Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Assistance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja dalej nie dostałem. buuuuu :sad:

Opublikowano
a ja dalej nie dostałem. buuuuu :sad:

bo poszło do ULTI a nie do wszystkich :wink:

Opublikowano

a ja wysłałem swoje dane jakiś miech temu na pw :!:

Opublikowano
a ja wysłałem swoje dane jakiś miech temu na pw

rzeczywiscie mam najnowsza liste a ciebie na niej nie ma!!! :evil:

Opublikowano
  • Autor
a ja wysłałem swoje dane jakiś miech temu na pw

rzeczywiscie mam najnowsza liste a ciebie na niej nie ma!!! :evil:

Pierwsza strona tego tematu . w pierwszym moim poście , na czerwono dużymi literami jest taki fajny napis :lol:

Keżor jak dotre do domu , to Ci puszcze liste :wink:

Opublikowano
a ja wysłałem swoje dane jakiś miech temu na pw

rzeczywiscie mam najnowsza liste a ciebie na niej nie ma!!! :evil:

Pierwsza strona tego tematu . w pierwszym moim poście , na czerwono dużymi literami jest taki fajny napis :lol:

Keżor jak dotre do domu , to Ci puszcze liste :wink:

w 4 poscie na pierwszej stronie tyż jest fajny napis :P

Hugo, z góry dzięki za liste ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wysłałem swoje dane. Jak tylko będę mógł to pomogę.

Opublikowano

Moje dane już poszły - czekam na listę

Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?

Opublikowano
  • Autor
Moje dane już poszły - czekam na listę

Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?

Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób.

A co do picia jak najbardziej można dzwonić :lol:

Opublikowano

nie jestem mistrzem w mechanie :oops: ale dane wysłane, moze jednak w czym pomoge :smile:

Opublikowano

Naprawde swietny pomysl :mrgreen:

...moje dane wlasnie "poszly''

Opublikowano
Moje dane już poszły - czekam na listę

Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?

hehehehe....wysle Wam wszystkim sms i sie ustawiamy gdzies w centralnym miejscu polski na browary :mrgreen:

Opublikowano

popieram temacik i tez sie na to pisze dane poszły , czekam na listę , moze i ja komuś się przydam-[/b]A4 assistans to także Ja!

Opublikowano
Moje dane już poszły - czekam na listę

Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?

Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób.

A co do picia jak najbardziej można dzwonić :lol:

Nic nie dostałem. :?: (Czyżby moje dane nie doszły????)

Opublikowano
  • Autor
Moje dane już poszły - czekam na listę

Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?

Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób.

A co do picia jak najbardziej można dzwonić :lol:

Nic nie dostałem. :?: (Czyżby moje dane nie doszły????)

Wszystko doszło , ale w weekend zabalowałem i dopiero dochodze do siebie :lol:

Opublikowano

A ja mam takie pytanko czy ktoś z was już kożystał z assistance'a??

Ja raz dzwoniłem z pytaniem o warsztat. I dostałem fajny namiar.

Opublikowano
Moje dane już poszły - czekam na listę.Ps. - Można dzwonić w przypadku braku kompana do picia browarów?

Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób.

A co do picia jak najbardziej można dzwonić :lol:

Nic nie dostałem. :?: (Czyżby moje dane nie doszły????)

Wszystko doszło , ale w weekend zabalowałem i dopiero dochodze do siebie :lol:

jak wszystko doszlo to chyba moje tez? bo juz myslałem ze sie nie zalapalem :cool:

Opublikowano

I ja popieram temacik A4 assistance , dane juz wyslalem , tylko komu ja pomoge na tym wygnajewie ??? :roll: eheh

Opublikowano
I ja popieram temacik A4 assistance , dane juz wyslalem , tylko komu ja pomoge na tym wygnajewie ??? :roll: eheh

Świnoujście!? Latem możesz mieć sporo telefonów (chociażby gdzie warto wyskoczyć na piwko).

Opublikowano

nic nie dostalem jeszcze :roll:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.