Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja przeczytałem narkowóz :P

no ale cóż :D powiem jedynie że B6 to chyba jeden z ładniejszych modeli a4 ;)

Opublikowano

mam wlacznik swiateł z auto ideał gdybys chciał wymienic - masz dosc brzydki

Opublikowano
  • Autor

mam wlacznik swiateł z auto ideał gdybys chciał wymienic - masz dosc brzydki

dzieki :notworthy: odezwe sie na GG :good:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:14_________________________________________________norkowóz po pierwszym modzie :>

200b444afadd592fmed.jpg

Opublikowano

mnie się ten grill podobie :tongue4:

fajnie to na żywo się prezentuje :good:

choć wiesz że jestem fanem schwarz'u :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

za 25€ udalo mi sie kupic listwy na progi S-line :>

1752cfe93b525407med.jpg

ale tylko dwie :beksa:

Opublikowano

Ten grill :sick3::thumbdown:

Opublikowano

Strona pierwsza - 4 zdjęcie od góry ... na dźwigni zmiany biegów smycz EU :cool1:

Opublikowano

No Marek niestety przednich nie miał :tongue4:

Ten grill :sick3::thumbdown:

na żywca wygląda za***iście :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Strona pierwsza - 4 zdjęcie od góry ... na dźwigni zmiany biegów smycz EU :cool1:

niemam innej :wink4:

a po drugie to napewno nie jestem jedynym posiadaczem smyczy EU na tym forum :wink4:

Opublikowano

Powycieranymi przyciskami i przelacznikiem swiatel bym sie nie chwalil :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Powycieranymi przyciskami i przelacznikiem swiatel bym sie nie chwalil :naughty:

nie przejmuj sie tym, niedlugo beda nowe :wink4:

narazie mialem inne wydatki: nowy EGR, odma ,przeplywka a w przyszlym tygodniu kaplet sprzeglo+dwómas , wieksza suszarka i gwint moze wkoncu dojdzie:>

Opublikowano

ładne autko panie Kolego :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak dostane nowe uszczelki i sróby to jutro montarz nowej suszarki BRD :naughty:

f085849ecb658146med.jpg

44eae5d01b49c448med.jpg

jedna dla mnie jedna dla kolegi prezeswita

Opublikowano

to ile kunia teraz będzie?

Opublikowano

BiTurbo? :kox:

To jutro rzeźbimy? :naughty:

Opublikowano

1,9biturbo?[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 06:31_________________________________________________a skrzydła kiedy? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

1,9biturbo?[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 06:31_________________________________________________a skrzydła kiedy? :decayed:

cierpliwosci, nie wszystko naraz :tongue4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 12:41_________________________________________________turbinka po wymianie :> nastepny bedzie FMIC

8176fc563688fdcemed.jpg 058b9304c80a1f55med.jpg

niewiem czy to mozliwe ale wydaje mi sie ze zbiera sie troche lepiej :mysli: i fajnie gwizdze :kox:

Opublikowano

będziemy testować :naughty:

możliwe że idzie nieco lepiej jeżeli starą miałeś nagarem zawaloną :wink4:

Opublikowano
:good:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Marek muszę to pokazać :kox:

Gwint KONI :slina:

178c566266031751.jpg

d225eb34277c354d.jpg

i mała sesyjka po montażu z Navy Blue :lol1:

b4cfc01e463d8604.jpg

36c8ff299bcbd786.jpg

e5fb4f264802ea58.jpg

[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:29_________________________________________________p.s. sorka za jakość ale cykane fonem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.