Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli chcesz powiedzieć, że 6k PLN to bariera nie do przejścia dla innych warsztatów? :D

Aż się spytam w kilku zaprzyjaźnionych, które posiadają oryginalne i legalne VASy czy mają tą magiczną walizeczkę - cokolwiek by w niej było.

absolutnie nie - mysle jednak ze to dla warsztatow nie maly wydatek mimo wszystko ...

BTW - pokaz mi w szczecinie warsztat oprocz autoryzowanych serwisow ktory ma legalnega VAS'a (online) - wiekszosc VAS'ow to stary wysluzony sprzet z demobilu - bez online i np. z brakiem diagnozy UDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacccyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Ktoś, gdzieś, coś wie?

Młody, ambitny, zdolny, sprawny manualnie, wykształcony itd itd itd (same superlatywy) poszukuje pracy.

Z zawodu magister inżynier budownictwa i prawie, że informatyk.

Spore doświadczenie od obsługi spraw biurowych, poprzez tępe wciskanie przycisku, poprzez montaż urządzeń sterowania halą produkcyjną po projektowanie i wykonawstwo w budownictwie. Nawet choinki za granicą ścinać mogę.

A pracy ni widu ni słychu. Tak, tak, wysyłam gdzie się da, może ktoś z was coś gdzieś słyszał lub wie/ma.

Byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dojazd do Goleniowskiego Parku Przemysłowego to dla Ciebie problem? - jest też opcja taka, że dojazd busikiem z centrum Szczecina oni zapewniają, ale nie wiem czy nadal aktualne. Jak zainteresowany, to dawaj CV na PW i przekażę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci piszę, ale podejrzewam, że będę musiał dalej szukać.

Cytat dnia: "Do czego to doszło, że szukając pracy trzeba ukrywać wykształcenie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy i gdzie w Szczecinie można zmierzyć AFR. Chciałbym idealnie ustawić lpg w samochodzie a bez AFR się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisi od miesiąca, ale może jeszcze aktualne.

Znaleziono klucze od audi ,Szczecin

Dodane o 20:21, 11 Października 2013, id ogłoszenia: 57291659

Znaleziono klucze od audi ,Szczecin Szczecin ? Tablica.pl

Skontaktuj się:

790 508 270

Znalazłem klucze od samochodu audi ok. tygodnia wstecz, po kluczach widać że jest to b. nowoczesny typ audi

klucze, tkzw. scyzoryk, z trzema przyciskami i z pewnymi specyficznymi oznakami,

na kółku breloczek z napisem.

Klucze muszą być niedawno zgubione, dioda w pilocie mocno świeci.

Znaleziono na ul.Mieszka w Szczecinie koło lidla koło cmentarza,

Właściciel klucza-pilota powinien wiedzieć kolor i napis na breloczku

aby wykluczyć przekazanie niewłaściwej osobie.

Jeśli się nie znajdzie właściciel przekazuje klucz-pilota do biura rzeczy znalezionych.

Ogłoszenie dodałem w :

Tablica.pl i zgubione-znalezione.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już wypucowana stoi na zadaszonym parkingu strzeżonym co by ptaszysko mi jakieś nie zapaskudziło. Jutro wspólny wyjazd z pionierów dla klubowiczów o godz 10:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy w naszym mieście jest jakiś szrocik z częściami do a4 ek

Może ktoś posiada jakieś części do tego modelu ?

Poszukuję listwy bocznej drzwiowej lewej i listwy pod zderzak przedni

Lukałem na allegro i na tablicy ale szału nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko czy w naszym mieście jest jakiś szrocik z częściami do a4 ek

Może ktoś posiada jakieś części do tego modelu ?

Poszukuję listwy bocznej drzwiowej lewej i listwy pod zderzak przedni

Lukałem na allegro i na tablicy ale szału nie ma...

Jeśli dobrze rozumiem to masz problem z listwami gumowymi w dolnej częsci drzwi. Swego czasu wymieniałem w swojej poprzedniej B5. O dziwo już nie były aluminiowe oblane gumą tylko plastikowe oblane gumą. Także żywotność na +

o ile dobrze pamiętam to kupowałem je na alledrogo. Co do szrotów w Sz-n to drożyzna. Lepiej z neta tudzież z forum A4 czerpać części :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podjuchach rozbieraja angliki - 605275497 dostałem numer od kolesia nie dawno który tez jeździł szukał gratów i wszedzie lipa tam pojechał i dostał wszystko co chciał.

mozesz tez spr u :

Auto Bart na bieszadzkiej na gummieńcach

Kolmet na kokosowej przed skarbimierzycami

auto figiel na gdańskiej

Auto świst na piaskowej koło hożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzieki za podpowiedzi, najbliżej mam do tych w Podjuchach więc w wolnej chwili podskoczę

Dzwoniłem chyba już wszędzie i lipa totalna z tymi częściami, przeleciałem całe allegro i połowe tablicy i wszędzie lipa... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy jest taka sytuacja - szukam wozidełka dla mojej narzeczonej. Czy ktoś ma może w rodzinie czy wśród znajomych kogos kto chce sprzedać auto.

Chodzi mi żeby nie kupować jakiegoś trupa od handlarza tylko cos ogarnietego użytkowanego normalnie. Ma to być małe autko w mały litrażu, oszczędne.

Rocznik po 2000 i w cenie do 7000 zł. Jeśli ktoś coś wie to proszę o info a flacha pęknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SotoM a masz adres dokładny z tych podjuch bo bym się osobiście wybrał najpierw a nie dzwonił bo nie tyle co ze potrzebuje coś ale może coś w oko wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwę znalazłem już na tablicy

Ciężki temat z tymi częściami, jeden i drugi z podjuch nie posiadają tych listew, poobdzwaniałem większośc firm i szrotów w Szczecinie i nie lipa

A listwę z pod zderzaka musze jakoś zdemontowac i dam do plastikarza bo ją tak samo ciężko znaleźć lub jeśli jest to z całym zderzakiem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...