Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Alufelgi 17''


jumbo1977

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego opinii o felach nie ori jest na forum mnóstwo. Zwykle są negatywne, ale też najczęściej wystawiane przez osoby, który nie miały do czynienia z takimi felgami - tak wywnioskowałem.

Od siebie mogę dodać tylko tyle, że rok temu kupiłem od tego gościa 18' - nazwa producenta inna, ale mnie przynajmniej była nieznana w momencie zakupu.

Po sezonie letnim i przebiegu jakichś 15 tyś. km są całe i proste, więc ja jestem zadowolony.

Decyzja należy do Ciebie.[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________

poszukaj sobie na allegro takich - oryginalnych:

339704_20091101120512765.jpg

Wtedy wtopisz się w tłum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ory to ory :kox: ...ale śmigam na replikach 17" :embarrassed: ( zdjęcie w profilu ) i po dwóch letnich sezonach nic złego się nie dzieje :tongue4: ale decyzja należy do Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś ma dobre felgi kilku znajomych brało od niego i nie narzekają :good: Wybór należy do Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też dodam, że śmigam na replikach RS4 17" (możesz je zobaczyć w moim opisie poniżej) juz ponad 2 sezony i zdążyłem juz skończyć opony, ale z felgą naprawdę nic sie nie dzieje, wyglądają jak nowe. Dodam tylko, że na feli mam wybitą produkcje niemiecką.

Trzeba po prostu pamiętać, że na niskim profilu nie da sie szalec po dołkach itp. tak jak na seryjnej 15" bo i ori fele można uszkodzić, za to w zakrętach, serpentynach można sie juz na takiej feli pobawić :naughty:

Wzór feli który podałeś bardzo fajny, do B6 zastanowiłbym sie nad 18" :kox:

Jedną pozytywną opinie na temat sprzedającego juz masz, zobaczysz co napiszą jeszcze inni, wybór i tak wiadomo należy do Ciebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja bym tego nie kupił bo przy 17 potrzebujesz niska opone np 45 i na dziurach mozesz połamac nie ori fele bo to jednak material nie za dobry.jak chcesz mam ladne ori 17 z oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja bym tego nie kupił bo przy 17 potrzebujesz niska opone np 45 i na dziurach mozesz połamac nie ori fele bo to jednak material nie za dobry.jak chcesz mam ladne ori 17 z oponami.

a czym sie rozni ten material od ori ?? :polew: ciekawi mnie odpowiedz :polew:

stop to spot moze byc ze inne sa domieszki ale nie prtzesadzajmy nie ori z gumy nie robia!!!! da sie na tym jezdzic !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja bym tego nie kupił bo przy 17 potrzebujesz niska opone np 45 i na dziurach mozesz połamac nie ori fele bo to jednak material nie za dobry.jak chcesz mam ladne ori 17 z oponami.

a czym sie rozni ten material od ori ?? :polew: ciekawi mnie odpowiedz :polew:

stop to spot moze byc ze inne sa domieszki ale nie prtzesadzajmy nie ori z gumy nie robia!!!! da sie na tym jezdzic !!

stopy alu są różne, droższa felga - twardższy stop, ori felga albo np. OZ czy BBS napewno są z lepszego stopu niż tania chińska podróbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kolega fele ori a chińskie gów.... to wielka rożnica ori sa o wiele wiele wiele bardziej wytrzymałe a to ważne przy wiekszych rozmiarach felg gdzie opona jest niska i twarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam takie fele już dwa sezony , tyle że 16. I wbrew opini większości "ekspertów" jeszcze się nie połamały ani nie pokrzywiły. A na żywo wyglądają super. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam takie fele już dwa sezony , tyle że 16. I wbrew opini większości "ekspertów" jeszcze się nie połamały ani nie pokrzywiły. A na żywo wyglądają super. :good:

mu tu gadamy o wypasionych (ok. 18") felgach a nie o 16" :cool1:

...16" to on sprzedał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kolega fele ori a chińskie gów.... to wielka rożnica ori sa o wiele wiele wiele bardziej wytrzymałe a to ważne przy wiekszych rozmiarach felg gdzie opona jest niska i twarda

A ile nie ori felg już zniszczyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zobacze w sobote w Lubinie na giełdzie ale te sa fajne jeszcze gościu mówił ze zjedzie coś z ceny . Swoja droga to na giełdzie sa takie ceny jak z kosmosu pozdr.[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 13:43_________________________________________________Kolego Tiger miałem prawie takie same tylo 16" z oponami sprzedałem je za 1700 zł chyba sie pośpieszyłem mogłem jeszcze poczekać do wiosny., tak wiec bardzo dzieki .Sprzedajesz je masz jakieś inne na oku , jaki wzór? pozdr.[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 13:53_________________________________________________Tiger zobacz tu u mojego brata w Holandi takie same aluski jak ty masz wpisz;http://www.marktplaats.nl/ 17" Audi/ VWvelgen 399 euro oponki pisze ze prawie nowe 2 szt mischelin 2 szt continental tylko mi sie nie podobaja i daleko wychodzi 1590 zl = koszta dojazdu możę sie wstrzymam i pojade na swieta cos kupie jest tam duży wybór ogladnijci sobie na tej stronce pozdr.

[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 17:45_________________________________________________Jeszcze wpiszcie te mi sie bardzo podobaja 450 euro (17" R8 mak Velgen + Conti 5x112 Nieuwe A4 A6 tt rs4 S8 rs8 S) Marktplaats. nl chyba je łyknę oponki też prawie nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (niektórzy) - ale pitolicie, że jak czytam, to mi się kiszka stolcowa przewraca :wallbash:

Kolego tyger i inni malkontenci - jak można porównywać ori fele renomowanej firmy np. O.Z., do chińskiej podróby :shocked:

Sprzedawca handluje z tego co wiem felgami Made In germany i ponoć dobrej jakości (nie słyszałem słów krytyki o jakości jego kółek), ale powiedzmy sobie szczerze, to nie O.Z., kosztujące po 1000-2000 pln / szt.

Najwięcej zawsze do powiedzenia mają ludzie, którzy na takich felgach nigdy nie jeździli, albo jak papugi powtarzają ori ori ori. Kuredu ma ten wzór w 18", za***prza po 270 km/ h i bardzo sobie chwalił, więc nie widzę problemu.

Nie każdy musi mieć ori fele i na szczęście jest wybór na rynku, b niedługo wszystkie auta wyglądały by jak kiełbasa na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...