Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5


Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi:, szukałem ale nie znalażłem. Mam radio gamma, jak najlepiej zrobić aby miec cd (zmieniarka) jakie macie patenty u siebie. Wiem ze do gamy nie podłacze zmieniarki. Czy do chorusa podłącze zmieniarke JVS??? Jak wy to macie porobione???? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chorusa1(z wyglądu jak Concert1) tez nie podłączysz niestety ori zmieniarki :no: Zostaje Ci albo przerobienie mechanizmu kasety żeby zrobić podłaczenie mp3, albo wymiana radia na choćby concert1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert 1 podejdzie pod B5?? OK to jakiś początek już wiem. Czy podłącze do concertu zmieniarke jvc?? czy musz emiec jakieś adaptery kabla?? prosze pisać wasze rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert 1 podejdzie pod B5?? OK to jakiś początek już wiem. Czy podłącze do concertu zmieniarke jvc?? czy musz emiec jakieś adaptery kabla?? prosze pisać wasze rozwiązania

Nie no zmieniarki nie ori to chyba nie podłączysz, przynajmniej w odwrotna strone sie nie da :no: jak chcesz mieć CD i ori radio to tylko ori zmieniarka(no chyba że sie myle)

A radio Concert podejdzie do B5 i posiada obsługe zmieniarki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ori radiem pracują też starsze zmieniarki Panasonica i chyba Clariona, ale za to głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problem z CD rozwiązany u was, na fabrycznym radiu b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problem z CD rozwiązany u was, na fabrycznym radiu b5

Ja miałem concerta +zmieniarke, wyleciał na rzecz nie ori radia i nie żałuje gra to wiele lepiej niz fabrika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zamontowałem zestaw Concert I Plus + ori zmieniarka na 6 CD. W opisie mojego auta możesz zobaczyć jak to się prezentuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam navi plus i do tego emulator zmieniarki w schowku, no i dzięki temu są mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole cd od emulatora[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 17:33_________________________________________________co mówicie na to

http://www.allegro.pl/item909333753_radio_audi_a3_a4_a6_delta_cc_zmieniarka_i_kabel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na pewno będzie pasował ale jak dla mnie radio ma trochę przestarzały wygląd... jeśli tobie się podoba to jak najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie radio ma trochę przestarzały wygląd

popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dlatego chyba concert zamontuje i oryginalną zmieniarke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałeś pod uwagę Concerta CD?

może troszkę się różni kolorem, ale odpowiednia dawka megłajersa to niweluje :wink4:

a to radio chyba najlepiej pasuje do b5 (mowa oczywiście o 1-din z CD)

dscn0367i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałeś pod uwagę Concerta CD?

może troszkę się różni kolorem, ale odpowiednia dawka megłajersa to niweluje :wink4:

a to radio chyba najlepiej pasuje do b5 (mowa oczywiście o 1-din z CD)

dscn0367i.jpg

Kiedyś sie na nie napalałem, ale cena nie jest adekwatna do jakości, jedynie wygladem odpłaca :kox: noi żeby był P&P, bo jak narazie jest "prawie" P&P :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 300zł nie ma co wymagać :wink4:

poza tym nie narzekam, nie gubi stacji, gra lepiej niż stary concert, ma CD, no i kapitalnie wygląda nocą w połączeniu z resztą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 300zł nie ma co wymagać :wink4:

poza tym nie narzekam, nie gubi stacji, gra lepiej niż stary concert, ma CD, no i kapitalnie wygląda nocą w połączeniu z resztą :kox:

możesz mi pokazać cd z 1 din na allegro. Myślałem ze concert z cd nie pasuje do b5 97r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje, ale jest kilka problemów, sporo jest o tym na forum :cool1:

w aukcji masz fotkę właśnie z b5 przedliftowego, a ta fotka wyżej to z mojego auta (również b5)

http://allegro.pl/item918162179_radio_cd_audi_concert_22cm_polecam.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...