Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

No w prywatnym nigdy nie udalo się zagrzac tak tarczy żeby była czerwona jak lawa

No w prywatnym nigdy nie udalo się zagrzac tak tarczy żeby była czerwona jak lawa

Jak znam zycie to znow na pociag sie spieszyles:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie nie to tylko tak raz no może dwa :P

Wtedy pamiętam na rozbój jechalismy , przez moze 5-7 km po mieście piz*a ogień hamulec gaz i tak na zmianę , wieczór był , stajemy na miejscu a ja patrzę z przodu dym idzie, tarcze czerwone ale na wylot jakby je kowal z węgla wyjął, w nocy efekt boski

A i oczywiście bandziorow zlapalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa 13 latków ukradła batonik za 1,50zł, koszta akcji to spalona benzyna na 50zł i wymiana hamulców na 450zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszkol się co to rozbój :P

A i dragi się wtedy znalazly

A tak sie chichoczesz z 13 latkow

Pewnego czasu w ZS osoba mająca na koncie najwięcej czynów bo nie przesadzajac prawie 500 i to same wlamy i kradzieże był 11 latek

Później brylowala pewna 13 latka jakieś 300 czynów

Modus operandi był zawsze ten sam

Wchodziła np do McDonald coś tam się zakrecila i już była na zapleczu, kradla portfele i pochodziła do kasy i zamawiala żarcie płacąc skradziona karta gościa który przyjmował zamówienie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbój to jest wyciąg z wypłaty a szczególnie rubryka z podatkami.

Takie statystyki macie dobre a jak mi włamali się do garażu w ZMY, ukradli motór za 2000, uszkodzili bramę za 1500, uszkodzili drzwi i szybę w samochodzie przy próbie wejścia po radio nie pamiętam za ile łącznie, ale też kilka tysi wyliczyli w ubezpieczalni to przyszło umorzenie z braku wykrycia sprawcy.

Ale później sam znalazłem c**ja. Jak się okazało, fryzjer, który strzygł policjantów, nawet kilku proponował sprzedaż mojej zabawki i żaden nie zdziwił się, że papierów nie ma a mieli kradzież takiego zgłoszoną.

On wyszedł po 30 minutach po spisaniu papierków, a ja siedziałem jeszcze kilka godzin zanim papierologię przewertowali. Oczywiście 2 tyg później umorzenie, mała szkodliwość społeczna.

Karma działa i c**ja kilka lat później zastrzelił ktoś przy próbie włamania bo myśleli, że nikogo w domku nie ma. Mam nadzieję, że ten ktoś też dostał umorzenie z racji małej szkodliwości społecznej czy jak to się zwie.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ gdzie tam, przydaje się jak jest pod ręką.

Ale tak na boku poruszając temat to uważam, że nie problem jest w samej policji a w prawie, bo powinienem mieć prawo osobiście użyć siły lub jakichś narzędzi w uzasadnionych sytuacjach a nie dawać sobie mordę klepać czy dać się okradać mogąc jedynie krzyczeć "pożar" bo na "policja" nikt nie zareaguje. Czemu krzyczeć a nie dzwonić, ano bo mój telefon w tym samym momencie zmienia właściciela.

No i te 112, noż kuwra, dzwonię, że mamy spidermana na murze Wałów Chrobrego i że pijany, i że spadnie a ta picz co odbiera spokojnym mozolnym głosem mówi mi "powoli, powoli a o jakie miasto chodzi", chore. Zanim zdążyłem powiedzieć, że Szczecin, ulica Komandorska czy tam Kapitańska to łepek spadł i sobie poszedł. Mogłem jedynie powiedzieć "Już nie ważne."

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ci mówiłem sto razy dzwon na 997 a nie 112 bo tam cwele siedza

Ale juz Marcin nie mówi ze dzięki mnie ma spokój na ławce przed blokiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wybawco :D

Mam spokój bo ławki pokradli

żart.

Spoko, wiosna idzie, zaraz wrócą. Na przedszkolu już przesiadują.

Weź jeszcze strzelaj do tych starych bab bo wywalają żarcie przez okno, dopiero z myjni wyjechałem i już cały sraki optakały.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

Masz racje system zdechl jak komuna poszla:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wybawco :D

Mam spokój bo ławki pokradli

żart.

Spoko, wiosna idzie, zaraz wrócą. Na przedszkolu już przesiadują.

Weź jeszcze strzelaj do tych starych bab bo wywalają żarcie przez okno, dopiero z myjni wyjechałem i już cały sraki optakały.

Zapewne ciemna buda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wybawco :D

Mam spokój bo ławki pokradli

żart.

Spoko, wiosna idzie, zaraz wrócą. Na przedszkolu już przesiadują.

Weź jeszcze strzelaj do tych starych bab bo wywalają żarcie przez okno, dopiero z myjni wyjechałem i już cały sraki optakały.

Zakładaj pokrowiec :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś ze Szczecina kto zakoc**je mi immobiliser w nowym kluczyku do audi a 3 2004 r 1,9 tdi

Wydaje mi sie ze jacek powinien to ogarnać... http://diesel-inside.pl/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bym musiał zakładać z rana i zabierać na noc.

Zabezpiecz go dobrze jakims smalcem i myj w miare czesto a mysle ze kupy nie zostawia ci plam na lakierze.to chyba lepsze niz "wybawca"ma wystrzelac wszystkie mochery na dzielni:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...