Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi dobrze zrobili poprzednią furę na Niklowej, Auto Efekt, pamiętam że BMW oddawało do nich auta, mają komorę.

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje namiary na jakiegoś dobrego lakiernika na terenie Szczecina.

Ja z kolei polecam Lakiernictwo Chudziński na Łukasińskiego. Znają się na robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam do nastepnego tygodnia bo grzeje dupe w chorwacji - jade a4 - mam nadzieje ze nie bedzie przygód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam czy o to tutaj pytałem bo temat z dawien dawna powrócił.

Przyszedł taki czas, że chyba będę musiał założyć podtlenek LPG tylko nie wiem jaka instalacja będzie najlepsza lub najbardziej optymalna dla 1.8T ANB.

Poszukuję dobrego warsztatu gdzie prawidłowo zaopiekowaliby się moim A4 i prawidłowo założyli odpowiednia instalację gazową. Beż ściemniania, zakładania starych, używanych instalacji czy innych machlojek.

Z tego co się dowiadywałem to dobre opinie ma zakład w Dębnie, już nie pamiętam jak się nazywa, ale i ten w Tanowie zbierał dobre oceny i tam głównie BRC zakładają.

Osobiście z samochodem, ale innym niż Audi byłem na Tamie Pomorzańskiej, ale widząc ile razy trzeba było jeździć tam z Maximą 3.0 na jakieś poprawki to chyba z tego zakładu bym nie skorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tamie maja drogo i tyle bo tylko brc tam wkladaja a jakość h*jowa

Na rogu Dąbrowskiego i starkiewicza jest fajny zakład , pol mojej firmy jeździ tam zakładać , koleżka ma w 2.8 a4 i fajnie lata , na strojeniu był raz tylko po miesiącu bo mu kazali a tak później spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, przestrzeliłem ulice, zapomniałem, że na Tamie też jest i tam faktycznie mają tylko BRC.

Chodziło mi dokładnie o ten sam, zaraz za wiaduktem kolejowym na Kolumba.

Na parkingu mają całkiem ładny przekrój marek samochodów, ale jakoś z Nissanem Maximą sobie ciągle poradzić nie mogą. Co chwila na strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klientów maja w h*j , i wszyscy chwala , koleszka też jeździ 3.0 peugoten chyba 406 i chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej amełykańska technologia rodem z dalekiej azji ich przerosła.

Ale z niemiecką sobie radzą doskonale. Będę tam jechać i pytać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się ile złociszy biorą za element ?

Panowie potrzebuje namiary na jakiegoś dobrego lakiernika na terenie Szczecina.

Ja z kolei polecam Lakiernictwo Chudziński na Łukasińskiego. Znają się na robocie.

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Panowie a ja zapyta czy znacie jakiegoś ogarniętego mechanika w Sz-n lub okolicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić np. HR-Auto Hubert Nowicki.

Mam z nim dobre doświadczenia.

Może nie robiłem u niego Audi, ale w Golfie bezproblemowo wymienił silnik, sprzęgło i skrzynię.

H-RT Auto Hubert Nowicki. Wulkanizacja, Mechanika, Szczecin - Mapa Polski w Zumi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...