Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Witka Pany był by ktoś chętny na programik u LEO (szcz.) wiadomo ze jak grupowo to nieco taniej... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Witka Pany był by ktoś chętny na programik u LEO (szcz.) wiadomo ze jak grupowo to nieco taniej... :decayed:

a orientujesz jakie sa koszta bo moze też się skuszę

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

ten LEo ma jakaś stronkę czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ważne będzie auto a ważne że AFN to i ja bym się zapisał ;)

Jest już nas 3 bert dzwon i zbieraj info

1. A4 B8 2.0 tdi CAGA 143 km manual

2. VW polo 1.9 TDI AFN 110 km manual popraw mnie Kazik jak złe napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam co poprawiać ale zapytaj o terminy bym zdołał IC zamontować ;) pompe wyczyścić i może wtryski zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wirusa koło 800 płn + hamownia 150 dla jednego auta wiadomo że jak hurtem to taniej.... Ile? Dzwonię jutro i się. dowiem... Dodam że jest możliwość wyhamowania quattro .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wirusa koło 800 płn + hamownia 150 dla jednego auta wiadomo że jak hurtem to taniej.... Ile? Dzwonię jutro i się. dowiem... Dodam że jest możliwość wyhamowania quattro .....

Bert a powiedz mi czy ten Leo bada auto ile można wycisnąć bezpiecznie przed wirusem bo słyszałem ze gość dobry ale wiesz jak to jest... Chodzi mi o diagnostykę przed wirusem. Ps spytaj sie czy przy wirusie musi byś wyje... Dpf bo chciałbym go zostawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wirusa koło 800 płn + hamownia 150 dla jednego auta wiadomo że jak hurtem to taniej.... Ile? Dzwonię jutro i się. dowiem... Dodam że jest możliwość wyhamowania quattro .....

Bert a powiedz mi czy ten Leo bada auto ile można wycisnąć bezpiecznie przed wirusem bo słyszałem ze gość dobry ale wiesz jak to jest... Chodzi mi o diagnostykę przed wirusem. Ps spytaj sie czy przy wirusie musi byś wyje... Dpf bo chciałbym go zostawić

otóż tak do końca nie wiem jak to do końca jest ale słyszałem że przed programem sprawdza kondycję ile można wydusić... Jutro zadzwonię po po południu i się wypytam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt wirusa koło 800 płn + hamownia 150 dla jednego auta wiadomo że jak hurtem to taniej.... Ile? Dzwonię jutro i się. dowiem... Dodam że jest możliwość wyhamowania quattro .....

Bert a powiedz mi czy ten Leo bada auto ile można wycisnąć bezpiecznie przed wirusem bo słyszałem ze gość dobry ale wiesz jak to jest... Chodzi mi o diagnostykę przed wirusem. Ps spytaj sie czy przy wirusie musi byś wyje... Dpf bo chciałbym go zostawić

otóż tak do końca nie wiem jak to do końca jest ale słyszałem że przed programem sprawdza kondycję ile można wydusić... Jutro zadzwonię po po południu i się wypytam....

Ok to dawaj znać wiem ze z mojego bez wymiany turbo i ic można wydusił spokojnie 180 i 400nm a to będzie już czuć bo to ponad 80nm wiecej wiec czekam z niecierpiliwoscia ile zawiła i na kiedy termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze teraz... ale jak wybadacie to ja chetnie tez bym sie skusił na przyszly sezon

Trooky jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi narazie oriętacja ile bedzie chętnych i dopiero ustalamy termin i cenę.... Mi puki co się nie spieszy... Aby na przyszłe lato już śmigać...

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosnę nie lato :P na zimę nie potrzeba mocy ale koło marca już można myślec jak sie pakiet zimowy będzie zdejmować powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosnę nie lato :P na zimę nie potrzeba mocy ale koło marca już można myślec jak sie pakiet zimowy będzie zdejmować powoli

Dobrze mówi polać mu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosnę nie lato :P na zimę nie potrzeba mocy ale koło marca już można myślec jak sie pakiet zimowy będzie zdejmować powoli

Dobrze mówi polać mu... :wink:

Heheh whisky i pacierza nigdy nie odmawiam także chętnie :P:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na wiosnę to też bym się z chęcią pojawił, bo trochę gratów na zamontowanie czeka... czyl jeszcze jedno b8 by doszło :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak koledzy będzie pytać o cenę to zapytajcie ile woła za program do 4.2 TDI. Co prawda mocy mi nie brakuje ale może bym się skusił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pisze, wypytajcie tylko co i jak, zeby dwumasy zaraz nie popadaly bo mam nowy :D

Jest gdzies watek dotyczacy wlasnie chipowania b8, najwiekszym problemem jest duza dawka niutonow w zakresie 2 tys obr. Wtedy zaczyna slizgac sie sprzeglo (nawet nowki), i co ciekawe nie tarcza sie pali a docisk przegrzewa .....

Wrc mial podobny przypadek i korygowal program ...

Nie wiem jak jest z tym chlopakiem , ale sprawdzcie opinie, a najlepiej mile widziany jakis wykres z b8.... pozzdr.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę ze same petardy będą jeżdzić na wiosnę hhe - dobrze jak nas bedzie wiecej bo pewnie bedzie spory rabat...

Co do dwumasu - to chip tu nie robi nic ale sprzęgło się ślizga to prawda dlatego trzeba prowadzić wykres aby niutony były powyżej 2500-2700 obr

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

ja chce osiągnąć 180 km i jakies 420 nm - no chyba że jeszcze bym sie skusił na wieksze turbo od caha i ic to wtedy celuje w 200+ a co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...