Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, na forum jestem dość często ale jakoś wątek Zachodniopomorskiego omijałem z racji jak wiesz kiepskiej frekwencji która była na spotach. Sam jakiś spory kawałek czasu temu napisałem info do kilku set ludzi z forum szczecina ale mój wysiłek na nic się zdał. Można by było ożywić spoty z przed lat jakie były w każdą pierwszą niedziele miesiąca :) Nie wiem czy ktoś by się na to pisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wystarczy wieczorami zaglądać na Wały :wink:

Tapnięte z SGS III

Ja uważam ze właśnie na walach powinnismy się spotykać jeśli nie ma zbyt dużo osób ja byłem 2 razy w pon i nikogo nie było spalilem 2 fajki i pojechałem. Ja pisze się w każdy weekend na spot bo pracuje do 19 więc nie bardzo się chce jechać na spot ale w weekend to co innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 2 i 4 tyg temu i widziałem tylko samotne b5 przy fontanie. Bywalem miedzy 21 a 23. Może w następny weekend się zgadzamy na konkret miejsce i godzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje miejsce pomiędzy arkonią a arkonką, jest tam kryte miejsce na grilla. Można spokojnie z godzinke posiedzieć, pogadać, zjeśc kiełbache z grilla i wypić bezalkoholowe piwko :) A jest też i gdzie zaparkować autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje miejsce pomiędzy arkonią a arkonką, jest tam kryte miejsce na grilla. Można spokojnie z godzinke posiedzieć, pogadać, zjeśc kiełbache z grilla i wypić bezalkoholowe piwko :) A jest też i gdzie zaparkować autko :)

nie głupie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu były spoty i na wałach na zjazdowej kostce brukowej w każdą pierwszą niedziele miesiąca wieczorem. W porze zimowej była to godz 16 a w porze letniej 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjątkowo można zrobić spot o 18 tam gdzie pierwotnie pisałem, czyli przy arkonii. Jest miejsce gdzie zaparkować, a po spocie kto chce to może jechać na eske na wały :)

Jest opcja żeby przełożyć spota na następny tydzień i tradycyjnie uderzyć na wały, bo na razie wszędzie blokady.

Ewentualnie propozycja parkingu jakiegos marketu :) Tesco na Mieszka 24h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać robimy spocisz :D

Dzisiaj pod mostem Pionierów 20:00 tylko musimy chetnych zebrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem ale jak jutro dzieki temu ma być lepsza frekwencja :D to wole do juteeera zaczekać :D tym bardziej ze damę dzis do kina na 20ta zabieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...