Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jakość wałka rozrządu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też używam Castrol Edge 5w40 i powiedzcie, serio jest on kiepski? A czy do swjego moge stosowac longlife jesli tak to jakiej marki i jakie parametry oleju, tez 5w40? Co ile sie wymienia olej longlife tez co 15 tys?

Co sadzicie o tym oleju

http://www.allegro.pl/item936285189_castrol_slx_longlife_iii_5w30_mega_promocja.html

Opublikowano

niuniek222 - olej spełniający normy "longlife" jak najbardziej możesz stosować, ale i tak nie należy przekraczać 15 tys. od wymiany do wymiany. Edge to dobry olej - byle oryginał i z pewnego źródła. A SLX Powerflow to jest 5W30, nie wiem czy nie lepiej zostać przy 5W40.

Opublikowano

150tys to ten wałek wytrzymałby na lotosie mineralnym wymienianym co long life :polew:

Opublikowano

Też używam Castrol Edge 5w40 i powiedzcie, serio jest on kiepski? A czy do swjego moge stosowac longlife jesli tak to jakiej marki i jakie parametry oleju, tez 5w40? Co ile sie wymienia olej longlife tez co 15 tys?

Co sadzicie o tym oleju

http://www.allegro.pl/item936285189_castrol_slx_longlife_iii_5w30_mega_promocja.html

...daruj sobie zakupy oleju na allegro :mysli:

Opublikowano

Też używam Castrol Edge 5w40 i powiedzcie, serio jest on kiepski? A czy do swjego moge stosowac longlife jesli tak to jakiej marki i jakie parametry oleju, tez 5w40? Co ile sie wymienia olej longlife tez co 15 tys?

Co sadzicie o tym oleju

http://www.allegro.pl/item936285189_castrol_slx_longlife_iii_5w30_mega_promocja.html

Leje go juz 3-ci raz, z wymiana co 15tys i autko chodzi jak złoto, bierze ok 3-4 setki od wymiany do wymiany takze on nie jest taki zly. Ale to znowu OT sie zaczyna, A wątek o olejach już jest :hi:

Opublikowano
  • Autor

u mnie oleju nic nie brał, jedyny mankament był że rano jak zimny zakopcił na biało (oczywiście para swoją drogą)

Opublikowano

Też używam Castrol Edge 5w40 i powiedzcie, serio jest on kiepski? A czy do swjego moge stosowac longlife jesli tak to jakiej marki i jakie parametry oleju, tez 5w40? Co ile sie wymienia olej longlife tez co 15 tys?

Co sadzicie o tym oleju

http://www.allegro.pl/item936285189_castrol_slx_longlife_iii_5w30_mega_promocja.html

...daruj sobie zakupy oleju na allegro :mysli:

Kumpel kupowal u tego allegrowicza olej i nie narzekal by cos mu sie dzialo, on leje taki olej do passata b6 z 2006 roku z DPF. Wczoraj przyszla mu paczka z tym olejem bo wlasnie przejezdzil 15 tys i znow musi zmienic. Wiec mysle, ze ten allegrowicz szajsu nie sprzedaje.Zreszta jaka mamy pewnosc, ze olej kupowany w sklepie jest orginalny. Sprzedawca w sklepie moze nabyc ten sam olej na allegro od tego samego czlowieka i sprzedawac drozej.

Zerknijcie na ta aukcje i zobaczcie ile koles kupil sztuk tego oleju http://www.allegro.pl/item936285189_castrol_slx_longlife_iii_5w30_mega_promocja.html

Czyzby silnik mu az tyle bral, bo mi sie wydaje, ze kupil ten olej poprostu na handel i tak samo moze byc w kazdym sklepie.

Opublikowano

u mnie oleju nic nie brał, jedyny mankament był że rano jak zimny zakopcił na biało (oczywiście para swoją drogą)

To chyba normalne z ta para na kazdym oleju :naughty:

Opublikowano

Kupowanie oleju na allegro wcale nie musi oznaczać kupno podrobionego oleju. Ważne jest od kogo się kupuje. Na allegro sprzedaje dużo sklepów i hurtowni z olejami.

Opublikowano

wada fabryczna czy niewłaściwy olej :mysli:

Opublikowano
  • Autor

panowie są szklanki od góry całe płaskie inne są od góry z takim wgłębieniem czy to ma jakiś wpływ na coś tam??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.