Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja Car Audio, Zabudowa bagażnika a4 b5 sedan


Bartass_1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Krycha pochwalił się wiec nie bede gorszy, lecz nie ma takiego efektu jak w Jego avanciku.. Wrzuce kilka rozwiązań, które być może komuś pomogą w budawaniu swojego audio..Skrzynia powstała z mdf'u o grubości 30mm do niej dobudowałem "skrzyneczki" pod wymiar wzmacniaczy, Całość maskuje front również wykonany z tego samego materiału lecz o grubości 6mm, obiłem to alcantara w dwóch kolor, zeby nie wygladało to monotonnie.. (na zdjęciu widać delikatną "szparke" między frontem a podłogą- nie zdązyłem przykrecić zawiasów.. ale sie poprawie ;)

Troszke fotek z drutowania audika :)

acb0b247ce601747.jpg

b42e4803b18491d0.jpg

ff62b87ed802a8c6.jpg

fd64ad3a338fb531.jpg

4 godziny przed wyjazdem na eliminacje.. Automuzyka Malta 2007 :P

375a1ecd6e782f34.jpg

Pierwsza zabudowa.. Przewidywała troszke inny piec pod przedni zestaw.. (brax x 1000)

4fd373e40edaa44e.jpg

...i subwoofer 12"

db560aee03e0b5d4.jpg

Jak to w życiu bywa, koncepcja szybko uległa zmianie i zamiast 2-kanałowego pieca wjechał na jego miejsce brax x2400, co wiązało się z rezaniem i wygospodarowaniem dodatkowych 10cm.. Wszedł w pionie na "styk" ;) a było gorąco.. heh a propos gorąca- musze zalozyc dodatkowe chlodzenie dla tego potworka, bardzo sie grzeje i potrafi się wyłączyć.. Pracuje w mostku i na kanał oddaje skromne.. 400w rms przy 4 ohm'ach ... Co do suba , również zmieniła się koncepcja- na miejsce 30cm rockforda, zawitał 23cm scan speak, co wiązało się ze zrobieniem pierścienia pod niego..

d73d802b3fb5fa83.jpg

kilka fotek z malty..

2b23b95088f72ccb.jpg

91080651b3b3f67b.jpg

A tu ostatni nudny weekend .. Powstał system 3 way z dość nietypowym średniakiem i wstęgą ;P

2bd1c7c0681a9cfa.jpg

Mam nadzieje, że sie podoba, opinie mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając zycie to jeszcze się coś pozmienia, choć jak narazie jest całkiem miło.. została kwestia wygrzania wstęg - narazie "klepią" po uszach no i oczywiscie strojonko.. w chwili obecnej brzdęka to na podziale , który przewiduje producent, no prawie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki..

Woofer Scan Speak Revelator 18w4531G00

Średniak Tec Ls Neo 29 ( poprawiony Scan Speak d2904/60000 )

Wstęga Tec Planari SURFACE TW

oto cały mój zestaw przedni praktycznie wszystko na SCAN SPEAKu [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 19:36 _________________________________________________I znów będzie rezanie - kolejny plan już jest gotowy, zostały do obmyślenia szczegóły.. Heheh to bedzie 3 wersja tego auta - ostatnia... :) Szczegóły pewnie się pojawią w tym topicu jako, że zmianie ulegnie... aa nie będe zapeszał :) zobaczycie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znam ta czerwona A4 z Malty :> . Gratuluje wyniku !!!! :thumbup: Komoponenty naprawde z wysokiej polki sa szanse ze wykrzesasz z tego dobre brzmienie.Mozesz napisac kto Ci ocenial instalacje i dzwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, straciłem przez głupote 20 pkt za dzwięk i troszke poszło za instacje ( tak to jest jak sie konczy o 4 rano i wyjazd o 5 na zawody.. jak wiadomo z punktacji przegralem o 1miejsce jednym punktem ;( Auto bedzie na nowo strojone ( nie wiem czy ze wstęgą czy bez niej ) narazie negocjuje ..

Co do sędziów to instalacje oceniał mi Paweł Wałecki i Darek Siwicki ( za duperele dostalem po punktach, np. czystosc w komorze silinka itd.)

Dźwięk - Robert Szymczak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bylem w legnicy w niedziele ;/ szkoda ,ze nie zagladalem na forum (brak czasu- mam przed sobą operacje i musze, trzymać firme w ryzach, ojciec mianował mnie takim pół prezesem :P ) hehe w Legnicy niestety nie startowałem, dlatego , ze tak jak szybko powstał system 3 way- tak szybko padła koncepcja- czekam na "prezenty" od świętego zza wielkiej wody znów zmiany :D tak to juz ze mna jest.. a mówią , ze kobieta zmienna jest .. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze krótko, wstęga miał poprawić szczegóły, po zmianie ukierunkowania tweetera (tec'a neo29 ) ->ukierunkowałem je potocznie mówiąc"w pysk" zrobiły na mnie miłe wrażenie. Góra zyskała na przestrzeni, detalach i zmieniło sie znacznie jej dotychczasowe brzmienie, Rezygnuje więc ze wstęgi, ale chce spróbować swoich sił z innym tweeterem - troszke z innej półki :hi: do tego będzie zmiana jednostki ;) prezentacja już niebawem. Co do tweetera mam 2 opcje, jedna to rodzimy scan speak , druga natomiast produkt audiotec'a - hehe tej na B , ujeła mnie lekkość brzmienia poprostu sam miód, nie moge teraz tego opisać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie zrobione zobacz umnie jak jest http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7251.0.html i pewnie kupe kilo to wszystko wazy no nie ??? ja mam tak drzwi wygluszone ze mi sie przod kiepsko zamyka :-) ale za to jak czysto gra wrzuce pozniej wiecej fotek robionych w dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dużo razy na forum wystarczy poszukać. Odkręć pokrywę od komputera i tamtędy widać dziurę przez która puszczasz kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dobra robota widze naprawde :) Sam planuje moztaz konkretnego audio w swojej przyszlem a4 b5 pod katem zawodow, ale mam to troche innaczej zaplanowane :rolleyes: Robiles moze pomiary ile wysiagasz dB na tym systemie i takiej zabudowie bagaznika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...