Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Problem z mocą powyżej 4 tyś obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzis zalozylem 2 czujnik z audi mojego kuzyna i dalej wyskakuje na vag-u blad po skasowaniu czujnik halla (: Znajomy mi mowil ze to napewno sterownik silinika. Pytanie czy jest jakis sposob zeby sprawdzic ten sterownik (czy wogule moze byc uszkodzony skoro mi wyskauje tylko 1 blad czujnik halla) ??? Ewenutlanie jak sprawdzic wiazke ktora do niego dobiega i gdzie sie zaczyna ???[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 17:08_________________________________________________Znalazlem fajny link moze tez komus sie przyda:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1764

[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 20:08_________________________________________________Znalazlem usterke moze sie komus przyda :) Walek przeskoczyl mi na lancuszku i dlatego wyskakuje czujnik halla, przesunolem czujnik o jakies 1 cm na dol i blad sie skasowal. Auto chodzi duzo lepiej, mozna powiedziec bez porownania :) Teraz czeka mnei tylko na nowo ustawienie walka :)

Pzdr

Opublikowano

panowie a gdzie jest ten czujnik halla? naprowadzcie mnie albo moze jakas fotka, dzieki

Opublikowano
  • Autor

Zobacz moj post wyzej tam jest super link :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam Panowie,

Mnie na Vag-u wyskoczył komunikat mniej więcej taki: "Błąd ustawienia wałka rozrządu, uszkodzenie mechaniczne, błąd sporadyczny" Podkreślam, że tak mniej więcej brzmiał. Ale auto mam zamulone. Masakra jakaś. Czy może być to wina czujnika halla?

Opublikowano

Czujnik Hall-a w 1,8 to czujnik predkosci i położenia wałka rozrzadu, jezeli czujnik jest OK to trzeba sprawdzic ustawienie rozrzadu i obu wałków.

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów:) Ma, problem z przyspieszeniem:( Moja Audica ma 125koni,a przyspiesza jakby miała z 80koni:(:/ Czytałem wasze wszystkie posty,ale po pierwsze nie wiem jak to zrobić,bo w ogóle się na tym nie znam:( a po drugie to o coś innego chyba mi chodzi niż wam,bo każdy ma problem z przyspieszeniem od 4tyś., a ja praktycznie od poczatku do końca:( Proszę o wszelaką pomoc,bo nie kupowałem takiego silnika by nie czuć przyjemności z jazdy i tylu kucy:/ Pozdrawiam serdecznie:)

Opublikowano

Może zbyt dużo oczekujesz od swojego auta? Te 125Km jak na dość ciężkie auto wystarcza do sprawnej, dość dynamicznej jazdy, ale nie zapewnia osiągów auta sportowego. Jeśli masz możliwość, przejedź się innym samochodem z tym silnikiem- jeśli będzie różnica w dynamice to trzeba szukać przyczyny, natomiast jeśli będzie tak samo, wygląda na to, że zbyt wiele oczekiwałeś.

Powodzenia.

Opublikowano

Kuzyn ma opla vectra 1.8 gaz sekwencja tak jak ja, waga taka sama samochodów, jego ma 115kucy, a mój 125 i różnica jest taka jak maluch do poloneza...:( No chciałbym zobaczyć jakaś inna z takim silnikiem i porównać,bo wtedy byłoby najłatwiej,ale niestety nie mam takiej możliwości:( Chyba,że ktoś z Łodzi, Piotrkowa lub Tomaszowa jest to bym podjechał i zobaczyli:)

Opublikowano

ja jestem z łodzi kolego mogę ci pokazać jak hula zdrowy adr :) mój kolega też ma vectre b 1.8 115km i ja swoim Adr go zawstydzam

myślę że pownneś sprawdzić vagiem błedy zwrócić uwagę na sondę,świece niewiem co jeszcze... albo poprstu zbadać kompresje silnika...manometrem bo może już auto nie ma takiego wigoru...

Opublikowano

Podłacz VAg-a sprawdz błedy i zrób logi dynamiczne to bedzie wiadomo czy cos nie domaga.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.