Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Virtual Tuning


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

cześć chłopaki, zrobilibyście mi VT mojej furki? chodzi mi o dołożenie lamp poliftowych w dwóch wersjach: środki w białym macie i czarnym macie, oraz pomalowanie mojej felgi na białą i zrobienie gleby do tego, może być jeszcze grill od RSa :)

dsc00003wy.jpg

dsc01129s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jeśli mógłbym prosić czarodziejów to bardzo proszę o dopasowanie felg do auta tak jak idą, na drugim jak można chromy przy szybach na czarno i felga w graficie a i najważniejsze dokładki w kolor :notworthy: , ewentualnie jakaś propozycja od czarodzieja :naughty:

DSC2381.jpg

i fela

rs4.jpg

dzięki bardzo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

cześć chłopaki, zrobilibyście mi VT mojej furki? chodzi mi o dołożenie lamp poliftowych w dwóch wersjach: środki w białym macie i czarnym macie, oraz pomalowanie mojej felgi na białą i zrobienie gleby do tego, może być jeszcze grill od RSa :)

dsc01129s.jpg

dsc01129s1.jpg

dsc01129s2.jpg

Niestety nie mam pomysłu jak zrobić białe środki lamp, zresztą wydaje mi się, że to by wyglądało ochydnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jeśli mógłbym prosić czarodziejów to bardzo proszę o dopasowanie felg do auta tak jak idą, na drugim jak można chromy przy szybach na czarno i felga w graficie a i najważniejsze dokładki w kolor :notworthy: , ewentualnie jakaś propozycja od czarodzieja :naughty:

DSC2381.jpg

i fela

rs4.jpg

dzięki bardzo :notworthy:

dsc23811.jpg

dsc23812.jpg

dsc01129s3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ALL] Prośba o VT michal_s87

witam prosze o Vt tej fotki zmiaany jakie chcialbym widziec to ta sama felga w bialym kolorze wieksza gleba lecz bez wielkiej przesady ciemne szyby i bez bledy na tylnej szybie z Gory dzieki

na 2 fotce biale felgi rs6 18" wieksza gleba ciemne szyby ciemne lampy i gril lampy moga byc od polifta bo aktualnie takie mam zalozone

FOTO STR 5

:hi:

jakie zdjęcie taki VT...

zdjcie093a.jpg

s5006508a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w związku z tym, że chyba jeszcze nikt nie założył felg od RS5 do A4 b7 byłbym niezmiernie wdzięczny za dopasowanie ich do poniższych fotek.

17432203.jpg

a41m.jpg

I jeszcze felga:

rs5m.jpg

174322031.jpg

a41m1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adobe Photoshop CS5, ale w zasadzie każdym Photoshopem można działać cuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie nie widać, że to VT :good:

eeee no z tym to bym nie przesadzał :wink4:

bardzo ciężko jest zrobić VT tak żeby nie było widać że to VT, zwłaszcza przy słabszych jakościowo zdjęciach, Reniu pewnie potwierdzi :gwizdanie:

Nie mówię o kosmetyce, jak np zmiana koloru felg itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się zgadzam. Łatwiej wszelkie niedoróbki dostrzeże osoba która coś juz dłubała, ale to oczywiste.

Poza jakością samych fotek ważne są odpowiednie kąty, jeśli nie są zbliżone, to chyćbyś się nie wiem jak napinal to i tak nie wyjdzie jak by się chciało.

Kolejną sprawą są specyficzne wzory, nie każdy da się łatwo wpasować, np. wzór RS5 strasznie ciężko mi się obrabiało. Mimo to według mnie w miarę wyszło, a jeśli pablo1984 efekt się podobał, to ja jestem bardziej niż zadowolony :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem na myśli akurat tego VT z felgami od RS5, mówiłem ogólnie :wink4:

Często zdarzają się prośby typu: fotka auta pod jakimś kosmicznym kątem + felgi z allegro

Pozostaje mi tylko apelować, Panowie to jest niewykonalne :gwizdanie:

dsc0430wa.jpgDSCN3439.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Michał, podałem RS5 tylko przykład większego stopnia skomplikowania.

Często zdarzają się prośby typu: fotka auta pod jakimś kosmicznym kątem + felgi z allegro

Pozostaje mi tylko apelować, Panowie to jest niewykonalne :gwizdanie:

dsc0430wa.jpgDSCN3439.JPG

Dokładnie, wtedy jest tylko jedno rozwiązanie... poszukać danego wzoru w zbiorach googla bo niestety z gówna bata nie ukręcisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...