Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!

Tak się składa, że ten tydzień (roboczy) spędzam na Waszej ziemi...

Możecie mi podpowiedzieć gdzie w Koszalinie można dobrze zjeść, wypić, potańczyć a nawet :sex:...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Koszałkowie chyba Kreślarnia będzie najlepsza. Byłem w środe tydzień temu to laski przychodzą gdzieś tak o 23 dopiero, młode d*py co same nie wiedzą czego chcą :co: we Fregacie byłem do 22 w ten sam dzień to nic ciekawego nie było oprócz naszej imprezy kursowej :wink: może cos trafisz :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Praktycznie to już wróciłem do siebie. Byłem w Kreślarni, ale nic dla mnie ciekawego tam się nie wydarzyło.

NATOMIAST, muszę przyznać że macie zaje**stą pizze na rogu Piłsudskiego i Orląt Lwowskich - Trzy Pomidory czy jakoś tak

:drinks:

dzięki za pomoc

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, jestem za. Jedna dla mnie.

O, super! :) To czekamy jeszcze chwilę na ewentualnych kolejnych zainteresowanych i zamówię.

ja też się piszę na naklejkę - no i ramkę chetnie przygarnę jak ktoś ma na zbyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamontuje manetke z tempomatem i druga z komputerem to będzie mi działać w leonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, jestem za. Jedna dla mnie.

O, super! :) To czekamy jeszcze chwilę na ewentualnych kolejnych zainteresowanych i zamówię.

ja też się piszę na naklejkę - no i ramkę chetnie przygarnę jak ktoś ma na zbyciu :)

Czyli zamawiam:

1xnaklejka 3d - dla mnie

1xnaklejka 3d - zadra

1xramka - doradca - czy 2 ramki?

2xramka - MaciejK

Komuś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast naklejki 3d dla mnie ramki szt.2 kolor czarny. Rzuć Arek dane do przelewu i kwotę lub rozliczymy się na spocie. Jak wolisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamawiam:

1xnaklejka 3d - arekp

2xramka (czarna) - zadra

1xramka - doradca - czy 2 ramki?, bo to nie w kompletach sprzedawane. czarna czy srebrna?

2xramka (czarna) - MaciejK

Komuś coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1xnaklejka 3d - arekp

2xramka (czarna) - zadra

1xramka - doradca - czy 2 ramki?, bo to nie w kompletach sprzedawane. czarna czy srebrna?

2xramka (czarna) - MaciejK

2xramka (srebrna) - Tony2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORN w octavi w benzynie podłaczałem tempomat i działał wiec wleonie też powinien z kompem nie wiem już miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 srebrne

Podaj dane do przelewu albo ogarnijmy spota to się rozliczymy

A tak apropos :P ktoś z Was ogarnia temat polerki i ma sprzęt"maszynkę" (miłe towarzystwo przy dobrej flaszce plus fajna robota z autem :) - bo moja po codziennym parkowaniu na jagiellońskiej wyglada jak po wojnie i przydałoby mi sie trochę zedrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1xnaklejka 3d - arekp

2xramka (czarna) - zadra

1xramka - doradca - czy 2 ramki?, bo to nie w kompletach sprzedawane. czarna czy srebrna?

2xramka (czarna) - MaciejK

2xramka (srebrna) - Tony2

I jak wygląda sprawa zamówienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę byłem wybity w ostatnich tygodniach przez inne sprawy. Zaraz podeślę Wam na PW numer konta, a sam składam zamówienie :)

1xnaklejka 3d - arekp

2xramka (czarna) - zadra

2xramka (srebrna) - doradca

2xramka (czarna) - MaciejK

2xramka (srebrna) - Tony2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo kolega zadra się obudził, albo mnie tak dawno tu nie było. Ostatnio też grzebałem coś w lapku i trafiłem na te fotki. Frekwencja kiedyś była spora i w niedziele. Teraz z tego co zauważyłem to przenieśliście spoty na poniedziałkowy wieczór, szkoda że nie w weekendy bo chętnie bym sie pojawił na spotach a poniedziałek wieczór mi zawsze wypada w trasie do poznania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo kolega zadra się obudził, albo mnie tak dawno tu nie było. Ostatnio też grzebałem coś w lapku i trafiłem na te fotki. Frekwencja kiedyś była spora i w niedziele. Teraz z tego co zauważyłem to przenieśliście spoty na poniedziałkowy wieczór, szkoda że nie w weekendy bo chętnie bym sie pojawił na spotach a poniedziałek wieczór mi zawsze wypada w trasie do poznania :(

Siemanko Rafał, a no powrócił ja zza groba. Ciebie też widać dawno tu nie było. Napewno zobaczymy się na spocie jakimś i pogadamy. Termin nie jest tak bardzo sztywny. Na początek chodziło mi o to zeby ustalić jakiś chociaż na "początek", mając na uwadze rozkręcenie tegoż towarzystwa. Jeśli większości będzie pasować inny dzień tygodnia z wcześniejszym rzuceniem tego na forum to żaden problem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...