Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Assistance


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyslalem pare tyg temu i nic.... :foch:

Przecież cały czas masz dostęp.Widzisz działa A4 Assistance??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z ciekawosci i troche zmieszany teoretycznie i psychicznie bo............ Na liscie Assistance jest KUPA ludzi i moje pytanie i taka sugestia jest taka, skoro zrobione jest assistance i ludzie sie powpisywali to raczej powinni jesli sie cos zdarzy pomoc ALE czy oby na pewno?? Czy nie wpisuje sie czesc osob tylko poto zeby byc na tej liscie??

No tak napiszecie ze w miare wolnego czasu ale zawsze mozna powiedziec jak ktos zadzwoni , ze "sory ale teraz nie mam czasu ,bo cos tam".

Nie wiem tak sobie mysle ale mozna bylo by wydzielic jakos kto jest jakos dostepny z pomoca itp , bo dzwonienie po kolei do kilkunastu osob z danego regionu to troche sie mija z celem. No ale to tylko moje przemyslenia.

Swoja droga sam jestem na liscie i jeszcze nikt do mnie nie dzwonil wiec nie moge zweryfikowac tej FULL dostepnosci poki co.

I jeszcze rozchodzi sie kwestia z rozmachem pomocy :) Wiadomo pomoc dojechac tam i tu no problem, cos zalatwic przy awarii ok ale np. jak by bylo pozyczyc kolo bo np ktos moze nie miec jak sie mu przebije , lub pozyczyc pieniadze bo mu braklo do benzyny/ropy/gazu.

No nie wiem tak sobie mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz chciałem skorzystać z A4A. Może nie będę opisywał dokładnie sytuacji :polew:, ale było to poniedziałkowe przedpołudnie i wyciągałem listę ze schowka bez przekonania... Nie pomyliłem się, zresztą ja zazwyczaj w tych godzinach też bym nie mógł pomóc... Wiele zależy od tego kiedy coś się wydarzy, kiedy właśnie od rana, czy wczesnym popołudniem, to trzeba liczyć się z tym, że większość osób ma obowiązki i ciężko będzie kogoś znaleźć. Wydaje mi się, że o późniejszych godzinach zawsze znajdzie się ktoś, kto może pomóc. Ważne, żeby bywać na spotach w okolicy, znać ludzi, ja znajomemu bez problemu mógłbym pożyczyć np. koło, gdyby złapał 2 kapcie na raz :polew: Ale pewnie bym się wybrał razem z nim prosto do wulkanizatora, nie z braku zaufania, tylko nie chciałbym jeździć bez zapasu :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a ja tej listy nawet na oczy nie widzialam :grin: moze zadzialasz w tej sprawie? :grin:

To znaczy , że wszystko jest ok.Aktualizacje robione są co kilkanaście dni i niedługo będzie kolejna to dostaniesz dostęp do listy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedy odp dostane? Wysłałem 3czerwca

Przecież już pisałem , że aktualizacje są robione co jakiś czas.Nie mam czasu , żeby codzinnie dodawać po jednej osobie.Jak nazbiera się kilka osób to zrobie aktualizacje i pojawi Ci się dział z Assistance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a ja tej listy nawet na oczy nie widzialam :grin: moze zadzialasz w tej sprawie? :grin:

Ja raz widziałem liste i jestem na niej ale teraz nie moge znajść tej listy dlaczego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz widziałem liste i jestem na niej ale teraz nie moge znajść tej listy dlaczego :grin:

Już widzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to widze dzięki Hugo a czemu wcześniej nie widziałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to widze dzięki Hugo a czemu wcześniej nie widziałem :grin:

Może miałeś oczy zamknięte :polew: A na poważnie to chyba Cię poprostu przeoczyłem jak wklepywałem dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie smiesznie przez to o co zapytam ale co tam ;)

Najwyzej wylece z klubowiczów ;P

Właśnie, dlaczego jestem klubowiczem? :polew:

Nie wysyłałem nikomu danych, pare osób wcześniej mi pisało żem klubowicz jak pytali o znaczki via gg a ja widziałem siebie jako 'władce postów'. Teraz widze że nim jestem, ale czemu? ;)

Przystąpiłbym do programu ale moje możliwości są ograniczone (brak swojego autka, czesto go nie ma, ale przez wakacje postaram sie to zmienić ;] )

Maila nie dostałem z listą, bo w sumi enie powinienem ;)

Wokół mnie to jakieś dziwne rzeczy się dzieją, nie wiem czemu ale przy zmianie forum coś mi licznik postów sie przeskalował i na moje krzywe lewe oko znikło z licznika ok 300, ale moze o czymś nie wiem ;)

No i chyba już miałem wszystkie możliwe plakietki przy niku, nie wiem czemu ale było ich już sporo, głównie przy zmianie forum świrowały ;]

P.S

Siedze na forum baaardzo długo, komp w sumie otwarty na stronce jest ok 8h dziennie średnio a czas zalogowania mam 1dzień.. Nie iwem jak to sie liczy, ale chyba czas pisania/klikania po forum, a widziałem w screenach że inni mają tego wiecej ;]

usunięty, dlaczego tak się stało pisaliśmy już

Na resztę pytań też znajdziesz odpowiedzi.

Poza tym złe miejsce na pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, no i co wyslalem do Ciebie zgloszenie i nic jesli nie doszlo to napisz cos na pw

Kiedy wysłałeś??Jak w czerwcu to na pewno doszły i przy najbliżesz aktualizacji dostaniesz dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...