Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonię na lotnisko i Cię zawrócą.

Zadzwonię na lotnisko i Cię zawrócą.

Co zawroca jak on tam nie legalnie jest;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Był, ale pewnie w obie strony jak "mniejszość etniczna koloru innego niż mój", czyli na krzywy ryj na pakę naczepy przed promem. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade jutro do Berlina polazic, poogladac moze kupie jakiegos grata.

chce sie ktos zabrac ?

jedno miejsce wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walisz do turasow?

Qtwa pojechalbym ale z mala mam do lekarza a kolejki sa na 3 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma w ZS dwie wolne kule i worek środków przeciwbólowych na zbyciu to ja mogę jechać :P Może bym mamie młodsze Lupo znalazł.

To ja idę z paczką bo jutro nie będę mobilny a Ty jutro jesteś tutaj przelotem?

btw. moje zaciski już spakowane, pancernie, solidnie itd. Masa folii, papieru i taśmy.

Co do koloru to chyba pójdę sztampowo i czerwony będzie dobry. To jest proszek? Taki RAL3020 da radę?

Sprawdziłem swoje założone i są (materiałowo) takie same jak te, które wysyłam. Przód żeliwne, tył alu.

No i regenerację dostatecznie mogę sobie sam zrobić, potrzebuję tak coby kolejne 15 lat przejechał :P

Coś to fotki mogę zaraz rzucić.


16671770959_7e3b7e91b9.jpg[/url]16857848885_b0f742d02b.jpg16670274208_1fb37e4051.jpg

16856764682_ef6d675943.jpg 16670351208_bf23f6b26d.jpg16670340858_0df32f9275_n.jpg16670546960_69355d0048_n.jpg

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade jutro do Berlina polazic, poogladac moze kupie jakiegos grata.

chce sie ktos zabrac ?

jedno miejsce wolne

A są tam jakieś ciekawe szroty ?

Chodzi bardziej o jakieś rozbitki, co by na części wziąć ... jestem tam co tydzień ale kurcze brak więcej czasu aby dokładniej poszukać, a jak wiadomo Berlin mały nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wróciłem, samohoduffff w qurwe Jest w czym wybierać, ceny różne, zwykle tureckie :polew:

Jeden Kolega kupił passata a drugi dla ojca oktawke.

obydwa auta w dieslu z navi i z DSG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wróciłem, samohoduffff w qurwe Jest w czym wybierać, ceny różne, zwykle tureckie :polew:

Jeden Kolega kupił passata a drugi dla ojca oktawke.

obydwa auta w dieslu z navi i z DSG

Daj namiary na ciekawe miejsca z dobrymi cenami

Wysłane z IPHONA 6 PLUS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy w czterech miejscach

Teilestrasse to pamietam

Schnellerstrasse

jutro zajrzę do navi i wpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam tego masa, od tych mega placów po całkiem fajne komisy, ale wszędzie to samo i trza mieć na to cały dzień.

Wszędzie jest też to samo. Głupi magnetyczny "czujnik" grubości lakieru za 5zł otwiera u turków jeden tekst "Das ist nicht zu verkaufen".

No i te polaczki złodzieje czatujący na miejscu na naiwnych rodaków aby ich skroić na "podział znaleźnego", kto był ten widział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliśmy żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i te polaczki złodzieje

Kolejny przykład potwierdzający, że polak Polakowi wilkiem. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś to kiedyś na oczy widział?

Świetnie się to ogląda, szczególnie jak Cię ktoś uprzedził i wiesz czego szukać.

Stoi sobie co najmniej dwóch zagadanych polaków, znajomi, przyjechali razem.

Podchodzi do nich inny, obcy koleś, polak, zagadać, gadka szmatka o pierdołach i samochodach.

Nagle podbiega jeszcze jakiś inny koleś, też polak i w udawanej panice coś krzyczy czy nie widzieli tu takie to a takiej lawety, bo on tutaj z samochodami czeka a kierowcy nie ma i nie ma, po czym w panice biegnie dalej a obok kolesi leży zwitek euro, które wypadły tamtemu.

Ten co podszedł pogadać podnosi i mówi, że znalezione itp, ale że jak widzieli to się z nimi podzieli.

Wychodzą za plac, gdzieś w boczną po czym wracają w najlepszym przypadku bez obić, ale i bez własnej kasy.

Bang bang, dziki bliski zachód.


Viwaldi, w hiszpani jakiś złodziej oddał mojej szwagierce telefon jak tylko zobaczył co za gówno chwycił mówiąc, że jej wypadł :kox:

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Viwaldi, w hiszpani jakiś złodziej oddał mojej szwagierce telefon jak tylko zobaczył co za gówno chwycił mówiąc, że jej wypadł :kox:

Polak by tego nie zrobił :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Viwaldi, w hiszpani jakiś złodziej oddał mojej szwagierce telefon jak tylko zobaczył co za gówno chwycił mówiąc, że jej wypadł :kox:

To już jest szczyt :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żeby coś strasznie starego, htc na którym na bank jest froyo (2.x) bo do dziś robi za router dla aero.

Warto na wszelki wypadek zabierać jakieś starocie na wyjazd, oj warto :D Tylko co oni tam o nas myślą jak coś takiego widzą. Może z ruskimi pomylili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu koles zjezdzał na 3 tyg z roboty.

I tak startował z Holandii a w Niemczech sięga do kiermany by kupić bilet a tu zonk :facepalm: :facepalm:

Dobrze ze w innej kieszeni miał jakieś drobne to zakupił bilet inaczej to sam nie wie jak by wrócił.

Uwierz mi ze te ruski co cisną na wakacje do ciepłych krajów nie maja htc itd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przecież są te ĄĘ wersje Szwarowksi, Gucio i inne takie poobklejane złotem i kamykami nie wiadomo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...