Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje namiarów na dobrego i taniego złotnika w szczecinie, mam trochę złota i chce przetopic na sygnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktoś jakiś zapas gadżetów klubowych typu: naklejki, ramki pod tablice, etc. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś zapas gadżetów klubowych typu: naklejki, ramki pod tablice, etc. ?

Ja bym chętnie kupił naklejkę wypukłą, ale jednej sztuki nie opłaca mi się brać przy tych kosztach wysyłki. Jeśli ktoś by chciał również tą naklejkę to fajnie by było się umówić i od razu więcej kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, jestem za. Jedna dla mnie.

O, super! :) To czekamy jeszcze chwilę na ewentualnych kolejnych zainteresowanych i zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i półtora miecha czekania... ja tyle czekałem bo dla nich ważniejsza jest sprzedaż ciuchów... żenada...na allegro by mieli same negatywy za takie handlowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sotom, zapraszamy na spot - poniedziałek 20.00 Eskadrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sotom, zapraszamy na spot - poniedziałek 20.00 Eskadrowa
dziekuje ale nie dam rady, mam mini remonty w mieszkaniu które ida mi jak krew z nosa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sotom, zapraszamy na spot - poniedziałek 20.00 Eskadrowa

Czy jest to stała pora i miejsce?? Szkoda że nie 20.30 bo dziecko trzeba spać położyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to stała pora i miejsce?? Szkoda że nie 20.30 bo dziecko trzeba spać położyć.

Któryś raz z rzędu jest ten sam termin więc można przyjąć że "stały". W ten poniedziałek byliśmy krótko, bo nie całą godzinkę. Za to w zeszłym tygodniu jak się rozgadaliśmy to w chacie byłem po 23-ciej

:grin:

ja mam dwie ramki klubowe

Jaka cena? Jeśli taka jak zakupiłeś to rezerwuję. Daj znać na PW :wink:

Tony2, oto link do pobrania - regeneracja włącznika świateł - przelacznik A4 B6.pdf - Dokumenty - hynius - Chomikuj.pl

ew. - wizytownik kubek przelacznik A4 B6.pdf - Dokumenty - edekxp - Chomikuj.pl

Załatw temat wycinanek na folii, a ja zajmę się wykonaniem i ogarniemy temat na nastepnym spocie. Co Ty na to?

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Tak mi się wygrzebało cosik. :wink:

Trochę historycznie. Takie spoty były w Szczecinie.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć miejsca Gdzie to było? :naughty:

P1120595.jpg

P1120598.jpg

P1120616.jpg

P1120617.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadra powiem Ci szczerze że nawet nie pamiętam za ile kupowałem :P więc cenę muszę zobaczyć za ile oni tutaj sprzedają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie ma ciśnienia, że to koniecznie na następnym spocie. Jak ogarniesz temat to wykonamy na najbliższym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam Pany.

mam pytanko, na jakich portalach w szczecinie się ogłaszaja właściciele mieszkań którzy chcą wynająć pokój / mieszkanie? jedyne które znam to gumtree ale jest tam mało ofert. Ile mniej więcej trzeba liczyć w Szczecinie za pokój jednoosobowy? orientujecie się? pozdrawiam

Jeśli zamieszczam w ZS to zawitam na spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...