Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje sprezyn 1ba na tył do sedana oska

Witam

Ja posiadam 1ba cały komplet ale do kombi choc wydaje mi sie ze nie ma różnicy jeśli chodzi o oske.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oznaczenie na sprężynach 2 niebieskie 1 zielona klasa nacisku 0YD

Dwie zielone jedna srebrna takie oznaczenie jest na moich...

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

20121001001.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie , w b6 mam z tyłu osobno sprężynę i osobno amor a z tego co wiem w b5 są razem jako mcperson ale przodu nie porównywałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał któryś z kolegów może silniczek szyb w boczku?? Jeśli tak to czy nie wspomógłby mnie w tej operacji??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wymieniałem ale jak wygłuszałem drzwi to go sciągałem, nie ma z tym dużo roboty.. musisz sciągnąć dekor z boczka i pod nim masz kilka śrubek, dwie śrubki pod rączką i jedną na samym dole boczka.. potem troche mocniej ciągniesz boczek zeby zatrzaski wyciągnąć i wyjmujesz boczek do góry.. jak już zdejmiesz go to silniczek jest chyba na trzy śróbki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma tam dodatkowej rzeźby z szybą i jej prowadnicami?? Bo wydaje mi się że coś o tym było na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz podmienić silniczek to nie, chyba że chcesz montować z tyłu szyby el a masz korby to już moze byc coś tak jak piszesz więcej do roboty ale tego tematu nie przerabiałem ..

na szybko znalazłem coś takiego w necie , może pomoże :)http://img189.imageshack.us/img189/6782/70712336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego! :hi:

Aha, jeszcze jedno - pousuwał by mi ktoś błędy po zmianie silniczka VAGiem za czteropak?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) mam pytanie do Was klubowiczów z zachodniopomorskiego. A mianowicie planuje kupić autko z Koszalina a że sam jestem z okolic Łodzi to mam trochę trasy do przejechania. Czy możecie mi polecić jakąś stacje diagnostyczną w Koszalinie? Uczciwą i z rozsądnymi cenami. Myślałem o ASO ale chyba najbliższe jest w Szczecinie dopiero a to mnie nie uszczęśliwia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EURO-CENTRUM-TADEUSZ Sp z o o, Koszalin, ul. Gnieźnieńska 43A, Salon Audi, Dealer Audi, Salon samochodowy Audi

W Koszalinie jest serwis Audi, proponuję do nich zadzwonić i się dopytać czy jest możliwość sprawdzenia u nich auta :decayed: A jak nie to jeszcze w Koszalinie jest serwis Skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego! :hi:

Aha, jeszcze jedno - pousuwał by mi ktoś błędy po zmianie silniczka VAGiem za czteropak?? :wink:

witam kolego ja mogę usunąć błędy jak nie ma chętnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s poszukuję filmików z białoczarnym BMW 3 E36 Coupe, jak by ktoś miał to prośba o przesłanie na email [email protected] lub wrzucenie na youtube i zapodanie linka

thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corn ja niestety nic nie mam bo nic nie kręciłem tylko jeździłem ale jak coś wyszukam na YT to Ci od razu linka podsyłam jak byś gdzieś wypatrzył moją parówę daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corn ja niestety nic nie mam bo nic nie kręciłem tylko jeździłem ale jak coś wyszukam na YT to Ci od razu linka podsyłam jak byś gdzieś wypatrzył moją parówę daj znać :)

no przecież ja Ci taką filmotekę stworzyłem z tego zlotu że sie nawet na forum Civicka wkurzyli ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...