Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pytanie o PARKTRONIK


rafcisz

Rekomendowane odpowiedzi

sie poprawił teraz działa ...

ja nie wiem czy mu sół zaszkodziła czy co, ale tak jak kowal prawił pewnie długo mi ten czujnik nie pociągnie

i pytanko nie wiecie czy wszystkie czujniki w danym modelu są tak samo oznaczone czy np skrajne są takie same a środkowe inne ???

bo udało mi się wyciągnąć skrajny, ale nie wiem czy środkowe czujniki są tak samo oznakowane ??? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie były takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie były takie same

dzis ziomek z mich stron ma mi to właśnie sprawdzić dokładnie bo jak oglądałę to widziałem żę czujniki są od A do F chyba jakoś tak niektóre są proste inne wygiete pod kątem 90 stopni jeszcze inne jeszcze bardziej wygięte i jak podejrzewam że u mnie są dwa rodzaje ale zaraz to sprawdze tzn zimek mi sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujniki są fabryczne - wszystkie powinny być takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujniki są fabryczne - wszystkie powinny być takie same.

fabryczne ,

ale jeszcze nie wiem jaki mam kod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się w tym temacie. Kupiłem A4 B7 2,0 TDI 2005r. które w tylnym zderzaku zamontowane ma czujniki cofania, ale po włączeniu wstecznego nie ma żadnej reakcji. Proszę o podpowiedź jak sprawdzić czy wogóle tam coś jest czy tylko założony jest taki zderzak. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się w tym temacie. Kupiłem A4 B7 2,0 TDI 2005r. które w tylnym zderzaku zamontowane ma czujniki cofania, ale po włączeniu wstecznego nie ma żadnej reakcji. Proszę o podpowiedź jak sprawdzić czy wogóle tam coś jest czy tylko założony jest taki zderzak. Pozdrawiam

Po wlaczeniu biegu wstecznego powinien byc slyszalny krotki dzwiek z tylu pojazdu a dokladnie z lewego boczka :) podlacz VAGa napewno pokaze co jest nie tak :)

Sent from my iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...