie cylindry. Jutro jadę sprawdzić kompresję. Cewki wydają się ok, na vag-u błędów brak, może to moduł zapłonowy, przepływka? Jutro będę walczyć dalej...

Macie jakieś opinie o mechaniku za platanem? Car service na dąbrowskiego ok ale ceny i masę roboty mają...Więc może platan jak ten mechanik sobie nie poradzi...

Pozdro i do zobaczenia na następnym spocie.

CO do tego za platanem to wiem że elektrykę chłopaki robią dobrze więc myślę że i inne sprawy ogarniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, melduję się w domciu :D WIELKIE DZIĘKI za spotkanko :D było fajnie no i super widok kilka audiczek ramie w ramie :D

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

kandrzej nastepnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także, już zameldowany w domku.Teraz to chociaż ludzi na mieście będzie można poznać z widzenia.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że w koncu wypalił nam spot z tyloma osobami :banan: mam nadzieję że teraz bedzie już tylko lepiej.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po lekturze wielu wątków na forum i diagnozach forumowych kolegów problemem w aucie jest prawdopodobnie moduł zapłonu. Czy znacie może kogoś ze Szczecina kto ma na sprzedaż taki moduł lub mógłby użyczyć sprawny celem sprawdzenia czy to na 100% on jest zepsuty - choć wszystko na to wskazuje. Mogą to być również cewki. Tu kolejne pytanie czy warto kupić używki, czy też będzie to loteria jeśli chodzi o ich sprawność.

Jeśli chodzi o moduł na allegro znalazłem dwa /w dobrej i xedosie/ale nie od tego silnika i o innym numerze.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po lekturze wielu wątków na forum i diagnozach forumowych kolegów problemem w aucie jest prawdopodobnie moduł zapłonu. Czy znacie może kogoś ze Szczecina kto ma na sprzedaż taki moduł lub mógłby użyczyć sprawny celem sprawdzenia czy to na 100% on jest zepsuty - choć wszystko na to wskazuje. Mogą to być również cewki. Tu kolejne pytanie czy warto kupić używki, czy też będzie to loteria jeśli chodzi o ich sprawność.

Jeśli chodzi o moduł na allegro znalazłem dwa /w dobrej i xedosie/ale nie od tego silnika i o innym numerze.

Pozdro.

Niestety w tej kwestii nie pomogę :/

Spiidy ja też mam taką nadzieję :D Fajnie było sie spotkać :D i kilka super fot w jakości :D 99Mpixeljuszowego telefonu :) fajnie ze choć udokumentowane :D nad morzem bedzie juz sesyjka z lusterka :D

WP_000578.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000579.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000580.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000582.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000583.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000584.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000585.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000586.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000588.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez a gdzie foty moich świecących pałąków od zagłówków? :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah chciałbyś :D sam sobie zrób :D w końcu są Twoje i masz je na co dzień :D

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

PS. musisz mnie przewieść tą V'ką 3 litrową :D ciekaw jestem jak sie to zbiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...