Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)


Milczar

Rekomendowane odpowiedzi

Na przodzie od pewnego czasu siedzą dzielone zupełnie czarne bixy, wiem wiem jeszcze kierunki powinny być ciemne ale chyba tego nie zrobię bo przymierzam się do srebrnych zespolonych bixów z dziennymi w miejscu długich. Postojowe były na LEDach ale po miesiącu zaczęła się robić choinka aż w końcu padły :thumbdown: i założyłem normalne żarówki.

Lampy idą NA SPRZEDAŻ

img0111ax.jpg

img0112ah.jpg

img0121ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież za te lampy to dowód leci... Pomalowałeś odbłyśniki do długich na czarno :kwasny:

Kolego a zastanowiłeś się chwilkę nad działaniem bixenonów, które mam u siebie :mysli: Światła mijania i drogowe są NA JEDNEJ DUŻEJ SOCZEWCE, która ma przesłonę w momencie włączenia świateł drogowych przesłona się podnosi a światło z żarnika oświetla całą soczewkę. Ot cała filozofia :) A to, że dowód leci to wiem bo nie mam sprysków ani samopoziomu do tego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a zastanowiłeś się chwilkę nad działaniem bixenonów, które mam u siebie :mysli: Światła mijania i drogowe są NA JEDNEJ DUŻEJ SOCZEWCE, która ma przesłonę w momencie włączenia świateł drogowych przesłona się podnosi a światło z żarnika oświetla całą soczewkę. Ot cała filozofia :) A to, że dowód leci to wiem bo nie mam sprysków ani samopoziomu do tego :tongue4

Aj, nie zauważyłem, że to bixy :gwizdanie:. Ale to tylko brakuje Ci sprysków, bo samo poziomowania nie trzeba u Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaczepy na kierunki takie jak w valeo, czy takie jak w bosch?! :decayed:

No to teraz leżę bo nie mam pojęcia, szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że była jakaś różnica pomiędzy kierunkami do lamp boscha a valeo. W każdym razie kierunki idą gratis z lampami bo to jakiś zamiennik depo na dodatek z uszkodzonymi zaczepami w jednym kierunku ale się trzyma bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka cena? i piszesz, że może być problem z dowodem... czemu? ile wyjdzie ogarnięcie tego?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________no i czemu tak drogo?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłubania ciąg dalszy. Na dniach powinny wpaść wtryski 0.216 a później program, ciekawe ile wypluje :mysli: dodatkowo po drodze dojdą szmaciane kubełki i to na razie na tyle :)

Z chęcią przygarnę również lampki zespolone ori Valeo H7+H7 najlepiej na zamianę z moimi dzielonymi bixami :)[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 23:48_________________________________________________216stki na pokładzie, ksenon Valeo zespolony w garażu, półkubły w drodze i chyba to na tyle w tym sezonie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahu + 216 to tak może 125 max 130hp wyjdzie :hi:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 22:01_________________________________________________aha i jak jest teraz dymu co nie miara co?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisz ze w bixie masz soczewki z Q7

w naprawde dobrym stanie z kładzioną przesłoną na silniczku, co daje efekt flesha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahu + 216 to tak może 125 max 130hp wyjdzie :hi:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 22:01_________________________________________________aha i jak jest teraz dymu co nie miara co?? :decayed:

Właśnie w te 130HP celuje :) Co do dymu to przy pełnym bucie puszcze bąka ale spodziewałem się więcej dymu z tego co czytałem na forum. [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 21:35_________________________________________________Auto powoli szykuje pod młotek więc pewne niedogodności uzupełniam. Wczoraj wpadły nowe końcówki wydechu ponieważ stare odpadły gdzieś po drodze :thumbdown: a nowe są i tak lepsze, dł. 200mm, śr. 63mm

Fura trochę brudna ale cóż :gwizdanie:

20120212124651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki firmy WM Sport model R31 do kupienia tutaj http://allegro.pl/wm-sport-koncowka-tlumika-stal-nierdzewna-new-i2116327925.html

Wymiary wyglądają tak:

średnica montażowa: 65mm (aby zamontować ją w b5 TDI trzeba uciąć kolanka i dać jakąś redukcję bo średnica wydechu wynosi 50mm więc jest 15mm różnicy)

średnica wylotu: 63mm

długość końcówki: 200mm

Wcześniej miałem przyspawane dwie takie http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-skosna-i2066404769.html ale one są zmontowane z dwóch rurek (wewnętrzna do przyspawania i zewnętrzna ozdobna) złączonych nitami i nity puściły od drgań i pospadały te ozdobne zostały same wewnętrzne czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...