Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

tak na forum nic raczej się nei pomoże bo każdy może inaczej odczuwać przyspieszenie i długość biegów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie co może być przyczyną, że dzisiaj jednocześnie podczas jazdy zaświeciło mi się: ABC, ESP i świece żarowe?

Szukam teraz na forum, ale na chwilę obecną nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś w razie co pożyczyć kabel vag Commander 1.4 do korekty licznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUGS - sprawdź czy w komorze ECU na podszybiu nie jest mokro/wilgotno przede wszystkim kostki pod ECU, taka usterka moze tez bys spowodowana uszkodzeniem walcznika świateł STOP przy pedale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działo się tak przez walniety czujnik stopu jak napisane wyżej a potem przez brak zbieżności po zmianie zawieszenia na gwint bez ustawiania zbieżności.. :banan: przyczyn może być wiele..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co może być przyczyną, że dzisiaj jednocześnie podczas jazdy zaświeciło mi się: ABC, ESP i świece żarowe?

Szukam teraz na forum, ale na chwilę obecną nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Zalane ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również możesz mieć padnięty sterownik abs a obrotomierz spada do zera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również możesz mieć padnięty sterownik abs a obrotomierz spada do zera ?

obrotomierz normalnie wskazuje

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

BUGS - sprawdź czy w komorze ECU na podszybiu nie jest mokro/wilgotno przede wszystkim kostki pod ECU, taka usterka moze tez bys spowodowana uszkodzeniem walcznika świateł STOP przy pedale...

dzisiaj po robocie sprawdzę czy nie ma tam akwarium :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bezpiecznik od abs /esp sprawdziłeś ?

No i czujnik stopu pod pedal też do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czujnik stopu pod pedal też do sprawdzenia

Dzsiaj sprawdziłem na spokojnie jak się autko zachowuje.

Odpalam silnik- jest czysto

Jadę autem- nic się nie nie dzieje

Natomiast mogę stać z 10min i dłużej i błędu nie ma, a gdy wcisnę pedał hamulca na postoju i go puszcze to odrazu błąd ESP wyskakuje i po przejechaniu jakiś 500m (może więcej) zaczyna migać ikona świec.

Tak samo jest gdy odpalę auto i jadę (oczywiście wcześniej nie dotykam hamulca) jest gitara moge przejechać nawet 10km jężeli nie musze hamować. natomiast gdy wcisnę pedał po 5m czy po 10km to wywala mi błąd ESP.

Zamówiłem czujnik(55zł) jak jutro przyjedzie i go wymienię to dam znać, czy jest już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień szybko bo będziesz się wkurzał podczas jazdy jak wciśniesz gaz a czujnik się zatnie, zaświeci się stop i odetnie ci gaz:decayed: przerabiałem zepsuty czujnik i przy wyprzedzaniu strasznie to wkurza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś tak miał w b5 i przy tym błędzie i ikonkach światła stopu nie działały, byliśmy na 100 % przekonani po lekturze forum ze czujnik a okazało się ze bezpiecznik się spalił, te same objawy , po wyłączeniu zapłonu błędów juz nie było dopiero po naciśnięciu hamulca, sprawdź bezpiecznik dla spokojnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bezpiecznik od abs /esp sprawdziłeś ?

sprawdzałem i jest cały

No i czujnik stopu pod pedal też do sprawdzenia

Dzisiaj wymieniłem czujnik (5min roboty) i wszystko jest już OK:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci bardzo dobry warsztat gdzie robią geometrię i zbieżność komputerowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wernyhory Auto Plus warsztat prowadzi bardzo wymagajacy włąściciel/rzeczoznawca... na przeciwko bram warsztatowych RotoCar'u .

HTL-mierzyn

co za róznica. masz wydruk i czytasz co masz dobrze ustawione co źle i niech ci tłumaczy dlaczego to jest tak a to tak.. dlaczego to jest w tolerancji a dlaczego to nie... gwarancja na robote jak znalazł... kierownice bedzie krzywo ustawiona to zrobia jeszcze raz... geometria zrobiona w 20min jest zj***na to odrazu ci mówie. aby dobrze ustawic geometrie 1/1.5h -uzbrojenie auta w przyrzad pomiar wstepny regulacja - pochylenie kół tylnych,zbierznosc kół tylnych i zbierznosc kół przednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany ktoś u nas z forum jest ze Świdwina :naughty: ?

Ja mieszkam 15km od świdwina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurr od wczoraj tu jestem i nie mam z kim pić jakiś lasek nie znam a częśto tu bywam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no to kolego niestety nic nie pomogę :grin: Jak w weekendy jesteś to uderzaj do Areny, tam z pewnością poznasz jakieś d*py.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...