Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wygłuszenie maski??


philipsss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Ja w Moim B5 ma Wygłuszenie fabryczne i silnika mało co słychac, według mnie daje to bardzo duzo!!!Jezeli masz ta mate to się nie zastanawiaj i zakładaj nic nie stracisz a jedynie mozesz zyskac cichsze Auto.Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podobne pytanie, w moim silniku ( 1.9) jak się odkręci tą plastikową obudowę z góry to wokoło pokrywy zaworów powinna być taka gąbka, u mnie są juz jej resztki, do czego ona słuzy i czy wycisza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podobne pytanie, w moim silniku ( 1.9) jak się odkręci tą plastikową obudowę z góry to wokoło pokrywy zaworów powinna być taka gąbka, u mnie są juz jej resztki, do czego ona słuzy i czy wycisza ?

ta gąbka nie wygłusza tylko niweluje stukanie tego plastiku o pokrywe głowicy , w tym wątku chodzi o wygłuszenie pod maską , od jej wewnętrznej strony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gąbka nie wygłusza tylko niweluje stukanie tego plastiku o pokrywe głowicy , w tym wątku chodzi o wygłuszenie pod maską , od jej wewnętrznej strony :wink4:

oki dzięx :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta gąbka ma jeszcze jedno zadanie - pomaga utrzymać ciepło w silniku, dzięki czemu szybciej się nagrzewa. U mnie też była w stanie średnim, kupiłem na allegro gąbkę akustyczną uniepalnioną, samoprzylepną i dociąłem sobie nową :). Koszt na allegro za gąbkę to 60 zł z wysyłką, ale starczy na 4 osłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Ja w Moim B5 ma Wygłuszenie fabryczne i silnika mało co słychac, według mnie daje to bardzo duzo!!!Jezeli masz ta mate to się nie zastanawiaj i zakładaj nic nie stracisz a jedynie mozesz zyskac cichsze Auto.Pozdrawiam :notworthy:

do 1.6 i 1.8 nie wkładali więc zapewne poprzedni właściciel dołożył albo maska z innego auta :hi:

Standardowo wkładali do 1.8t,większe benzyny i każdego diesla :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz ze nie wkładali?? :chytry: Ja mam swój wóz od krewnej osoby , która go zakupiła w salonie i Była pierwszym włascicielem az do dnia kiedy ja przejołem samochód,a napewno sama sobie tego nie załozyla i przypuszczam ze nawet niewiedziala ze ma takie cos pod maska bo z kazda pierdoła jezdzila do serwisu!!!A pozatym to stra Babcia.Wiec wydaje mi sie ze to zalezy od rocznika i moze od wyposazenia.Znam kilka osób co maja 1.6-1.9 i maja te maty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...