Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spoko z d*pami żartowałem chodzi mi tak o pogadać z kims :) Ja cały czas jestem w hotelu Świdwin koło parku wodnego

może następnym razem jakos się zgadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wernyhory Auto Plus warsztat prowadzi bardzo wymagajacy włąściciel/rzeczoznawca... na przeciwko bram warsztatowych RotoCar'u .

HTL-mierzyn

co za róznica. masz wydruk i czytasz co masz dobrze ustawione co źle i niech ci tłumaczy dlaczego to jest tak a to tak.. dlaczego to jest w tolerancji a dlaczego to nie... gwarancja na robote jak znalazł... kierownice bedzie krzywo ustawiona to zrobia jeszcze raz... geometria zrobiona w 20min jest zj***na to odrazu ci mówie. aby dobrze ustawic geometrie 1/1.5h -uzbrojenie auta w przyrzad pomiar wstepny regulacja - pochylenie kół tylnych,zbierznosc kół tylnych i zbierznosc kół przednich

Niech nawet 2 robią, ważne żeby było perfect :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wernyhory Auto Plus warsztat prowadzi bardzo wymagajacy włąściciel/rzeczoznawca... na przeciwko bram warsztatowych RotoCar'u .

HTL-mierzyn

co za róznica. masz wydruk i czytasz co masz dobrze ustawione co źle i niech ci tłumaczy dlaczego to jest tak a to tak.. dlaczego to jest w tolerancji a dlaczego to nie... gwarancja na robote jak znalazł... kierownice bedzie krzywo ustawiona to zrobia jeszcze raz... geometria zrobiona w 20min jest zj***na to odrazu ci mówie. aby dobrze ustawic geometrie 1/1.5h -uzbrojenie auta w przyrzad pomiar wstepny regulacja - pochylenie kół tylnych,zbierznosc kół tylnych i zbierznosc kół przednich

Również polecam :wink: co do właścicieli to jest ich dwóch, ale to mało ważne:decayed:, ja tam robie dużo rzeczy od przeglądów przez wymiany opon do geometrii itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie szukam oponek 17" na lato.... macie jakieś miejsca szczecin/okolice gdzie mogę wyrwać dobą gumę w dobrej cenie....?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie szukam oponek 17" na lato.... macie jakieś miejsca szczecin/okolice gdzie mogę wyrwać dobą gumę w dobrej cenie....?? :naughty:

jeżeli nowe to ja moge dać Ci ceny, a sam ocenisz czy dobre. Podaj rozmiar oponki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was może jakiegoś wujka czy kogoś kto pływa na krótkie rejsy i mógł by załatwić jakąś prace na statku tak miesiąc/miesiąc :banan::banan::banan:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z was może jakiegoś wujka czy kogoś kto pływa na krótkie rejsy i mógł by załatwić jakąś prace na statku tak miesiąc/miesiąc :banan::banan::banan:?

Moj jest kapitanem chyba(jakiś tam wysoki stopień ma, nie znam się) ale wypływa na 6miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dosyć pilna sprawa, potrzebuję kupić felgę 1-szt 18" na zapas, wzór obojętny, stan nie musi być idealny... ma ktoś z Was może taką na zbyciu ? albo wiecie gdzie w Szczecinie można taka kupić ? ps. allegro sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sprawdzic czy et nie za mały. Ma ona byc do Paska CC i tam zakres jest od 30-kilku do 43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiadywałem się 32 nie podejdzie, w standardzie ma 41 i w ASO mówili, że podejdzie do +/- 3mm różnicy. Ale udało mi się z trudem dorwac oryginalną 18" VW z et41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, jesli miałby ktos znajomka pracującego w zakładzie który zajmuje się wymiana szyb samochodowych...i który by podpowiedział-co jest potrzebne z czesci do wymiany oprócz szyby....jakas uszczelka/listwa szyby...?? planuje wymienić szybę czołowa w swojej A4 B7 -sprzet do wycinania ,klej do szyb mam tylko kwestia zakupu czesci.

W Auto szybach na 26kwietnia powiedziano mi 530zł za wszystko(nie drogo i chce do nich jechac) z tym ze jest jedno ALE- ze jestem mechanikiem w ASO M-B i prawie na co dzien zmieniam szyby w tych autach to co mi szkodzi podjąc sie wymiany w A4...i to w dodatku we własnej jak mam cos zj***c to zj**ie u siebie a nie u kogos... 530zł jak dla kogo to nie duzo za takie cos ale

1.zrobie to sam i wiem ze mam zrobione dla siebie i dobrze,

2.serce mnie boli jak ktos obcy miałby w niej dłubac(a jak mnie serce bolało w ASO jak mi PD zmieniali-zapytałem sie doradcy czy nie mógłbym sobie sam tego zrobic... :) )

a 3. to zawsze kilkanaście PLN w kieszeni zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem... A każdym modelu jest inaczej a to uszczelka a to ramka... Spece mają swoje patenty na przeklejanie bez szkód, tak samo z naklejką rejestracyjną... Zawsze możesz zadzwonić do nich i zapytać co by jeszcze wymieniali :wink: Na pewno dobrze by było mieć przyssawki do szyb.

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba nowa czy używka?

auto szyby nie są przeniesione na jagielońską ? robiłem tam tylnią .. u mnie w tylnej była dwuczęściowa uszczelka.. jedna część przyklejona do szyby a druga wkładana w nią wypełniająca przestrzeń miedzy szybą i blachą.. jak byś montował używkę to dobrze mieć z tą uszczelką przyczepioną na stałę do szyby a tą drugą wziąć ze swojej starej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara szybe to ja własnie mam i chce ja wymienić na nową... :) auto szyby tych warsztatów o tej nazwie jest sporo... ja numer miałem ze str www. i tam było ze mieszcza sie na 26kwietnia za biedronka... a mówisz na jagiellonskiej gdzie dokładnie...?? to ja jakis namiar znajde i do nich zadzwonie sie zapytam jak u nich sprawa wyglada jakiej firmy szby wstawiaja... bo tobie Jaro jakiej firmy wstawili....??

micak - naklejka to sie przekłada to ja wiem, bo tak robie... ale idzie sie do urzedu wypisuje wnisek i ją wyrabiają w 10-15min i 17zł to kosztuje. mi nie chodzi tez o sprzet do wykonania tego tylko bo ja wszystko mam w pracy... mi tylko chodzi o czesci auta. szyba jakas moze uszczelka lub ramka(chyba ze górna i dolna juz sa odrazu przy nowej szybie) cos co zazwyczaj sie niszczy przy wymianie...

albo pojade do tych szybiarzy kupie szybe i wszystko co potrzebne do niej jest i tyle... szm sobie wytne wyczyszcze klej połoze wkleje i z bani... ale wciąz mimo wszystko mile widziane jakies informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problem. A4 B5 97rok. Zapala się lampka poduszki. Na kompie wyskakuje kostka pod siedzeniem pasażera. Była czyszczona zapsikana środkiem odrdzewiającym usówającym wode i wspomagającym styki. Niestety wykasuje sie i po trzech dniach pojawia się to samo. Może wy wiecie o co chodz?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...