Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kto pomaluje BBS CH w ten sposob ?


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem fele na allegro BBS Motorsport Ch

dsc091521200x900.jpg

i chcialbym polakierowac je jak na zdjeciu ponizej:

174493831_o.jpg

AUD-320-BRS-4W.jpg

Najchetniej w okolicach Poznania, Szczecina i Zielonej Góry.

Znacie kogos godnego zaufania?

I przy okazji pytanie jak wam sie widzi zrobienie takiej feli do czarnego auta bez chromow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak auto bez chromów to jak najbardziej :kox: chociaż nie wiem czy srebrny pasek nie byłby lepszy... :mysli: z tym czerwonym zawsze fajnie wyglądają fele bez opon na zdjęciach, a jak się założy na auto to już niekoniecznie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda mega dobrze, ale tak jak jest na zdjęciu :wink4: można przełożyć w VT fele z czerwonym rantem do czarnej bety :) moim zdaniem będzie średnio :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:21_________________________________________________a co do malowania to tu możesz też pogadać: http://www.a4-klub.pl/smf/all_renowacja_felg_poznan-t118860.0.html;topicseen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz do przemyśleń ze srebrnym rantem

bbs_ch_black_persp567_05.jpg[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:36_________________________________________________BBS_CH_19_black.jpg[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:53_________________________________________________2813119140_b1de7c04e9_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestesmy w stanie pomalowac felgi tak jak masz to przedstawione na zdjeciu

tym bardziej ze juz jeden taki projekt wykonalismy, jezdzi na srebnym e46 z czarnym daszkiem po Poznaniu, kolega Blaziu z BMW foto jest w naszej galerii na www.doktor-felga.com

czarny metalik + czerwony pasek fluo, z tego co pamietam to nawet napis motorsport zrobilismy czerwony bo klient tak sobie zażyczył,

jesli chodzi o kapsel bedziesz musial poszukac czerwonych na allegro albo odkleic, wydrukowac i zakleić :)

koszt ok 550 zl

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestesmy w stanie pomalowac felgi tak jak masz to przedstawione na zdjeciu

tym bardziej ze juz jeden taki projekt wykonalismy, jezdzi na srebnym e46 z czarnym daszkiem po Poznaniu, kolega Blaziu z BMW foto jest w naszej galerii na www.doktor-felga.com

czarny metalik + czerwony pasek fluo, z tego co pamietam to nawet napis motorsport zrobilismy czerwony bo klient tak sobie zażyczył,

jesli chodzi o kapsel bedziesz musial poszukac czerwonych na allegro albo odkleic, wydrukowac i zakleić :)

koszt ok 550 zl

Pozdro

Super.

O taka odpowiedz mi chodzilo :)

Ps. Masz moze zdjecie tej bmw na tych kolach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony paseczek jest :good:

Ale rozumiem, że samochód jest/będzie na konkretnej glebie?! Inaczej, to chyba efekt nie będzie powalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony paseczek wygląda za***iście :good: Jak już będziesz miał gotowy felunek na aucie to wrzuć fotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym i tak zrobił ten rancik na srebrno, wg mnie będzie lepiej wyglądało. czerwony jakoś bardziej do "krasiwego" auta, albo do bety - do niej jakoś prawie wszystko ładnie wygląda.[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 21:55_________________________________________________didas - a robiliście kiedyś jakieś dziwne malowania (rant inny kolor, boki ramion inne, front kolor/poler, itd) na starych RS6 felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi dokaldnie o stare RS6 (lopaty) to nie, przewaznie kazdy sikal je na czarno ;P

Co do malowania 2 kolorowego np. ranty inny kolor niz krzyze to jak najbardziej, mozemy to wykonac. polerka ramion z zewnetrznej strony rowniez, niestety nie polerujemy calych felg ;( przynajmniej nie jeszcze.

co do ostatniej opcji to..

Jest mozliwosc pomalowania rantów felgi w kolor A, bokow felgi w kolor B (jeden kolor), oraz polerki zewnetrznej ramion felgi.

Pozdrawiam [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 16:42_________________________________________________Ktos prosil zeby wstawic zdjecia zrobionych felg oto i one

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=13&t=61095

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa z tym malowaniem, szkoda że nie robicie bliżej, bo napewno bym do was podrzucił moje kółka :wink4:

Didas masz może jakąś wizje na moje felgi są w podpisie, czy zostawić tak jak są :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek czerwony jeszcze ok

ale czerwony motorsport i lakier błysk jak dla mnie :sick3:

zobaczymy jak wyjdą moje całe czarne :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:28_________________________________________________b25856b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...