Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ps. nikt nic nie pisze w moim wątku ;(

sam dajesz radę-aż miło poczytać jak robota się w rękach pali :> :>

Opublikowano

fajny samochód, prezentuje się :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Założona ramka o wzorze z popielniczki (rybia łuska) teraz się super prezentuje, nawet na tle zwykłych czarnych listew. :kox: .

Jutro z rana, montaż czujnika płynu spryskiwaczy i kabelków can z licznika do RNS-E.

A na dniach operacja wymiana poduszek pod silnikiem, bo padła mi lewa i straciła olej... do wymiany idzie para :)

i wciąż czekam na resztę elementów wnętrza z chromikiem do kompletu ( przycisk ESP i zapalniczka w tunelu ).[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:39_________________________________________________kolejna porcja modów :)

- esp w chromie;

- zapalniczka w tunelu, nowa.

ogólnie w środku autko jest w stanie niemal idealnym. 0 oznak wytarcia na plastikach :cool1:

- moduł świateł dziennych z drogowych, ustawiony na 20% mocy żarówek H7. Dodatkowo dziś postaram się podłączyć go pod fabryczny włącznik DRL z B7, powinno pójść bez problemu (teoretycznie). I wyglądać też powinno ładniej, bo taki pusty miałem ten plastik obok włącznika świateł... .

No nastał moment, że już nie wiem co by można wymodzić. Jest wszystko czego potrzebuje... ale czuje jakiś brak :rolleyes: .

Kusi mnie czarna listwa na tylny zderzak od Esy ( mam od zwykłego zderzaka, ale nie pasuje... ) no i czarne kierunki na błotnikach, niestety w Polsce nie są dostępne... .

Opublikowano

Pomaluj progi wreszcie :naughty:

Opublikowano

Pomaluj progi wreszcie :naughty:

Właśnie... w tym kolorze to obowiązek :cool1:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Progi będą pomalowane :D to jest oczywista oczywistość, ale niestety muszą zaczekać do lipca/sierpnia na to :confused4:

Dorzucam 2 foty, z zamontowanym włącznikiem DRL, jednak jeszcze nie jest podłączony, bo dopiero zamówiłem wtyczkę do niego.

Na weekend, może zrobię ciekawsze fotki. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 21:45_________________________________________________Moduł świateł dziennych podłączony i śmiga. Bardzo wygodna sprawa :). Chociaż jak wsiadam do auta, to cały czas próbuje włączyć światła mijania - nawyk... :rolleyes:. Teraz tylko poczekać na wtyczkę z ASO do włącznika DRL z B7, będzie w następnym tygodniu (import z Niemiec).

I następny mod w planie - komplet przednich grili w czerni :). Powinien zostać zrealizowany dziś/jutro. [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 10:37_________________________________________________Nowy mody:

- komplecik dekor szczotkowane aluminium, wzorek 1nk. W trakcie zakładania,

- modyfikacja regulatora świateł dziennych: dodanie potencjometru mocy świecenia. W wyniku przepalenia się układu, muszę go lepiej zabezpieczyć.

Bezpiecznikiem, i lepsze kondensatorki. Też będę realizował to w tym tygodniu. Bo bez dziennych źle mi się jeździ ;(.

- Felgi stalowe SCHWARZ :D 16" + Nowe oponki Goodyear UG7+.+ dystanse 150mm.

Dodatkowo myślę nad zmianą felg na wiosnę, stary wzorek się znudził - ten zamierzam sprzedać.

Opublikowano

Wyslalem Ci PW, ale nie odpisujesz... pamietasz o czyms dla mnie ? :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Muszę wstawić nowe zdjęcia, bo ogólnie zmian było sporo szczególnie wewnątrz + grille schwarz... ale to dopiero jak kupie aparat :)

A poza tym, 2tyg. temu zaczął mi cykać wtrysk... dziś wracam z ASO i autko jak nowe :) uszczelnienie wtrysku padło. Poza tym sprawdziłem stan silniczka i normalnie igiełka :)

0 jakichkolwiek oznak zużycia wałków i hydrauliki przy 170tyś. km.

:hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 19:13_________________________________________________wstawiłem kilka fotek, pogoda nędzna ale coś tam chyba widać :)

Opublikowano

dystanse 150mm.

Grubo :kox:

Ładna sztuka, bezawaryjności życzę :).

Opublikowano

modow pelno juz a najwiecej to srodek :naughty: ile dales za szczotkowane alu? musze to zobaczyc na zywo jestes czesciej w Szczecinie czy Wrocku?

Opublikowano
  • Autor

Prawie cały czas w Szczecinie :) Więc jak coś to zapraszam. Chętnie Twoją furkę też oglądnę :wink4:.

A szczotkowane alu robi robote! Autko odrazu wygląda w środku lepiej. Tylko foteli z B7 i kiery brak :)

Opublikowano

Prawie cały czas w Szczecinie :) Więc jak coś to zapraszam. Chętnie Twoją furkę też oglądnę :wink4:.

A szczotkowane alu robi robote! Autko odrazu wygląda w środku lepiej. Tylko foteli z B7 i kiery brak :)

moze jakos w styczniu :good: czyli teraz w planach fotele S-line B7 i kiera multi?

Opublikowano
  • Autor

Tak, fotele mnie kuszą bardzo - ze względu na zwiększoną odporność na zabrudzenia I wygodę.

Taka pół skóra z B7 była by idealna :naughty: . Ale jeśli trafi się coś innego w dobrej cenie... chętnie to rozważę.

A multifunkcja wpadnie prędzej czy później (ale raczej po fotelach).

Dodatkowo na wiosnę muszę kupić nowe oponki letnie. Więc prawdopodobnie będzie zmiana felg - wybór padł na RS6 19".

Komfort na 18" jest jak dla mnie bardzo dobry. Zdanie pasażerów jest dla mnie znikome :evil: chociaż i oni nie narzekali.

Ale może się mylę i 19" mnie zawiodą... zobaczymy :kox:

A mod na styczeń/luty to - montaż antenki rekinka + lotka s4 i malowanie progów.

Opublikowano

ja mam 19 na lato i darowalbym se jezdzenie na nich po Szczecinie,wiesz na codzien jezdze po idealnych dunskich drogach wiec jak przyjade do Pl to mnie trafia :wallbash: teraz mam na zime 17 i jakos po Szczecinie mozna jezdzic :gwizdanie: zalezy jeszcze jaki masz zawias/jak twardy

Opublikowano

No ja byłem w Polsce w wakacje, to na 18stkach w Szczecinie to męczarnia!! Dziury co kawałek, kocie łby, tory!! Po prostu pełen szacunek dla tych co się tak męczą :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jeżdżę na 18" od roku i jak dla mnie jest ok. Fakt, trzeba ostrożnie i powoli :) Ale mi taki styl odpowiada :cool1: Jak jest odpowiednia droga to można poszaleć, na dziurach to żadna frajda nawet na 16".

Dlatego rozważam 19". Muszę kupić nowe opony, więc to najlepsza pora na zmianę felg :cool1:.

Bardziej pomogły by mi osoby które zmieniły felgi z 18" na 19" i wiedzą jak mocno zmienił się komfort i czy żałują! To dla mnie najważniejsze by było :wink4:

Opublikowano

moim zdaniem nie ma żadnej różnicy między 18, a 19... 18 mam w A3, a 19 mamy w A6

Opublikowano

moim zdaniem nie ma żadnej różnicy między 18, a 19... 18 mam w A3, a 19 mamy w A6

o stary, to zaloz sobie 19" do A3, poczujesz wtedy roznice.

A6 na 19" jest pewnie bardziej komfortowa niz A4 na 18".

Opublikowano

może masz rację :) ale te 19 nie podejdą niestety do A3, a poza tym autko w sierpniu/wrześniu zmieni właściciela..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.