Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S3 weekendowe


tomow

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi tylko o wyglad... oryginal jest mocny, co przy duzych mocach jest istotne.

napewno jest mocny, bez dwóch zdań, ale różnica w cenie jak dla mnie jest kolosalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podroby pumy wygladaja jak pumy ....

wiec trzeba kupowac podrobki bo sa identyczne z wygladu ... a ze sie rozpadna po 2 tyg ? co z tego roznica w cenie kolosalna

<-- tak widze rozumowanie felga replika a oryginal u ciebie.

ja mialem kilka rodzajow felg

wiekszosc w 19"

jedne repliki ... ktore prostowalem

z ori nie mialem nigdy problemow.

a co do ety bety... sa drogie .. ale czy prestizowe ? prestizowy i drogi jest kahn...

ale kazdy jedzi na czym mu sie podoba skoro ty sadzisz ze sa ok to nie mam z tym problemu twoj wybor.

ja po prostu powiedzialem swoje zdanie ze widzialbym tutaj inne buciki. cos z wieksza tradycja i bardziej 'cult'owego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj podzielam zdanie właściciela S3... chłopaki nie poto sie kupuje S3 i w nim dłubie żeby położyć dokładke zderzaka na asfalcie włożyć koło 19' i omijac ulice z garbami, a prędkosc wiekszą niż 70km/h osiągać tylko na autostradzie.... co do maski to maluj na biało a dach zostaw czarny. same daszki czarne w białych autach z black kołem wyglądają ok... niepodoba mi sie maska połączoa z dachem bo to już przesada... olej zmianę koła a to co miałbyś na to przeznaczyć wydaj lepiej lejąc do baku i ciesz się życiem.... swoją drogą zazdroszczę tego jak to fajnie musi jeździć :) pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie ta felga bardzo sie podoba (sam za taka sie rozgladalem) i pasuje do autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BBS lepiej duzo i z biala maska :kox: ale widzial bym te BBS w jakims kolorze środki i na tyl dystans :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BBS lepiej duzo i z biala maska :kox: ale widzial bym te BBS w jakims kolorze środki i na tyl dystans :naughty:

dokladnie, czarny srodek i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... moim zdaniem to auto wreszcie zaczelo WYGLADAC. Jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych czarnych środków nie będzie, ani bordowych ani białych , taka konfiguracja mega mi się podoba i wizualnie już żadnych modów nie będzie :cool1:

co do czarnej maski to muszę niektórym przyznać rację że było to nieporozumienie :hi:

nagrałem krótki filmik telefonem, niewiele widać ale zawsze coś :> klikać w obrazek aby obejrzeć :naughty:

0cdfc821e01d2fd4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, auto prezentuje sie mega.

Jednego tylko nie rozumiem - przy tej skali wydatkow - czemu nie masz zespolonych lampek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłeś, że BBS to porażka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, auto prezentuje sie mega.

Jednego tylko nie rozumiem - przy tej skali wydatkow - czemu nie masz zespolonych lampek? :)

dlatego że poliftowy ksenon swieci gorzej niż przedliftowy :tongue4:

a mówiłeś, że BBS to porażka :decayed:

tylko krowa nie zmienia poglądów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest czasem replika bbs lm`a :cool1::mysli: ?[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 11:47_________________________________________________

rial daytona race

bbs ch

bbs lm

artec turbo

rh ah turbo look biale

pare modeli z pamieci ktore idealnie beda pasowac

może do TT to pasuje..., mi sie kompletnie nie widzi, żadna z nich nie jest czarna a do tego w kosmos pieniądzach... :rolleyes:

ale dzięki za opinie.

a jednak ... dobrze doradzilem i trafilem wtedy :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak ... dobrze doradzilem i trafilem wtedy :naughty: :gwizdanie:

no trafiłeś... jednak zasugerowałem się fotką znalezioną w necie :cool1: pozatym stwierdziłem że już nigdy więcej czarnej felgi, stąd ten wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...