Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TTom3k czekamy na efekty po montażu i hamowaniu

Opublikowano

Właśnie przeglądałem allegro i znalazłem chip za 30 zł, co gość sprzedaje normalnie za 300 zł może ktoś chce, bo to chyba o nim mowa :) a jeśli nawet ma dać 2 konie więcej to za 30 zł to się opłaca :D

Opublikowano

Właśnie przeglądałem allegro i znalazłem chip za 30 zł, co gość sprzedaje normalnie za 300 zł może ktoś chce, bo to chyba o nim mowa :) a jeśli nawet ma dać 2 konie więcej to za 30 zł to się opłaca :D

kupisz takich pięć - zrobisz mostek albo polączysz szeregowo i już masz +10 kucy :polew:

Opublikowano

Właśnie przeglądałem allegro i znalazłem chip za 30 zł, co gość sprzedaje normalnie za 300 zł może ktoś chce, bo to chyba o nim mowa :) a jeśli nawet ma dać 2 konie więcej to za 30 zł to się opłaca :D

...ten gosciu specjalnie wystawia w cenie 30zl zeby nie placic allegro kasy :) Jak zamowisz chip to ci wystawia aukcje prywatna ..

Opublikowano

Ciekawe jakie miał obroty przy 255 km/h :disgust: ?

jest to możliwe.. była fotka 1.8 T jak było 260 km/h

Opublikowano
  • Autor

Ale oftopa zarzuciliście.Mialo byc o czipach a nie o opornikach z allegro w cenie czipsów.

Opublikowano

Ciekawe jakie miał obroty przy 255 km/h :disgust: ?

jest to możliwe.. była fotka 1.8 T jak było 260 km/h

tak ale mial pewnie grubo ponad 200 kucy

BTW widzialem kiedys leona z tym silnikiem z ktorego wyciagneli 320 kucy :shocked: zywotnosc silnika pewnie 50 kkm

Opublikowano

to była furka Mirona z tego co słyszalem dół 1.8 T wytrzymuje 300 km

Opublikowano

dobra koniec z tym OT. tu chodzi o chipsy do wolnossaka a nie .... :bicz:

Opublikowano

Ehh gadanie gadanie ...najlepiej jak w tym poscie beda sie wypowiadac osoby ktore zalorzyly jakikolwiek chip do 1.8 i moga cos konkretnego powiedziec na ten temat. Bo niby wszyscy tu rozmawiamy a nikt tak naprawde zadnego chipa w 1.8 na forum nie ma;/ Tak jak mowilem ja mam go zezy w domu ale dopiero zamontuje jak bede w Bieszadach 5 lipca. Wtedy bede mogl powiedziec cos wiecej i jak sie uda zhamowac zeby przekonac sie jak jest naprawde..

Opublikowano

Ehh gadanie gadanie ...najlepiej jak w tym poscie beda sie wypowiadac osoby ktore zalorzyly jakikolwiek chip do 1.8 i moga cos konkretnego powiedziec na ten temat.

ale takich osob nie znajdziesz dlatego mozemy tylko polemizowac i z niecierpliwoscia czekac az pokarzesz nam jakies rezultaty. BTW, najlepiej by bylo jakbys zhamowal auto przed i po...

Opublikowano

Ehh gadanie gadanie ...najlepiej jak w tym poscie beda sie wypowiadac osoby ktore zalorzyly jakikolwiek chip do 1.8 i moga cos konkretnego powiedziec na ten temat.

ale takich osob nie znajdziesz dlatego mozemy tylko polemizowac i z niecierpliwoscia czekac az pokarzesz nam jakies rezultaty. BTW, najlepiej by bylo jakbys zhamowal auto przed i po...

Ja wiem ze tak by bylo najlepiej tylko ze to znowu koszt 300zl..;/ + jeszcze dojazd do krakowa...chyba ze znajde jakas hamownie blizej albo gdzies w strone Bieszczad....Pilzno Jaslo Krosno Sanok

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzwonilem dzisiaj do goscia z v-techu i da rade mi to zamontowac + hamownia przed i po....tylko teras jade w Bieszczady i jak wroce to bede musial podjechac do KrK...z 300zl w kieszeni;][br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 22:41 _________________________________________________Za tydzien jade zalorzyc chip i zhamowac auto...najprawdopodobniej w sobote wieczor dam znac na forum jak to wypalilo ;) Chyba ze komus z krk bedzie sie nudzic i podjedzie pod v-tech;]

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że jak TTom3k udokumentuje jakiś przyzwoity przyrost mocy, to nie jeden ADR z klubu zostanie zaszczepiony chipsem :D

Opublikowano

Mala zmiana planow. Bede w v-techu w piatek przed 18 ;]

Opublikowano

Jeśli będzie jakiś przyrost i bardziej chodzi mi tu o moment to napewno się też zaszczepię bo cena raczejnie jest wygórowana, a zawsze autko bedzie trochę żwawsze. Swoją drogą często się zastanawiałem czemu go nikt nie chipuje skoro ofertach firm zawsze znajduję sie 1.8 20V.

pozdro

Opublikowano

Dziwi mnie troche ze V-TECH sie tego podjal.. :rolleyes: ale do odwaznych swiat nalezy :>

Opublikowano

Dziwi mnie troche ze V-TECH sie tego podjal.. :rolleyes: ale do odwaznych swiat nalezy :>

Oficjalnie v-tech sie tego nie podjol ...ale cii...;) JAk sie cos zj**ie to oni nie odpowiadaja za to

Opublikowano

Jadę do Rogalottiego 25.07.2007. :>

Po wizycie u niego wrzucę wykresy, to zobaczycie jaka jest różnica.

Ale jadę do niego w ciemno, bo wiem, że nie ma lepszego fachowca.

A co to ma do Chiptuningu 1.8? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.