Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 AVF] Koszt serwisu w niemczech np. Frankfurt ?


Martin_Speed

Rekomendowane odpowiedzi

wie moze ktos ile bykosztował serwis we Frankfurcie nad odra ?? Interesuje mnie dokladnie wymiana rozrzadu oraz oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie wiem, ale byłem kilka dni temu w serwisie w Bad Muskau i nie jestem zadowolony. Bo skasowali mnie 100 euro i nic nie zrobili. dalej miałem notlauf. (tryb awaryjny silnika) Powiedzieli że turbina do wymiany.

natomiast trzeba było wymienić zawór n18 i po kłopocie. (nadmienię że sam zdiagnozowałem problem).

Może w przypadku twoim będzie inaczej, wymiana rozrządu to nie przelewki.

Aha

pytałem się ich ile kosztuje wymiana oleju i filtrów to krzyknęli 100 euro. I podziękowałem . :)

takie jest moje zdanie

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachodnie serwisy w ogólę sobie liczą. Ostatnio byłem zmuszony skorzystać z usług ASO Mercedesa w Niemczech. Za wymianę urwanego napinacza paska alternatora w Sprinterze skasowali mnie na prawie 500 EUR (100 EUR część + niecałe 400 EUR usługa wymiany). Czas naprawy to 4 godziny :shocked:

Dla porównania taka naprawa w zwykłym warsztacie w Polsce kosztuje max 300-400 zł z częścią i naprawa trwa nie dłużej niż godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha wtakim razie niema co zglowy zawracac :) Trzeba bedzie pojechac najlepiej do serwisu w szczecinie bo chyba tam sie znajduje najblizej od Gorzowa.. :) Dzieki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu zawracac sobie glowy niemieckimi serwisami. w dwoch autach poprzednim i obecnym musialem po nich - ASO, poprawiac fuszerke w ustawieniu rozrzadu :kwasny:

zle ustawili kat synchronizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...