Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Virtual Tuning


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Reniu dziękować bardzo :) teraz mam lepszy pogląd jak to może wyglądać:) listwy drzwiowe mam obklejone laminatem 3m carbon, ale robiłem to jeszce gdy lusterka też były w tej okleinie i relingi czarne, teraz faktycznie nie bardzo to wygląda więc docelowo bedą właśnie listwy od s4 albo w prawdziwym carbonie albo srebrne i to chyba lepsza opcja. Co do felg mam dalej rozterkę;) całe srebrne auto z chromem i grafitowymi felgami waszym zdaniem nie będzie się gryzło?[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 11:37_________________________________________________Prosilbym jeszcze wersje polerowany rant, czerwony krwisty srodek i listwy sr srebrne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym jeszcze wersje polerowany rant, czerwony krwisty srodek i listwy sr srebrne

dscn39878.jpg

Z tymi listwami to o to Ci chodziło?

dscn39879.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczojebnie strasznie;/ Chodziło mi o listwy dolne drzwiowe te wystające:) Chyba jednak wybiorę opcje czarny połysk albo grafit, chyba że macie jakieś inne propozycje jeszcze co dom felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczojebnie strasznie;/ Chodziło mi o listwy dolne drzwiowe te wystające:) Chyba jednak wybiorę opcje czarny połysk albo grafit, chyba że macie jakieś inne propozycje jeszcze co dom felg.

wg mnie czarne felgi plus ciemne szyby mogly by dobrze wygladac.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie Reniu ;] to czekam z niecierpliwością, dzisiaj zakupiłem zdrapke do lakieru i szpachłówke więc niedługo zabieram się za felgi, nawet taki kolor lakieru mieli jak ten na foto brązowy więc bardzo mnie kusi i chyba bym zrobił to w macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASA Revolution na licencji BBS kupilem a4 z nimi ale byly w chromie o takie http://allegro.pl/chrom-asa-bbs-19-5x120-bmw-5-7-i1262287181.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Reniu :decayed: jest miód malina :naughty: taki kolor robie [br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:31_________________________________________________Wiem że truje ale można by jeszcze zrobić ścieme szybek, usunąć oznaczenia z klapy i dać znaczki s line na listwy drzwiowe? Pszepraszam za to trucie d*py:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że truje ale można by jeszcze zrobić ścieme szybek, usunąć oznaczenia z klapy i dać znaczki s line na listwy drzwiowe? Pszepraszam za to trucie d*py:P

dscn398711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mógł jeszcze prosić o takie felgi na moim aucie http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/85/17/73/1285177302_1 najlepiej w ori kolorze i jakimś graficie jasnym bo ciemny mi się jakoś zaczyna mało podobać :gwizdanie:

dscn2253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mógł jeszcze prosić o takie felgi na moim aucie http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/85/17/73/1285177302_1 najlepiej w ori kolorze i jakimś graficie jasnym bo ciemny mi się jakoś zaczyna mało podobać :gwizdanie:

dscn2253.jpg

:hi:

dscn2253aa.jpg

dscn2253a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam prosze o Vt tej fotki zmiaany jakie chcialbym widziec to ta sama felga w bialym kolorze wieksza gleba lecz bez wielkiej przesady ciemne szyby i bez bledy na tylnej szybie z Gory dzieki

jZ72i.jpg

na 2 fotce biale felgi rs6 18" wieksza gleba ciemne szyby ciemne lampy i gril lampy moga byc od polifta bo aktualnie takie mam zalozone

l6dGS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...