Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja Nowa A4 !!!!


Michu20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i też chciałbym pochwalic sie swoim nowym nabytkiem :) To A4 z 99 roku ,ale wersja już po 2 lifcie , silniczek 1.8 ,nietety bez turbo ,ale jak na mój pierwszy własny samochód to i ten silniczek jest spoko :> Autko ma 4 poduchy , Abs , klimatronik elektryczne szyby z przodu , alu 15 nie zbyt ładne niestety , jak bedzie kasa to od razu wymieniam na jakies 17 , autko ma tez chlogeny przeciw mgłowe nie jest to może zbyt bogate wyposażenie ,ale nie jest też najgorzej :) Mam w planach lakierowanie zderzaków poniewaz autko ma już 11 lat i widzac na zderzakach slady użytkowania , nie są moze jakos porysowane ale przemalowaać nie zaszkodzi , może jakaś kiera z s4 ładne alu i ksenonki i to by było na tyle planów , będzie kasa będe brał sie za te elementy :)

_0JhA.jpgrfZYr.jpg_0Yfr.jpg_12eJ.jpg

rgiVA.jpg_1hcA.jpgI5URS.jpg

POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko dobra baza na mody i cos wyrezac :P flegi i moze jakas gleba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jak każda, ja bym jeszcze założył ramki na zegary dodaje uroku w środku i chromowane obwódki szyb. No i jak masz zamiar wsadzać 17 to przydało by się troszku glebki :naughty: A kolorek jak mój chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, poczekamy zobaczymy :) a jesli chodzi o tanie mody to proponuje obwodki na tarcze zegarow, a jesli chodzi o xenon to nie wiecej niz 6000K !! bo wyglada to conajmniej smiesznie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym olać chińskie ksenony bo oślepiają jadących z naprzeciwka i o barwie powyżej 6000K dodatkowo wyglądają tandetnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...