Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie tam lepiej martwił za ile wysiadzie smarowanie w tym silniku niż jego spalanie niestety...

A dlaczego niby ma wysiąść smarowanie?? Co masz na myśli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym sie tam lepiej martwił za ile wysiadzie smarowanie w tym silniku niż jego spalanie niestety...

A dlaczego niby ma wysiąść smarowanie?? Co masz na myśli??

Tych silników unikaj jak ognia! cz. 2 [poradnik] Ť AUTOKULT.pl

a po krótce żebatka napedowa łańcucha napędzajacego pompe olejowa ściera się od taka wada fabryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja wychodzę z założenie że jak dbasz tak masz.

Teściu miał Passata B6 z tym silnikiem i nie było żadnych problemów. Jeśli wszytko jest wymieniane na czas i na porządne części - nie jakieś gówna - to nic nie powinno się stać. Oczywiście dużo też zależy od stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie albo od takiego cytatu który mi wszedł w głowe: "największym problemem samochodu jest jego poprzedni właściciel" tak więc oby nie było niespodzianek kolego :) bo już spotkałem się z wymiana silnika w pasku B6 w ramach gwarancji w niemczech a w pl chcieli za to kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do imbusika trzeba miec naprawde pecha...jakos ja ma najgorszy silnik BRD i nie potrzebnie w ogole zrzucałem miske...imbusik wymieniłem dobry na nowy... takze nie ma sensu ludziom mącic w głowie... wazne za jak na zagarze wyswietli sie komunikat na czerwono OIL PRESSURE to natychmias wyłaczyc silnik i nie łudzic sie ze na wolnych obrotach dojadę do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jest w Szczecinie ktoś z kablem aby doprogramować piloty?

Mam tylko K+CAN i przez Commandera się chyba nie da a VAG-COM nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz moge ci dac namiar na łebskiego chłopa - Leo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z kolegów wie gdzie w Szczecinie lub okolicach za rozsądną cenę usuną filtr DPF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna sie ktos na CA...?? mam skrzynke basową z głosnikiem 250w RMS 4ohm i chce do niej wzmacniacz kupic (uzywke), na co patrzec aby to współpracował z tym głosnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z kolegów wie gdzie w Szczecinie lub okolicach za rozsądną cenę usuną filtr DPF??

W V-Techu na Golisza usuwają bo sam widziałem, czy cena rozsądna to nie wiem :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys na stronie mieta widzialem ze oferował usuwanie dpf, musisz do niego uderzac i zapytac

nie jest to forumowicz ale magik dobrze znany wszystkim posiadaczy OOOO w zach pom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może by tak jakiś spocik w weekend uskutecznić? :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPF moze ci wywali kazdy warsztat a ty tylko musisz podjechac do Tunera aby ci w komputerze namieszał... np Leo ze szczecina.... jak chcesz dam ci namiary zadzwonisz do chłopa i sie zapytasz ile bedzie kosztowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos z was pomke do paliwa zeby wypompowac z baku??

bo fiesta ojca do zyda idzie na skup aut a szkoda paliwa bo jeszcze jest w baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was :) mam do was małą prośbę do osób posiadających konto na portalu społecznościowym facebook :) Mój kolega bierze udział w konkursie i zbiera "lajki" :) czy moglibyście się dorzucić :)https://www.facebook.com/photo.php?fbid=437357946341763&set=a.434101013334123.1073741830.433832890027602&type=1&theater . Z góry dziękuje w swoim imieniu i jego :)) Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj tutaj:

Wizfon-4 :: Szczecin, glosniki, kable, przewody, anteny, mierniki, baterie, zasilacze

wie ktoś może gdzie w Szczecinie dostanę coś takiego??

Odpowietrznik tuby basowej, 70 mm - Tuby bass - reflex

średnica musi być 7cm, potrzeba mi ok 15-20cm.

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

jak jest na wtrysku to juz musi miec pompke w baku, sciagasz przewod z zasilania przy silniku, podajesz faze na pompke i gotowe :D

a ma ktos z was pomke do paliwa zeby wypompowac z baku??

bo fiesta ojca do zyda idzie na skup aut a szkoda paliwa bo jeszcze jest w baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się w radiu obiło o ucho, że na Struga robią "darmowy przegląd 10 pozycji".

Dobrze usłyszałem? Ktoś wie co konkretnie sprawdzają bo raczej nie ciśnienie w oponach licząc to za 4 pozycje.

A nie kojarzy ktoś czy akcja serwisowa wymiany cewek w 1.8T dalej trwa?

Bym może załatwił dwie rzeczy za jednym zamachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...