Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Assistance


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy jestem czy ktos juz skorzystał

chyba nawet w tym temacie juz ktos pisal, że tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś napisał normalny temat wiadomości to byłoby mi łatwiej zgadnąć że to zgłoszenie do Assisatnce.A Twój temat brzmi : "Powiadomienie o Odpowiedzi - Spoty Krakowskie i GWA".Ja codziennie dostaje kilkadziesiąt maili i jak robie aktualizacje to lece po tematach , a nie zaglądam do każdego maila.

hugo sprawdz prosze jesio raz moje zgloszenia bo 3 razy juz wysylalem swoje dane na priva meila itp :) jak cos zrobie to jeszcze raz tylko napisz mi gdzie ci to wyslac i czy potrzebne ci to jeszcze raz moge nawet w poscie to napisac no problem dla :biggrin: mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś napisał normalny temat wiadomości to byłoby mi łatwiej zgadnąć że to zgłoszenie do Assisatnce.A Twój temat brzmi : "Powiadomienie o Odpowiedzi - Spoty Krakowskie i GWA".Ja codziennie dostaje kilkadziesiąt maili i jak robie aktualizacje to lece po tematach , a nie zaglądam do każdego maila.

hugo sprawdz prosze jesio raz moje zgloszenia bo 3 razy juz wysylalem swoje dane na priva meila itp :) jak cos zrobie to jeszcze raz tylko napisz mi gdzie ci to wyslac i czy potrzebne ci to jeszcze raz moge nawet w poscie to napisac no problem dla :biggrin: mnie

Przecież mam Twoje zgłoszenie i przy następnej aktualizacji znajdziesz się na liście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy ktos juz skorzystał ??

ja skorzystałem podczas DynoDay w Olsztynie jak szukałem hamowni pomogli mi wtedy Rav_ef oraz taktuś jeszcze raz wielkie dzięki dla was chłopaki :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy ktos juz skorzystał

chyba nawet w tym temacie juz ktos pisal, że tak...

Nie iwem czy ktos pisał czy nie.

Ja skorzystałem w sobote. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorosłem (stałem się posiadaczem :a4fan: ) i wstąpienia do A4 Assistance - zgłoszenie poszło :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane wysłane. Pozdrawiam wszystkich oraz czekam na liste :a4fan::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. wysłalem dane jakiś czas temu i nic, doszły w ogóle????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. wysłalem dane jakiś czas temu i nic, doszły w ogóle????

doszły i juz jestes na liście A4 Assistance, musisz zmolestować naszego prezesa :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...