Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drogi jak ser szwajcarski...


Gość Ryjek A4

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy do Euro 2012 stan drog sie poprawi :gwizdanie: :polew:

Z lotnisk do stadionów może tak o reszcie zapomnij. Poza tym jakie oni robią te nowe drogi. Za parę kolejnych lat będzie znowu dziurawo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym koncem swiata nie przesadzajmy :polew: ja do konca 2012r musze ninunke dokonczyc :polew:

niestety u nas nigdy nie bedzie normalnych drog :confused4: zawsze tylko beda latane dziury ktore z roku na rok sie powiekszaja. Chyba naprawde trzeba zmienic auto :confused4: jakas dobra ternowke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, ja chyba nie będę wyjeżdżał zbyt daleko autem, bo mogę nie wrócić o własnych siłach. Leżajsk-Nowa Sarzyna, no kórwa 40 km/h mam jechać i przyhamowywać?? Nie ominiesz bo z przeciwka jadą i musisz się zatrzymać. Zaznaczam-droga krajowa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, ja chyba nie będę wyjeżdżał zbyt daleko autem, bo mogę nie wrócić o własnych siłach. Leżajsk-Nowa Sarzyna, no kórwa 40 km/h mam jechać i przyhamowywać?? Nie ominiesz bo z przeciwka jadą i musisz się zatrzymać. Zaznaczam-droga krajowa!!!!

terenowke i po łąkach,polach,lasssach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,w stolicy to samo-masakrycznie sie jezdzi :confused4: Nie tylko na mniejszych ulicach ale tez na tych głównych.Co do Euro 2012 to wątpię żeby to wszystko połatali zwłaszcza w ścisłym centrum Warszawy co stanowi wizytówkę miasta ze względu na różne atrakcje,dworce itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, ja chyba nie będę wyjeżdżał zbyt daleko autem, bo mogę nie wrócić o własnych siłach. Leżajsk-Nowa Sarzyna, no kórwa 40 km/h mam jechać i przyhamowywać?? Nie ominiesz bo z przeciwka jadą i musisz się zatrzymać. Zaznaczam-droga krajowa!!!!

terenowke i po łąkach,polach,lasssach :decayed:

pie...le, płacę za ON ponad 4 PLN i zawsze jak wyjeżdżam gdzieś dalej, czuje się jakby mnie ktoś ruchał w d*pę ;(

Nowa droga, świeżutki asfalt, jeszcze nie w pełni otwarta (Łańcut-Rzeszów), w pewnym momencie myślałem że coś mi się w zawieszeniu urwało, na "szczęście" okazało się że drogowcy bardzo się śpieszyli i kładli asfalt przy temp. poniżej zera i zrobiła się nawierzchnia karbowana. Nie liczę już ile lat robią tą drogę, ale przez ten czas zwiedziłem kawał świata. I chyba dobrze, że mnie nie było w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja z życia:

- Panowie ale przecież to "coś" czym łatacie te dziury kompletnie nie ma sensu, to nie spełnia jakichkolwiek norm...

- Panie odpier@$& się Pan! Zajmij się swoją robotą a nie nam się wpierd@lasz! Co my k@rwa za rok będziemy robić?!

:) I tyle w tym temacie. Projekt a wykonanie niestety nie idzie w parze u nas w Polsce. Każdy chce na czymś zarobić, na czymś oszukać, a w budownictwie przede wszystkim. Projekt swoje, wykonanie swoje. Daleko nam do zachodu... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co sie u mnie dzieje :) masakra... nawet to wiosenne "latanie" nie jest podobne do zasypania dziury piachem... leja smola i nic wiecej, przychodzi lato smola sie topi i zostaje na aucie. A pozniej sie tego dziadostwa nie da z auta zmyc ani dobrze wyczyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda naszych furek na te polskie drogi :sick3: po zimie to jest masakra nie dość że jedna dziura większa od drugiej to porobiły sie jakieś takie podejrzane zapadnięcia dróg i jak nie zwolnisz do 20 to zawiecha nie Twoja :wallbash: no i przód można zostawić :thumbdown:

Dla porównania np. w Holandi to drogi dojazdowe "w pole" mają lepszej jakości, druga sprawa że tam może nie ma takich śniegów jak w Polsce ale my i tak jesteśmy daleko w du*ie jeśli chodzi o drogi i nie tylko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :) 1700zl wydal na naprawe swojego auta i "dziurka" znikla :) dobrze mu tak :decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:13_________________________________________________Jezeli dojdzie do Euro to bedzie smiech na sali... pilkarze nie beda wiedzieli czy jada na mecz czy w pole robic... bo naprawde w innych panstwach polne drogi sa w lepszym stanie niz nasze. "Autostrada" A4 ciekawe kiedy skoncza ja remontowac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :) 1700zl wydal na naprawe swojego auta i "dziurka" znikla :) dobrze mu tak :decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 22:13_________________________________________________Jezeli dojdzie do Euro to bedzie smiech na sali... pilkarze nie beda wiedzieli czy jada na mecz czy w pole robic... bo naprawde w innych panstwach polne drogi sa w lepszym stanie niz nasze. "Autostrada" A4 ciekawe kiedy skoncza ja remontowac :gwizdanie:

szkoda, że EURO nie jest zaraz po zimie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik (który swego czasu pojawił się w strefie śmiechu) dobrze obrazuje podejście naszych drogowców do tematu. Nie chodzi tu o dziury ale nawiązuje do omawianego problemu.

nie ma co porównywać 4 gospodarki na świecie do Polski, ale jednak mogłoby być u nas deczko lepiej ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie na Konarskiego zwalniam do 15-20km, bo przy 25 ocieram na nierównościach, zawiecha -45mm :wallbash:

Wylot na A4 od AGH to slalom dzisiaj miałem :gwizdanie:

2 lata temu w Ustroniu na głównej ulicy kładli nowy asfalt, mama podeszła do drogi a te sku*** chcą kłaść asfalt na leżącą butelkę, zj***ła ich i wyrzucili butelkę.

W Polsce przetargi wygrywają śmieszne oferty cenowe, po wygraniu zastanawiają się jak zrobić żeby nie dopłacić... no i mamy wietrzenie asfaltu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wypada mi się tu wypowiadać, jako że mało jeżdżę po Polsce. W Anglii, choć zima była 90 % łagodniejsza, to drogi powoli pokazują swe :evil: oblicze. I też nie widać żeby gdzieś łatali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...