Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o pomoc w diagnozie


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

logi masz dobre, turbo ładuje perfekcyjnie :good: a masz teraz dalej jakieś objawy??

sam bym nie pomyślał że seria AFN'a będzie tak przyjemnie ponad 1,6 bara pompować...

co do objawów to cały czas borykam się z chwilowym spadkiem doładowania, zwłaszcza na 3cim i 4tym biegu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi masz dobre, turbo ładuje perfekcyjnie :good: a masz teraz dalej jakieś objawy??

sam bym nie pomyślał że seria AFN'a będzie tak przyjemnie ponad 1,6 bara pompować...

co do objawów to cały czas borykam się z chwilowym spadkiem doładowania, zwłaszcza na 3cim i 4tym biegu :mysli:

somes to ci nie dmucha 1,6 bara(~1,22) 1 mbar = 0,001 bar :gwizdanie: :decayed: u mnie są większe wartosci :tongue4: i tez nie mam 1,6 bara(moze i dobrze) :wink4:

zmień przepływke(AFN też styknie), znam te szarpniecia z autopsji, jak byś zaobserwował na vagu to prawdopodobnie jest ucięta na chwile dawka paliwa i dlatego tak szarpie, tylko dziwne że ci błędów nie pokazuje

Ja miałem przy tych objawach ten

16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal

P0101 - 35-10 - - - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobię do końca furmankę to zrobię jeszcze raz logi i zobaczymy jakie te wartości będą :mysli:

na przyszły weekend zamontuje myślę już nową przepływkę awx, map sensor awx i inny filtr powietrza bo mam wrażenie że ten nie wyrabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...