Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Cóż to za wynalazek? Hybryda.....


designer

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu interesowałem się tym sprzętem ale Poziek jako znawca tematu powiedział żeby raczej to odpuścił i po prstu zrobił chipa i parę innych zmian z dolotach zamiast pakować się w takie wynalazki. Tak czy owak jestem ciekaw jakie to daje efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie daje to moce ? Trzeba chipować ECU po montażu tego ?

nie wygladasz na takiego co sie dzisiaj zarejestrowal na forum a zadajesz takie pytania :wink4:

czytalem ze SID jakies dmuchawy zamowil bo podobno sa dobrej jakosci a nie ori ale to trzeeba by sie do niego zglosic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie daje to moce ? Trzeba chipować ECU po montażu tego ?

nie wygladasz na takiego co sie dzisiaj zarejestrowal na forum a zadajesz takie pytania :wink4:

czytalem ze SID jakies dmuchawy zamowil bo podobno sa dobrej jakosci a nie ori ale to trzeeba by sie do niego zglosic

Nie widzę nic złego w swoim pytaniu. :cool1: Może jedynie źle sformułowałem pytanie.

Chciałbym wiedzieć ile koni można wyciągnąć z samej tej modyfikacji turbiny. Pytam z czystej ciekawości bo swoje 1.8TQ mam już dobrze porobione i koni pod dostatkiem :decayed:

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogal zrobil na k03s czyli na k03-073 dla wzdluznego ok 240KM. mysle ze maks 250 dla tej turbawki z osprzetem. :good:

1.3 w peaku i 1.1 stałego moze ładowac wedlug producenta :gwizdanie:

tak tylko ze to jest juz k04sp51 a nie k03sp51 różnią się wirnikami strony gorącej

beztytuuwf.jpg

po lewej k04-015 po prawej sp51x

sp51 wymiary kompresora 38.5/51/5.5 wymiary turbiny 45/40.30

k04-015 wymiary kompresora 38/51/4.5 wymiary turbiny 46/42(tego nie jestem pewien)

k03-073 wymiary kompresora 38/51/4.5 wymiary turbiny 45/40

Jest różnica na kole turbiny, oraz geometrii wirników jednak kompresor jest o 1 mm wyższy co przy wysokich prędkościach obrotowych może nadrobić. Chociaż ciężko coś o Tym powiedzieć.

Trochę szukałem tych informacji nie wiem czy są pewne na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...