Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] ESP- czy powinno się wyłączyć w 100% po naciśnięciu przycisku


sobol81

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy po naciśnieciu przycisku od ESP powinno się ono rozłączyć na 100% tz. że wogule wtedy ma nie działac ?

I cała moc bez ograniczeń ma trafiać na koła czy w jakimś małym stopniu jeszcze kontroluje moc przed poslizgiem ( nie da się stanąć w dymie )

mam audi a4 2,8 v5 193 KM manual 99 rok,

u mnie nawet po wyłączeniu ESP jeszcze w jakimś stopniu ogranicza moc, czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 jak przyciśniesz i przytrzymasz ESP na ponad 30 sekund-wyłącza system całkowicie-spróbuj u siebie,powinno być tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wrażenie, że esp się nie wyłącza w 100% :disgust: Druga sprawa, że w b5 jest coś jakby sztuczna szpera i nawet słychać jak przy wyłączonym esp i ostrym dodaniu gazu pyka jakiś przekaźnik i jedno z kół jest przyhamowywane - takie jest bynajmniej moje odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz dobre wrażenie ja mam takie same,

a przy wyłączonym esp jak na dwojce sypne mu z gazu to zrywa przyczepność ale cos mi ogranicza moc i słysze jakieś chrobotanie z układu napędowego podobny dzwięk jakz abs przy hamowaniu i stąd wiem że esp nawet po wyłączeniu nadal w jakimś stopniu działa.

szkoda, ale spróbuje z tym guzikiem na ponad 30 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odłączam ESP i za każdym razem mi rwie przyczepność,jedyne,co zauwazyłem,to jakby ciężej kierownica na wyłączonym chodzi-ale to może byc moje odczucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz dobre wrażenie ja mam takie same,

a przy wyłączonym esp jak na dwojce sypne mu z gazu to zrywa przyczepność ale cos mi ogranicza moc i słysze jakieś chrobotanie z układu napędowego podobny dzwięk jakz abs przy hamowaniu i stąd wiem że esp nawet po wyłączeniu nadal w jakimś stopniu działa.

szkoda, ale spróbuje z tym guzikiem na ponad 30 sekund.

To jest system EDS i wydaje mi sie ze EDS nie ma nic do ESP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domjenick z tą kierownicą to fakt , u mnie jest to samo jak wyłącze ESP to kiera chodzi ciężej , a z tym zrywaniem przyczepności to również prawda ja mam wrażenie że jak na wył. ESP dam gazu na maxa ruszając z 1 biegu i potem po wbiciu 2 drugiego pedał gazu na maxa to odnosze wrażenie że mi przód dzwiga w górę :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...