Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Jak usunąć super glue z deski ?


zaleszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Może być benzyną ekstrakcyjną tylko najpierw zobacz gdzieś w niewidocznym miejscu czy nie zejdzie razem z kolorem deski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być benzyną ekstrakcyjną tylko najpierw zobacz gdzieś w niewidocznym miejscu czy nie zejdzie razem z kolorem deski :)

Benzyną nie usuniesz cyjanoakrylu.

Witam!

Panowie mam pytanie jak usunąć zaschnięty klej super glue z deski rozdzielczej bo jakiś mądry koleś przylepił tam zapach i za cholery nie wiem czym to usunąć żeby nie popsuć deski :(

Pewien jesteś, że to na pewno super glue? Jeżeli tak, to można próbować usuwać taki klej przy pomocy "Loctite Glue Remover". Jednak zachowując dużą ostrożność - producent zaleca dokonanie wcześniej próby na niewidocznym miejscu.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pupa blada przerabiałem temat w eskorciaku i nie wyszło :no: mało co rusza superglu a jak już ruszy zeżre ci deske. Ja tyle co sie dało to delikatnie skalpelem zeskrobałem ale miałem nieroztarte krople po wypadku zostawiłem je do wyschnięcia żeby większych szkud nie narobić przy próbie zmycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się kiedyś rozlała kropelka na boczku w drzwiach i próbowałem różnych specyfików min. zmywacz do paznokci, jakiś właśnie remover ale i tak odbarwienie zostało :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeskorobać delikatnie ile się da a resztę spróbuj ekstrakcyjna, z tym że tak jak ktoś już wspomniał, zrób próbę w nie widocznym miejscu...ale wydaaje mi się że zostanie plama po tym cholerstwie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supergle nie usunesz kolego bez ingerencji w deske (czyli jakies drastczniejsze srodki) niestety :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...