Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S3 weekendowe


tomow

Rekomendowane odpowiedzi

maska była biała... ale auto wyglądało bardzo potulnie , czarny kolor moim zdaniem dodał całosci agresywnosci :)

tylna klapa jest biała ofkors :) na tej fotce niewiele widac, wkrotce bedą nowe z ciemnymi szybami i mniejszym profilem opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska zle wyglada czarna, fele niestety za slabe do S3 :confused4:

Te dwa elementy moim zdaniem lekko psuja wizerunek S3.

Ale autko samo w sobie super.

Pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna, ale biała maska lepiej by wygladała :wink4:

pewnie, że lepiej, a poprzednia felga piękna nie była ale lepiej się prezentowała od tej. mogłeś tamtą zostawić i pomalować na biało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna maska jak na moj gust to przesada i felga raczej też średnio sie do tej całości komponuje.... ale nie kazdemu wszystko musi się podobać...(kwestia gustu)... w kazdym razie wielki plus za kolor.. chcialbym zeby moj biały był tak biały.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej moim zdaniem felga nie trafiona... :no:

tak z ciekawosci: jaka byłaby trafiona? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej moim zdaniem felga nie trafiona... :no:

tak z ciekawosci: jaka byłaby trafiona? :gwizdanie:

jakas ori / bbs / rial / rh / kahn /

wybrane modele tych producentow

;)

ja podzielam zdanie kolegow

felga i maska nietrafiona

reszta duzy +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas ori / bbs / rial / rh / kahn /

wybrane modele tych producentow

;)

ja podzielam zdanie kolegow

felga i maska nietrafiona

reszta duzy +

ori jak dla mnie oklepane, co drugie auto jezdzi na s-line albo cos w tym stylu :sick3:

bbsy to już wogole dla mnie poracha... :) podać producentów to nie problem, chodzi o konkretny model, nie tak łatwo wybrac felgi do auta w takiej kolorystyce, biorąc pod uwagę że chciałem czarne i dysponując ograniczonym budzetem... zresztą na upartego mogłbym wydac sporo wiecej na felgi ale za tą kase wolę wsadzić np GT28 :)

co do maski to najprawdpodobniej wróce spowrotem do białej... nie dlatego ze mi sie nie podoba tylko mi sie znudziła czarna :)

niektórym sie podoba innym nie, i fajnie :) na żywo słyszę zdecydowaną większosc ochów i achów , ludzie sie oglądają i oto własnie chodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rial daytona race

bbs ch

bbs lm

artec turbo

rh ah turbo look biale

pare modeli z pamieci ktore idealnie beda pasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rial daytona race

bbs ch

bbs lm

artec turbo

rh ah turbo look biale

pare modeli z pamieci ktore idealnie beda pasowac

może do TT to pasuje..., mi sie kompletnie nie widzi, żadna z nich nie jest czarna a do tego w kosmos pieniądzach... :rolleyes:

ale dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto doinwestowane, w dodatku S3, a Ty chcesz wydac grosze na felgi... lepiej odlozyc, ale kupic cos naprawde fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze pieniadze bo dobra felga / mocna / z renoma / i ladna / musi swoje kosztowac

zadna niej est czarna ? .. przeciez felgi sie maluje ....

flyer ma racje lepiej dozbieraj i kup jakas sensowna felge a nie felge ktora wyglada jak chinszczyzna ( niestety ten wzor eta beta czy tam ala eta beta tak wyglada .... )[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 20:12_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/51353

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A3/26597

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest że jednemu sie podoba córka a innemu tesciowa...

mi sie nie podoba styl aut zrobionych przez Vinca ani Litkinsa (linki które podałes), tymbardziej ze oba auta są maxymalnie rzucone na glebe, szacun dla nich że dają radę jezdzić po naszych drogach... ja lubie sobie dosc szybko pojezdzic i do tego służy mi S3, nie jest to auto na wystawe ani na żadne pokazy żeby miało robic jakiś mega szał, daje mi przyjemnosc z jazdy i to jest dla mnie najważniejsze. Niektórym się ta felga nie podoba, mi sie podoba bardzo i ludziom którzy widzieli auto na żywo równiez :) o gustach sie nie dyskutuje ;)

każdy ma swoje priorytety, kazdy lubi co innego... felgi eta beta są dosc prestiżowe (a czy replika czy oryginał to bez znaczenia bo i tak mało kto potrafi odróżnic) wiec twierdzenie że wygladają jak chinsczyzna troche dziwnie brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie felgi robione w tym stylu - tak malowane wyglądają jak chińszczyzna z allegro.

a twierdząc że replika czy oryginał to bez znaczenia bo mało kto potrafi odróżnić jedno od drugiego to powinieneś być właścicielem a3 1.6 ze znaczkiem s3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie felgi robione w tym stylu - tak malowane wyglądają jak chińszczyzna z allegro.

a twierdząc że replika czy oryginał to bez znaczenia bo mało kto potrafi odróżnić jedno od drugiego to powinieneś być właścicielem a3 1.6 ze znaczkiem s3.

w tym przypadku mówie o wygladzie a nie o jakosci i cenie... z wygladu nie odróżnisz oryginału od repliki, oryginał kosztuje 6000zł a replika 2500zl , dla mnie wybór jest oczywisty...

michu93 to jest a3 1.6 i tylko udaje S3, lepiej? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi tylko o wyglad... oryginal jest mocny, co przy duzych mocach jest istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...