Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce to na całe szczęście dominującym bandytą jest skarbówka, kradnie legalnie ale na razie jeszcze nie bije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie skarbówka Cię okrada.

Okradasz się sam na własne życzenie poprzez ludzi, którzy tej skarbówce okradać Cię kazali a których sam w wyborach wybrałeś lub nie, tak czy siak ich wybrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie skarbówka Cię okrada.

Okradasz się sam na własne życzenie poprzez ludzi, którzy tej skarbówce okradać Cię kazali a których sam w wyborach wybrałeś lub nie, tak czy siak ich wybrałeś.

A Ty Marcinku siedziałeś koło niego i wiesz na kogo głosował :naughty: :naughty: :lol: :lol:

Oboje wiemy ze często i gęsto kto by nie dostał sie do koryta w zasadzie nie próbuje nic zmienić...

Po części masz racje bo jak znam live może z 20% populacji podaje swoje prawdziwe zarobki a reszta zarabia full kasy a na papierze najniższa :wink:

Nie oceniam po prostu wiem ze w naszym kochanym kraju z 2 pensji ciężko jest czasem dotrwać do "1"

Nie wspominam juz o przyjemnościach które też kosztują ;)

Nic tylko wyjechac za chlebem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja Mateuszku komuś wciskam, że glosował na tego czy tamtego? Bo chyba wprost napisałem, że głosujesz czy nie, wybierasz kogoś. Ale czy ja to muszę wyjaśniać?

Ocena jest ogólna i zgodna z prawdą, czyż nie? Głosowanie na tego czy tamtego to tylko zamiana osoby, która zaciska Ci pętlę na szyi. Nie głosowanie to tak naprawdę zagłosowanie na tego co w "sondażach" jest najwyżej, więc tak czy siak wybrałeś sobie oprawcę.

A zwalanie na skarbówkę, że to ona Cię okrada to tak jakby zwalać winę na kata, że odciął komuś głowę nie patrząc, że robił to z prykazu kogoś innego.

Hmm, chyba napisałem drugi raz to samo, ale za pierwszym się nie udało to i trzeci nie ma sensu. Skarbówki ich okradają, też mi dobry żart.

Wchodzimy na teren bezdennych dyskusji o polityce także lepiej sobie dać spokój, zatankować do pełna i patrzeć jak te duże wskazówki brną do przodu a ta paliwa nieubłaganie się cofa.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wchodzimy na teren bezdennych dyskusji o polityce także lepiej sobie dać spokój, zatankować do pełna i patrzeć jak te duże wskazówki brną do przodu a ta paliwa nieubłaganie się cofa.

W końcu z sensem gadasz :P:grin: :grin:

Wbijaj na kielicha,nie masz daleko :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soul, wyślij mi smsem dane do wysyłki i co mam zrobić z tymi zaciskami.

godzine temu odebrałem je z paczkomatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy w czterech miejscach

Teilestrasse to pamietam

Schnellerstrasse

jutro zajrzę do navi i wpisze

Teile to taki standardzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev, wysłałem SMS.

Kapitalka, full serwis na nowych częściach cobym się nie musiał martwić, że mi się jakiś cylinderek zastanie czy gumka przerwie. A że wymieniam tarcze i zaciski to ma to pracować lepiej jak po wyjeździe z fabryki. Kolor to czerwony, chyba, że mogę pojechać RALem to 3020.

Daj jeszcze znać ile cała przyjemność będzie kosztować bo nie wiem ile sobie dziurek w pasku dorobić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 89km do zmy i 24 do Dębna ;)

Qutwa to flaszkę postawie :wink:

Co ty Z Myśliborza jestes????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mu sie przyznać dosłownie

Trasę lepiej wyliczył niż zumi i moje mio :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mu sie przyznać dosłownie

I publicznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłem się w Szczecinie, w Myśliborzu mieszkałem i mam rodziców a sam wróciłem do ZS i tutaj mieszkam :P

W Dębnie mam rodzinę na Piasta, więc też bardzo dobrze znam okolice.

Można powiedzieć, dosłownie, że od urodzenia wiem ile ta droga ma :P

Ale o co Wam chodzi?

Ja się nie wstydzę powiedzieć i przyznać, że jestem z miasta, które ma coś koło 11.000 mieszkańców, no chyba, że w święta, wtedy ma prawie 17.000

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy w czterech miejscach

Teilestrasse to pamietam

Schnellerstrasse

jutro zajrzę do navi i wpisze

Teile to taki standardzik :)

Jeszcze Berguistrasse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Dębna wiem bo 12 jest do Różańska drugie tyle do Dębna.

Ale spoko, ojca mojego nie zagniesz. Powiedz nazwę miasta a on wie gdzie to i ile kilometrów lub godzin tam jechał a i jeszcze poda rok i co tam robił.


BTW. w Dębnie jak piję to w Kowalu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłem się w Szczecinie, w Myśliborzu mieszkałem i mam rodziców a sam wróciłem do ZS i tutaj mieszkam :P

W Dębnie mam rodzinę na Piasta, więc też bardzo dobrze znam okolice.

Można powiedzieć, dosłownie, że od urodzenia wiem ile ta droga ma :P

Ale o co Wam chodzi?

Ja się nie wstydzę powiedzieć i przyznać, że jestem z miasta, które ma coś koło 11.000 mieszkańców, no chyba, że w święta, wtedy ma prawie 17.000

Nie no nie spinaj się przecież to żart jest :wink:

Spoko jak będziesz na Piasta daj znać wcześniej to moze sie ustawimy,nie koniecznie u Kowala :P

Ja z Myśliborza znam takiego dziadka wariata bo robimy razem juz 15 jersów ale dziadek wymiata,jak popije to show robi lepsze niz nie jeden Kabaret.

Bielak coś Ci mówi????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie podkablowal ? Przyznać sie ? Ze 2-3 strony temu mod mnie po ostrzegał zebym nie klnal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...