Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trochę daleko żeby o tej porze jechać :D ja atakuje dzisiaj szczecińskie parkingi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę daleko żeby o tej porze jechać :D ja atakuje dzisiaj szczecińskie parkingi :banan:

mów mi mów gdzie latasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś czas jutro podjechać do mnie do garażu z jakimś akumulatorem od Stara?? :grin:

Niestety przez moją nieuwagę akumulator się wyładował przez noc... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam do Was takie..może ma ktoś na zbyciu jakąś z czesci których szukam:D a konkretniej szukam jakiegoś tylnego zacisku( chodzi o możliwość zrobienia dwóch niezależnych hamulców czyli nożny i ręczny) , jakaś tarcza hamulcowa co by ją z tym zaciskiem dopasować, koło zamachowe , rozrusznik z diesla ( dwie ostatnie części będą ze sobą współpracowały powodując ruch pojazu do tyłu.. czyli wsteczny)

czesci będą do zabawki własnej konstrukcji więc mogą być od obojętnie czego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja nie mam jeszcze pracy i nie wiem jaką dorwę .. jak będę w szczecinie to chętnie bym się przejechał ale będę wiedział pewnie czy mogę dopiero z dwa tyg przed wyjazdem i troche głupio że tak mało miejsc:facepalm:

ale będzie kilka ciekawych imprez w sezonie więc może na taką z namiotami i nie ograniczoną ilością miejsc pojedzie więcej osób :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no skończyłem morską niedawno i tak narazie szukam czegoś ciekawego i robię tam takie różne pierdoły na które wcześniej nie było czasu a potem pomysle chyba nad czymś w wyuczonym zawodzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałby ktoś może pożyczyć jakiś stary akumulator żeby potrzymał mi napięcie przez noc kiedy mój będzie się ładował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie mam a nie możesz ładować na aucie ?

jak już będziesz bardzo potrzebował to możemy wykminić coś takiego że z micry wyjmę na noc ale musiał byś mi rano go odwieść :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie wymodzę to będziemy w kontakcie ;) ale to w weekend...

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Audi jeżdżę od niedawna i pytanie. Czy w też macie w swoich autach krótką 1 i 2. Mi na tych biegach bardzo słabo przyspiesza. Muszę go mocniej depnąć żeby poszedł. 3 i wyżej działają wzorowo. Czy to jest normalne. Audi a4 B& 2,0 TDI 140km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...