Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Dziwna sprawa po zimie - moduł komfortu?


bhuyaaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od momentu jak puściły mrozy - tak sobie mowie, moj avancik troszke dziwnie się zachowuje, mianowicie:

- po jakiś 15 min jazdy przestaje działać tempomat, po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wraca do normy, ale po kolejnych powiedzmy 15 min znowu

- czasami (raz, dwa razy dziennie) w trakcie jazdy włącza się lewy kierunkowskaz i wycieraczki oraz gaśnie wyświetlacz na fisie (dziś chyba dodatkowo lekko zatrąbił) po ponownym zapaleniu samochodu jest wszystko ok

wybieram się na kompa ale moze ktoś coś wie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś problem z manetkami lub kostkami do nich podpiętymi.Może styki zaśniedziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u elektryka - podpiął kompa kilka błędów - nie powiedział mi jakie kody - ale wszystko było ok przez 1 dzień - postawił diagnozę że moduł komfortu może być walnięty - w związku z tym mam pytanie za co moduł komfortu odpowiada - przypomnę, że czasami włącza mi się kierunkowskaz z wycieraczką, czasami słychać lekkie trąbnięcie i wyłącza się FIS, czasami wyłączają sie światła na moment (w trakcie jazdy), no i jeszcze jedno po którymś z tych eventów jak opuszcze szybę (którąkolwiek), to nie mogę jej podnieść i pali się kontrolka błędu. Czy ma ktoś namiar na osobe która posiada ewentualnie moduły komfortu (nr jeszcze nie znam) - jakieś sprawdzone żródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...