Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Oznaczenie przedniej szyby


pawell_28

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego w mojej b6 2003 rok wszystkie szyby mają oznaczenie 2 lub 3 , a przednia 9 , czy szyba jest wymieniana ? Jeśli tak to pochodzi z 2009 czy 1999 roku ? a może nie była wymieniana tylko jest z 1999 ,bo tak montowano . :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sam pomyśl logicznie jak w B6 z 2003 rok szyba z 1999?? musiała być wymieniana w 2009r :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok .dzieki , a miałem nadzieje.[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 15:44_________________________________________________wiecie , ale przynajmniej 9 na 3 przerobić nic trudnego , zrobie to dla siebie , lepiej będe sie czuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: eeej nie przejmuj sie ta szyba. Ja mieszkając w Monachium wymienialem ostatnio szybę (tylnia) po wystrzałowej nocy sylwestrowej :kox: W ATU dodatkowo wymienili mi tez przednia bo miala male pękniecie i kilka kropek po kamyczkach. Kiedyś jak szukalem auta do kupienia to wystrzegałem sie z wymieniona szyba. Prawda jest taka ze jak jest wymienona szyba to nie znaczy ze auto bylo po wypadku. ciao :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pocieszenie , nie widziałem pod maską ani po wyjęciu reflektorów żadnych śladów wypadku ,podłużnice też proste . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakei slady chcialbys zobaczyc??

pogeite blachy :wallbash: :wallbash:

naprawione auto wyglada tak samo, jezeli sadzisz ze ktos zostawi krzywe podluznice to lepiej nie ogladaj dokladniej auta bo kupiles je bez podstawowej wiedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze zostają ślady OLO_GDA jeżeli nie wiesz gdzie patrzeć to nie zanudzaj , jeżeli myślisz że po czołówce można zatrzeć ślady to nie masz pojęcia o czym mówisz . Tylko ktoś niezamądry by tak naprawiał , bo naprawa byłaby droższa niż ten samochód więc poco naprawiać nie lepiej kupić nierozbity? ludzie naprawiają tanim kosztem a żeby tylko sie pozbyć a znaki zawsze są (szczeliny , niedopasowane elementy ,plastiki ,nieorg. lampy niepasujace we wnęki ,szyba ,lakier itd.)jest wiele sladów ,tylko trzeba zerknąc. podłużnice _ ważna sprawa o której OLO_GDA nie ma zielonego pojęcia :wallbash: pomyśl zanim coś napiszesz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze zostają ślady OLO_GDA jeżeli nie wiesz gdzie patrzeć to nie zanudzaj , jeżeli myślisz że po czołówce można zatrzeć ślady to nie masz pojęcia o czym mówisz . Tylko ktoś niezamądry by tak naprawiał , bo naprawa byłaby droższa niż ten samochód więc poco naprawiać nie lepiej kupić nierozbity? ludzie naprawiają tanim kosztem a żeby tylko sie pozbyć a znaki zawsze są (szczeliny , niedopasowane elementy ,plastiki ,nieorg. lampy niepasujace we wnęki ,szyba ,lakier itd.)jest wiele sladów ,tylko trzeba zerknąc. podłużnice _ ważna sprawa o której OLO_GDA nie ma zielonego pojęcia :wallbash: pomyśl zanim coś napiszesz :thumbdown:

kolego twój temat świadczy o tym jakie masz zielone pojęcie o kupowaniu samochodów, widocznie za mało jeszcze widziałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jeśli w audi nie jest wgnieciona ściana grodziowa z polem numerowym to tak da sie zrobić żeby nie było śladu. Mój kolega kupił 8K0 z 2008roku za 700zł udało mu sie kupić maske orginalną nową w fabrycznym podkładzie wszystko zostało idealnie ustawione spasowane i auto naprawde wygląda idealnie ciężko jest do czegokolwiek sie doczepić.

A z szybą za granicą wystarczy żeby był odprysk i auto nie przechodzi przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego twój temat świadczy o tym jakie masz zielone pojęcie o kupowaniu samochodów, widocznie za mało jeszcze widziałeś
Za przeproszeniem o jakim k... zielonym pojęciu tutaj mówisz skoro twierdzisz że między bitym naprawionym a niebitym nie ma żadnej różnicy , to zaprzeczasz samemu sobie. Reasumując według tego co napisałeś nie zauważysz żadnych różnic między kupką złomu przywiezioną na lawecie z zagranicy i naciągniętą i pomalowaną a samochodem nierozbitym , noto poruszyła mnie Twoja historia. Wszyscy piszą o podstawowej wiedzy której nie posiadam , a zaraz potym że nie ma różnic - O CO KAMAN !!!!!!!!! zakończmy już tą żenade . pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wymienia się np> samą maskę czy szybę bo spadł "sopel z dachu"i tym podobne przypadki

to oczywiste,że nie zauważy się różnicy ale przy nawet nieweielkiej czołówce

każdy kto ma bystre oko zauważy pewne niezgodności...

p.s.też mam szybę czołową z 07'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie .przed audi miałem golfa puknęłem przy niewielkiej prędkości ,bo niezdążyłem wychamować (poczły lampy , zderzak ,maska ,podłużniza przed kołem się lekko zgięła -nie zmieniła geometrii kół) kupiłem lampy , maskę zderzak ,mechanik wyprostował podłyżnice i spasował wszystko . Z zewnątrz ani śladu a od srodka , jakichś klipsów nie ma ,plastiki niektóre pęknięte , no i nieszczęsna podłużnica prosta lecz w zgięciu powstał dołek (żeby nie było widać trzebabybyło szpaczlować i lakierować ,pracochłonne to i bezsensu) no i błotniki prrzesunęły się i porysowały kanty drzwi ,nastawiając na śróbach pod maską widać . Trzebabybyło jakieś zaprawki na drzwiach robić ,nadkola ,maska .Ja to zrobiłem tanim kosztem , niezależałomi na idealnym wygladzie , bo gdybym chciał wszystko idealnie zrobić to wartość naprawy przekroczyłaby dwukratnie wartość samochodu. taka historia zwykła stłuczka przy niewielkiej prędkośći a trudno zatrzeć slady , wyobrażcie sobie stłuczkę w której tak sie wszystko cofa że az szybę rozwala , znależć takiego mechanika który naprawi idealnie taki samochód nie jest łatwo ale największy problem pojawia się na końcu GDZIE WZIĄŚĆ TAKI KREDYT ŻEBY ZA NAPRAWE MECHANIKOWI ZAPŁACIĆ BO KOSZT BĘDZIE OGROMNY . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...