Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I dzięki wielkie Ci za to Corn a powiedz mi za co się wkurzyli chłopaki z Civic klubu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzięki wielkie Ci za to Corn a powiedz mi za co się wkurzyli chłopaki z Civic klubu??
jak byś na forum hondy dał filmy z audi, bmw i vw to sam rozumiesz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ostatnio malował jaguara i oklejal carbonem na ul. Spółdzielczej , sam jest lakiernikem i prace ocenił na 5 +

masz jakies namiary bo nie moge znalezc w google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi gloss design czy coś w tym stylu tylko się okazało ze mój Braciak jednak oklejal cale auto wiec nie wiem czy maluje

Nawet okleiny od lakieru nie potrafię :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi gloss design czy coś w tym stylu tylko się okazało ze mój Braciak jednak oklejal cale auto wiec nie wiem czy maluje

Nawet okleiny od lakieru nie potrafię :facepalm:

oni tam tylko oklejaja dlatego nie moglem ich znalezc jak wpisalem lakiernik :grin: bylem kiedys u nich,ciezko tam trafic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj w Auto-Efekt na Niklowej, ja tam malowałem i jestem zadowolony. Zresztą serwis BMW oddaje do nich auta do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat o wszystkim więc się podepnę może ktoś poradzi gdzie tanio dostanę podszybie i listwę progową zewnętrzną do starej B5 ? na alle ciężko o prawą stronę do sedana gdzie bym nie dzwonił to już nie ma albo cenią 200 zł he he Możę zalega komuś gdzieś za garażem z chęcią kupił bym parę gratów w pakiecie.. jak ktoś ma b5 na części niech kliknie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto figiel / Auto świst(watpię) / Auto Bart - bieszczadzka 1 (na rogu) / kolmet - kokosowa 2(mierzyn- droga na lubieszyn przed skarbimerzycami po prawej str) jesli nie beda mieli to ci załatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś od gazu.. dobrego i taniego ;d zeby przejżał mi instalacje w mikrze litrowej.. macie może kogoś najlepiej jak najbliżej gumieniec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :D i foto dziś zrobione jakieś 3 min temu :D tak sie prezentuje błotniczek - zdrowa blacha :D od "S" :D

Audi juz prawie pomalowana :D sorki za jakość ale kobieta mi telefonem wysłała :D

Zdj_cie142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja rdzą i wgniotami, są tu moi koledzy i na wzajem kibicujemy sobie w takich akcjach :D Mam nadzieje ze pomimo ironii i zgryźliwosci Twoja bestia tez w końcu bedzie ladna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy poleci ktoś w Sz-nie jakiegoś speca od wydechów co by za sensowne pieniądze przerobił wydech w A8 4.2 TDI na taki w stylu S8 (tzn. 4 końcówki proste a nie 2 skierowane na dół )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...