Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Assistance


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

No dostałem liste ładne ADAC nam się z tego zrobiło. SUPER

a ja nic nie dostałem jeszcze :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dostałem liste ładne ADAC nam się z tego zrobiło. SUPER

a ja nic nie dostałem jeszcze :sad:

Poszło na Twoją poczte na onecie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra rzecz.Nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć (patrz ZLOCIKI/Tuning Party) -nawet głupie wypożyczenie klucza w Ndz.Przyłączam się tym bardziej, że dysponuję zapleczem :sad:

Pozdro

P.S. Hugo a swoją drogą ciekawe jak to działa w AKP.Bo jeśli tak jak ich forum to niestety kiepsko :cry: (zarejestrowałem sie już ok. 1 tydz. temu w AKP i na NEWBIE do tej pory nikt się nawet ze mną nie przywitał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Hugo a swoją drogą ciekawe jak to działa w AKP.Bo jeśli tak jak ich forum to niestety kiepsko :cry: (zarejestrowałem sie już ok. 1 tydz. temu w AKP i na NEWBIE do tej pory nikt się nawet ze mną nie przywitał)

W AKP działa to bardzo dobrze.Co do problemów z forum , to przenieśliśmy sie własnie na nowy serwer i teraz już będzie chodziło wszystko ok.A co do Newbie to widze , że już ktoś Cię przywitał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO w zeszłym tygodniu coś nie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO w zeszłym tygodniu coś nie chodziło.

Bo skończył się limit i trwały negocjacje.Już wszystko jest ok.

Koniec OT .Wracamy do tematu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Hugo a swoją drogą ciekawe jak to działa w AKP.Bo jeśli tak jak ich forum to niestety kiepsko :cry: (zarejestrowałem sie już ok. 1 tydz. temu w AKP i na NEWBIE do tej pory nikt się nawet ze mną nie przywitał)

W AKP działa to bardzo dobrze.Co do problemów z forum , to przenieśliśmy sie własnie na nowy serwer i teraz już będzie chodziło wszystko ok.A co do Newbie to widze , że już ktoś Cię przywitał :wink:

Dzieki Hugo - ładna rechabilitacja - teraz to wszystko tłumaczy

:lol: Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem dziekuje mam rozumiec ze lista co jakis czas bedzie powiekszana o nowych forumowiczów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem dziekuje mam rozumiec ze lista co jakis czas bedzie powiekszana o nowych forumowiczów :lol:

Oczywiście.Już przybyło kilka osób.Pod koniec tygodnia puszczam do wszystkich uaktualnienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką małąpropozycję :mrgreen:

zrobiłbym to sam ale nie jestem specjalista od exela i nie mam zbytnio czasu

chodzi o to aby wstawic jakąś funkcje w exelu wyszukiwania po miejuscowości

obecnie jest sortowane po nicku a raczej bardziej przydatne dla kazdego bedzie sortowanie po miejscu zamieszkania :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką małąpropozycję :mrgreen:

zrobiłbym to sam ale nie jestem specjalista od exela i nie mam zbytnio czasu

chodzi o to aby wstawic jakąś funkcje w exelu wyszukiwania po miejuscowości

obecnie jest sortowane po nicku a raczej bardziej przydatne dla kazdego bedzie sortowanie po miejscu zamieszkania :cool:

Przecież zaznaczasz kolumne z nazwą miejscowości , wciskasz przyciski sortowanie od A do Z i gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sortowanie najprościej ... dane w kolumnach - zaznaczyć pierwszy rząd - z menu rozwijalnego wstawić autofiltr (Dane->Filtr->Autofiltr) i mamy sortowanie jakie chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką małąpropozycję :mrgreen:

zrobiłbym to sam ale nie jestem specjalista od exela i nie mam zbytnio czasu

chodzi o to aby wstawic jakąś funkcje w exelu wyszukiwania po miejuscowości

obecnie jest sortowane po nicku a raczej bardziej przydatne dla kazdego bedzie sortowanie po miejscu zamieszkania :cool:

Przecież zaznaczasz kolumne z nazwą miejscowości , wciskasz przyciski sortowanie od A do Z i gotowe

najwidocznie źle sie wyraziłem i nie zrozumiałes o co mi chodziło :cool:

[ Dodano: 2006-07-04, 16:50 ]

Do sortowanie najprościej ... dane w kolumnach - zaznaczyć pierwszy rząd - z menu rozwijalnego wstawić autofiltr (Dane->Filtr->Autofiltr) i mamy sortowanie jakie chcemy.

właśnie o to mi chodziło :mrgreen:

dzieki za podpowiedź :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jeszcze nic nie dostałem ale jeżeli jest to w Excelu to sprawa bardzo prosta :lol:

Zaznaczasz i "Ctrl+L" lub Dane->Lista->Utwórz listę...

Mam taką skrytą nadzieje że o mnie nie zapomnieliście i kiedyś ta lista dotrze do mie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką skrytą nadzieje że o mnie nie zapomnieliście i kiedyś ta lista dotrze do mie :cry:

Nikt nie zapomniał.Przybywa nowych osób i kolejne uaktualnienie puszcze do wszystkich w piątek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...