Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Jakie wtryski do ahh .przed wizytą u Rogala?


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

Źle mnie zrozumiałeś. Wtryski 205 dałem 400zl od Cowboya. On je sprawdzi lu Bogdana i ustawił ciśnienie. Za stare dostałem 200zl wiec nowe wyszły mnie 200zl

no ok

Zobaczymy co kolega Szymon wymysli, ma 3 przykładowe wykresy niech sie zdecyduje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ze spalaniem na 205 a 216?

nie ma róznicy, aby tylko soft był dobrze napisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój budżet to ok. 1800zł po Waszych uwagach nie wiem już co mam zrobić, ale skoro przy 205 będzie mały przyrost mocy to wole dołożyć trochę więcej grosza i kupić 216stki. rozumiem, że 216stki kupię tylko i wyłącznie nowe? jaki jest ich mniej więcej koszt? gdzie je najlepiej kupić? i przede wszystkim jakiej firmy? orientujecie się może jaki byłby koszt wgrania softu?

możecie polecić co byłoby najrozsądniej zrobić w tej kwocie?

chłopaki ja narazie muszę spadać, będę wieczorem to poczytam co doradzacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz napisałem Ci co ja bym na twoim miejscu zrobił, napewno nigdy nie skusił bym sie na 205 :gwizdanie:

końcówki bosh trafisz po 220-260szt, takie były montowany w silniku AHY 2,5TDI 140km bodajze, mozesz też kupic o połowe tańsze końcówki fratelli bosio 216, jak costo pisz do Cowboya u nas na forum ze jesteś zainteresowany, on juz Cie poinformuje co i jak i za ile

Kupując 205 bedziesz zaraz żałował tak samo jak kupisz alufelgi 16ki na lato :gwizdanie: cena niewiele sie rózni a efekt końcowy bije na głowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tej firmie fratelli bosio? pojeżdżę na nich trochę? czy lepiej dołożyć i kupić boscha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...